One Piece

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
ξεκινησα να το βλεπω.... περιττο να πω οτι εχω φαει κολλημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Θυμάστε την παιδική σειρά "One piece". Προβάλλονταν στο Alter με το τίτλο "Ντρεηκ: Το κυνήγι του θυσαυρού". Ήταν μια πολύ καλή σειρά σιγουρά για παιδιά μεγαλύτερης ηλικίας (13-16 χρονών) λόγω των σκηνών βίας. Μάλιστα το Ε.Σ.Ρ. την απαγόρευσε αλλά ας μη μιλήσω περαιτέρω.....:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Προσωπικά μου σημάδεψε τα παιδικά μου χρόνια. Ο Ντρέηκ έγινε ο παιδικός μου ήρωας, ενώ και τα υπόλοιπα μέλη του πληρώματός του ήταν ένα κι ένα (ο τρομερός Μπλακ Τζακ, η σέξυ Μπόνι, ο ψεύτης Γκας με τη μεγάλη μύτη και ο Σάνι ο τέντι μπόι μάγειρας που ψιλοφλώριζε:D). Τα αγαπημένα μου επεισόδια ήταν με τους καρχαρίες. Πραγματικά έκλαψε σε κάποιε στιγμές θυμάμαι:'(. Όπως και να 'χει όλο ήταν ένα διαμάντι, είχε καλά πρότυπα και αξίες, ένα μεγάλο νόημα και δυστυχώς σήμερα τέτοια παιδικά δεν υπάρχουν στη τηλεόραση. Και αν υπάρχουν εμφανίζεται ένα Ε.Σ.Ρ. που τα απαγορεύει ως ακατάλληλα.



Αχ αχ τι μου θύμισες τώρα... Πολύ ωραία σειρά, απ'τις αγαπημένες μου αυτού του είδους... :no1:
Θυμάμαι που καθόμουν και την έβλεπα με τον αδερφό μου, τα Σαββατοκύριακα...
Ο Μπλακ Τζακ ήταν Ο αγαπημένος μου, με τα σπαθιά κλπ, πολύ ωραίος...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgona

Νεοφερμένος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Και εγώ το έβλεπα. Και τώρα διαβάζω το manga. Είναι απλά έπος:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariapg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Ο Μπλακ Τζακ ήταν Ο αγαπημένος μου, με τα σπαθιά κλπ, πολύ ωραίος...!:P


roronoa zoro


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=1tKDfJSz5Vw[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Ειχα παντα την εντυπωση οτι αυτος ηταν ο τυραμολας ... -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Εγώ το έβλεπα όταν πήγαινα Τρίτη-Τετάρτη!!Απλά τέλειο!!1φίλος μου είχε πάρει και σάκα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
και όμως κάποτε είχα βρει τυχαια φωτόσ του Σανι και του Μπλακ Τζακ που το έκαναν.... Και της Μπόνι βρήκα πω πω τι κόμματος ήταν η Μπόνι..:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Aυτό το έβλεπα πριν 6 χρόνια μαζί με άλλα πετυχημένα του στυλ digimon,pokemon,metabots(ή όπως λεγόταν:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
το εβλεπα αλλα δεν θυμαμαι και πολλα. μονο το οτι ετσι οπως ετρεχε ο ντρεηκ ετρεχα και εγω για λιγο καιρο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
το one piece θα εχει πολλα επεισοδια ακομα γιατι ειναι περιπου στην μεση.
τωρα ειδικα ειναι στο αποκορυφομα του!!!!
οποτε κουραγιο κ υπομονη στους φανατικους fans του:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Θυμάστε την παιδική σειρά "One piece". Προβάλλονταν στο Alter με το τίτλο "Ντρεηκ: Το κυνήγι του θυσαυρού". Ήταν μια πολύ καλή σειρά σιγουρά για παιδιά μεγαλύτερης ηλικίας (13-16 χρονών) λόγω των σκηνών βίας. Μάλιστα το Ε.Σ.Ρ. την απαγόρευσε αλλά ας μη μιλήσω περαιτέρω.....:mad::mad::mad::mad::mad::mad:
Προσωπικά μου σημάδεψε τα παιδικά μου χρόνια. Ο Ντρέηκ έγινε ο παιδικός μου ήρωας, ενώ και τα υπόλοιπα μέλη του πληρώματός του ήταν ένα κι ένα (ο τρομερός Μπλακ Τζακ, η σέξυ Μπόνι, ο ψεύτης Γκας με τη μεγάλη μύτη και ο Σάνι ο τέντι μπόι μάγειρας που ψιλοφλώριζε:D). Τα αγαπημένα μου επεισόδια ήταν με τους καρχαρίες. Πραγματικά έκλαψε σε κάποιε στιγμές θυμάμαι:'(. Όπως και να 'χει όλο ήταν ένα διαμάντι, είχε καλά πρότυπα και αξίες, ένα μεγάλο νόημα και δυστυχώς σήμερα τέτοια παιδικά δεν υπάρχουν στη τηλεόραση. Και αν υπάρχουν εμφανίζεται ένα Ε.Σ.Ρ. που τα απαγορεύει ως ακατάλληλα.

Μου αρέσει αρκετά..Μάλιστα είναι στα TOP 5 anime..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

Tatoulis

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Ναι,και το bleach τα πάει πολύ καλά...Και αυτό στα τοπ 5 είναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Eιχα δει μερικα διοτι σε ενα crew στο τρακμανια εκανα την Ναμι:P Τι να πεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TomWelling18

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σωκράτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 249 μηνύματα.
Eιχα δει μερικα διοτι σε ενα crew στο τρακμανια εκανα την Ναμι:P Τι να πεις....

δηλαδή>???:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Το έβλεπα και εγώ παλιά, αλλά μετά το έκοψαν...λέω να κάνω ένα reunion!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Άρχισαν πάλι τα φίλερ και ελπίζω μην κρατήσουν πολύ αυτή τη φορά. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
δε νομιζω να κρατησουν πολυ, μαλλον θα εχει ακομα ενα filler (recap) στις 11 ιουλιου :hmm: Εκτος βεβαια αν αρχισουν κανενα recap με τον whitebeard και το πληρωμα του και το τραβηξουν και αλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
και εγώ με την σειρά μου έχω να πω ότι το one piece είναι το αγαπημένο μου anime. Απλά καταπληκτικό. Δεν έχω διαβάσει τι γράφετε απλά αναφέρω ότι μέρος της σειράς υπάρχει με ελληνικούς υπότιτλους στο tzatziki-fansubs.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiDaCtoRaKoS

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
παιδια εγω μικρος θυμαμαι εβλεπα pokemon,yu-gi-oh,digimon,medabots κ εννοειται φανατικα dragonball κ ΑΤΡΟΜΗΤΟΥΣ καθε μεσημερακι κ φυσικα στο STAR εβλεπα Spider-Man!!!! :D:D:D:D:D:D:D...εννοειται πωσ εβλεπα one piece :D:D:D:D:D...!
τα τελευταια χρονια βλεπω OnePiece[στο www.watchop.com k διαβαζω κ manga] κ Bleacj k Ναruto!!!

λοιπον αυτο π λετε οτι εκαναν λαθος μεταφραση ισχυε....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top