Pokemon

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
κι εμένα μου άρεζαν πάρα πολύ τα πόκεμον και είχα όλες τις τάπες τους!!!:xixi:


στο STAR τα έχει αλλά δεν ξέρω τι ώρα.Ξέρεις μήπως εσύ??Γιατί έχω νοσταλγήσει παλιές καλές εποχές.

Αυτη την Τεταρτη (λογω 28ης) στις 8 το πρωι εχει ποκεμον.Για Σαββατοκυριακο δεν ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnaris1

Νεοφερμένος

Ο johnaris1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγω ακομα παιζω Pokemon στο DS. Μαζι με κατι φιλους ειχαμε φαει τρελο κολλημα στην δευτερα δημοτικου ως το τελος του δημοτικου, αλλα απο την πρωτη γυμνασιου ολοι σταματησαν πλην εμου... Τι ωραιες εποχες... Ειχα την Blue και θυμαμαι οτι πηγαινα στα χορτα για να συνανταω wild Pokemon και να ακουω την μουσικη στη μαχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Τα παλιά ήταν τέλεια..Τώρα τα καινούργια με έχουν μπερδέψει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Γειά σας παιδιά,:):)
Σκέφτηκα να δημιουργήσω αυτό το Θέμα, καθώς θέλω να δώ πώς αντιλαμβάνεστε όλο αυτό το σκηνικό.:no1::no1:

Υ.Γ.: Όποιος έχει DSi,DS,Game Boy Advance,Game Boy Advance SP ή Game boy COLOR και έχει κασέτες Pokemon ας μου στείλει μήνυμά!!!!!!!!!!:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
τι μου θύμισες τώρα ρε φίλε!!!τρελή πόρωση παλια!!δυστυχώς εδώ και πάρα πολύ καιρό ούτε παίζω ούτε βλέπω τίποτα!!...βάζει ακόμα στο star??:P:P:P:P:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Μικρός, είχα όνειρο μεγαλώνοντας να γίνω Ράιτσου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
κ εμένα μου άρεσε πολύ ο ράιτσου!!!ήλπιζα κάποια μέρα να γίνω κ εγώ εκπαιδευτής ασσ κέτσαπ(οχι μουστάρδα)...νόμιζα ότι ψάχνοντας στα δάση θα έβρισκα ποκεμον!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μικρός, είχα όνειρο μεγαλώνοντας να γίνω Ράιτσου.

Σιγα,το μπλαστοιζ τα νικουσε ολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ ήθελα να ειμαι ο τσαριζαρντ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
πίκατσουυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δεν ήταν εύκολο νομίζω...χρειαζόταν κάτι αν δεν κάνω λάθος!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Χρειαζοταν μια πετρα την thunderstone.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Σοβαρευτειτε με τα βλακωδη ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Είχα φτάσει σε σημείο ψύχωσης μέχρι την 3η δημοτικού, μετά τίποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D3xt3r_th3_Tr3ck

Νεοφερμένος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Εγώ παίζω εδώ και 10 χρόνια.....δηλαδή απο τότε που ξεκίνησαν(1999-2009).:jumpy::jumpy::jumpy:

Και είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!:no1::no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ομολογω οτι ο Panteras πριν ενα μηνα περιπου μου ειπε ''α ξερεις, τελικα στις αρχικες κασετες με κολπακι πιανεις mew", και επαιζα ΜΑΝΙΩΔΩΣ την yellow καθε βραδυ πριν κοιμηθω οταν τελειωνα το διαβασμα. 17 χρονων γαιδουρι :zilia:
Επιασα το mew ομως. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τον mewtwo εννοεις, ο mew δεν υπηρχε.
-----------------------------------------
Εγώ παίζω εδώ και 10 χρόνια.....δηλαδή απο τότε που ξεκίνησαν(1999-2009).:jumpy::jumpy::jumpy:

Και είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!!!!:no1::no1::no1::no1:

το '96 ξεκινησαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Στην ελλάδα από το 1999.Νομίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Parallax

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Parallax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Υπάρχει cheat για να πιάσεις τον Mew κανονικά.

https://pokedex.kary.ca/catchmew.shtml
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω θυμαμαι οτι για να μπει ο mew στο παιχνιδι επρεπε να παμε σε κατι μαγαζια νομιζω στο Γερμανο or smth για να μας το περασουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top