Penspinning

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Φαίνεται δύσκολο, αλλά είναι πολύ όμορφο να το βλέπεις! Σε θαυμάζω για την υπομονή και την επιμονή σου πάντως :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Αλήθεια τι είναι το penmod; Ειδικό στυλό; :hmm:
Ναι. Από ένα σημείο και μετά είναι απαραίτητη η χρήση ειδκών στυλό με περισσότερη ροπή αδράνειας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Από τον Δεκέμβριο του 2007.

Είναι πραγματικά ότι καλύτερο για να κάνεις μέσα στην τάξη! Ειδικά στα βαρετά μαθήματα αφήνεις τον άλλον να μιλάει και κάνεις τα δικά σου. Εγώ προσωπικά μέχρι και φέτος που τέλειωσα το λύκειο αυτό έκανα στα μαθήματα που βαριόμουνα (δηλαδή σε όλα τα φιλολογικά) και δεν καταλάβαινα πως περνούσε η ώρα.Επιπλέον, στυλό είναι. Κανείς δεν μπορέι να σου πει τίποτα, άσε που οι καθηγητές τουλάχιστον ούτε που δίνουν σημασία.

By the way, το βίντεο που έχεις δει είναι ψεύτικο και τα κόλπα που κάνει αυτός είναι low level.

Y.Γ. Και με κύβο ασχολούμαι αλλά δεν έχει και τόσο ενδιαφέρον αφού ο μόνος στόχος είναι πως θα τον λύσεις πιο γρήγορα. Ενώ, το penspinning είναι απεριόριστα δημιουργικό.



Να και ένα βίντεο με εμένα σε δράση!


Ειλικρινα μπραβο σου και χαρα στην υπομονη σου.Ειναι γενικα πολυ ωραιο να βλεπεις ατομα να ασχολουνται σοβαρα και δικια τους ευχαριστηση με τετοια πραγματα.Επισης ,αμα δεν δημιουργουσες αυτο το θεμα εγω(οπως και αρκετοι ακομα νομιζω) δε θα γνωριζαμε ουτε καν τον ορο(ποσο μαλλον τι ειναι).Και παλι μπραβο!:clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelaras

Νεοφερμένος

Ο aggelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
που μπορω να βρω το ειδηκο στυλο γιατι σκεφτομαι να δοκιμασω??!!!εντυπωσιαστηκα !!!μπραβο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
που μπορω να βρω το ειδηκο στυλο γιατι σκεφτομαι να δοκιμασω??!!!εντυπωσιαστηκα !!!μπραβο!!!
Πιο ειδικό στυλό από όλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
τελειο θελω ναμαθω να το κανω και εγω!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
τελειο θελω ναμαθω να το κανω και εγω!!!

Πάρε ένα στυλό ότι να ναι (εγώ όταν πρωτοξεκίνησα είχα ένα fabercastel), εξοπλίσουν με άπειρη υπομονή , πήγαινε στο site της υπογραφής μου εκεί που λέει tutorials και ξεκίνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

w1n5t0n

Δραστήριο μέλος

Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 442 μηνύματα.
μολις προσπαφισα και επεσε το στιλο απο το παραθυο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis dog

Νεοφερμένος

Ο giannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
ειμαι και εγω ενας <<μικρος>>penspinner.
το <<μικρος>> γιατι ξερω να το κανω με 3 δαχτυλα καλα, με τα αλλα το παλευω ακομα αλλα μπορω να το πεταω απο το ενα χερι στο αλλα και να συνεχισει να κινητε ετσι...
ελπιζω να φτασω πιο ψηλα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggelaras

Νεοφερμένος

Ο aggelaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
oυυυ πορωθηκα τωρα!
πραγματικα ηταν πολυ καλο ειδικα στο βιντεο ειχε και την καταλληλη μουσικη!
αν το κανεις μπραβο σου.... εγω προσπαθησα αλλα για καποιο λογο παραλιγο να μου βγει το ματι ....πεταχτηκε περιεργα προς τα πανω :P

ΥΓ αν δοκιμαζα με το ποδι μηπως θα γινοταν καλυτερη δουλεια ?:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top