Pokemon

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Εγώ ακόμα βλέπω τα πρωινά. :zilia: :p
Παλιότερα ήτανε καλύτερα, Ναι.

Αγαπημένο το τσιχλοφουσκι που τραγούδαγε, με το μαρκαδόρο και ο πικατσουυυυυ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Ο τζιγκλιπαφ ρε, ποιο τσιχλοφουσκι. :p
Αγαπαω ποκεμον αλλα πιο πολυ τις κασετες, το anime δεν το βλεπα φανατικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Falcon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο - αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 363 μηνύματα.
Εγώ ακόμα βλέπω τα πρωινά. :zilia: :p
Παλιότερα ήτανε καλύτερα, Ναι.

Αγαπημένο το τσιχλοφουσκι που τραγούδαγε, με το μαρκαδόρο και ο πικατσουυυυυ. :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UD1T5ByXhzs[/ame]

Jigglypuff <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ο τζιγκλιπαφ ρε, ποιο τσιχλοφουσκι. :p

Δεν θυμόμουν όνομα και είπα χρώμα. :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

garth vader

Νεοφερμένος

Ο garth vader αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
σαπιλαααααααα
καλά...και γώ έβλεπα πόκεμον η αλήθεια είναι αλλα τα καταβαρέθηκα!

είχα και τεράστια συλλογή με κάρτες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ο γλυκουλης τσαρμαντερ...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είναι τέλεια..Εγώ ακόμα λαχταρώ να δω μερικά επεισόδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanws

Νεοφερμένος

Ο Thanws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή τυχαίνει να παίζω και εγώ Game Boy :Pτην Firered για την ακρίβεια και εχω κολλήσει στο Mew to δεν μπορώ να μπω στην σπηλια του που ειναι στην πόλη της Μιστυ και ας έχω πάρει το πρωτάθλημα τι πρέπει να κάνω ?L0L
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
pokemon κ ζημια στα μυαλα...μεγαλη πορωση μεχρι Β Γυμνασιου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή τυχαίνει να παίζω και εγώ Game Boy :Pτην Firered για την ακρίβεια και εχω κολλήσει στο Mew to δεν μπορώ να μπω στην σπηλια του που ειναι στην πόλη της Μιστυ και ας έχω πάρει το πρωτάθλημα τι πρέπει να κάνω ?L0L

Google ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ρε παιδιά επειδή τυχαίνει να παίζω και εγώ Game Boy :Pτην Firered για την ακρίβεια και εχω κολλήσει στο Mew to δεν μπορώ να μπω στην σπηλια του που ειναι στην πόλη της Μιστυ και ας έχω πάρει το πρωτάθλημα τι πρέπει να κάνω ?L0L

σα να θυμαμαι πως έπρεπε να νικήσεις 10 φορές το πρωταθλημα.. κάτι τέτοιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Αναμνήσεις... :) Βασικά έως τη 3η γενιά είχα φάει γερό κόλλημα, έπαιζα συνεχώς και όχι μονος μου αλλα και με φίλους... Στις D/P οι περισσότεροι φίλοι σταμάτησαν ε και εγώ πλέον μέσα απο το νετ είχα μάθει όλους τους μηχανισμο΄ς του παιχνιδιού (πχ για να εκπαιδεύσω ένα ποκεμον σωστα μου έβγαινε η πίστη να μετράω IV, EV, nature κλπ...) ώσπου πολύ σύντομα τα παράτησα και εγώ επειδή βαριόμουν... Πάντως το παιχνίδι εαν καποιος ασχοληθεί σοβαρά δεν είναι και τόσο παιδικο (αθανατο smogon... :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι ας πούμε τα μικρά παιδιά δεν ασχολούνται με τα IV,EV που θέλουν λίγη παραπάνω προσπάθεια...Είναι σαν ένα mmorpg παιχνίδι πχ.. lineage2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thanws

Νεοφερμένος

Ο Thanws αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιερισσός (Χαλκιδική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παίδια ευχαριστώ το επιασα το Mew τωρα ψάχνω για το mystery ticket thnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Εγώ έχω χάσει το φορτιστή του Game boy και δεν ξέρω τι να κάνω...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
...θυμαμαι κ κατι ταπες με ποκεμον....! καλα τι γελιο....!
στο δημοτικο μαζευα σα τρελη...!
:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Εγώ ακόμα φορές που το πετυχαίνω το βλέπω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1994kc

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 1994kc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 862 μηνύματα.
...θυμαμαι κ κατι ταπες με ποκεμον....! καλα τι γελιο....!
στο δημοτικο μαζευα σα τρελη...!
:xixi:

κι εμένα μου άρεζαν πάρα πολύ τα πόκεμον και είχα όλες τις τάπες τους!!!:xixi:
Εγώ ακόμα φορές που το πετυχαίνω το βλέπω

στο STAR τα έχει αλλά δεν ξέρω τι ώρα.Ξέρεις μήπως εσύ??Γιατί έχω νοσταλγήσει παλιές καλές εποχές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top