Online πτυχίο

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ετσι οπως τα λεει στο site , όλα απο το σπιτι γινονται ...

Αλλα παρατηρώ πως για να ξεκινήσω ένα προγραμμα το harvard και να παρω verified certificate πρεπει να σκασω 90$ απ οτην αρχη...:redface:
Αν δινεις εξετάσεις απο το σπιτι καλα κρασα...Κολοκυθια σοβαρο πτυχιο ειναι. Αμα ειναι ετσι φωναζω σπιτι μου το φιλο μου, τη γκομενα μου, το παππου, το θειο μου και τα τεστ τα κανουν αυτοι για μενα, ενω ονομα βαζω το δικο μου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Κοίτα οπως ειπα και παραπανω στο edx τουλαχιστον υπαρχει το honor code το οποιο ειναι καπως εν μερει verified. Τώρα αν το θες καρα-verified ε ναι πρεπει να τα σκάσεις :P αν και θεωρω καλυτερα να το κανεις χωρις να δωσεις λεφτα, να παρεις κι αλλη γνωση και το πιστοποιητικο ας ερθει και απλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top