Nintendo Wii

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
ποιοι έχετε nintendo Wii;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
δεν εχω αλλα εχω παιξει και ειχε πλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ *έχω*. Είναι στα Γιάννενα, το καλοκαίρι θα κατέβει Αθήνα με τον αδερφό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Είχα κλείσει 4 ώρες μόνο τέννις -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Aχ, για σπουδές. Πικρή ιστορία, μου λείπει το καλό μου. Είχα καεί ώρες και ώρες μαζί του. Με τα παιχνιδάκια του, τα χειριστήριά του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diavasma!!!

Νεοφερμένος

Ο diavasma!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
τα ασύρματα τηλ. και τα τιμόνια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roilCall

Νεοφερμένος

Η Γλυκερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Πήραμε μόλις βγήκε, αλλά μετά από τρεις μήνες χάλασε από την πολλή χρήση και πήραμε το ps3 που μόλις είχε βγει. Μη νομίζεις όμως, ούτε που τα έχω αγγίξει. Έχω πιο σημαντικά πράγματα να κάνω στη ζωή μου...
-----------------------------------------
Το καλύτερο παιχνίδι ήταν το wario για wii. Και από τα σπορ τι να σας πω, στο μπιλιάρδο θα σας έσκιζα όλους. Επειδή είναι και σημαντικό άθλημα...lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos127

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Και εγω εχω wii και ειναι ολα τα λεφτα!!
No More Heroes + The Legend Of Zelda + Mario Galaxy=Τα καλύτερα παιχνιδια που υπαρχουν για το wii...
Περιμενω πως και πως τα sequel τους... Αλλα, τωρα με τς εξετασεις δεν πολυασχολουμαι (σχεδον καθολου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
εγω πηρα προσφατα wii κ wii sports resort ωραιο παιχνιδακι αν κ δν εχει κ πολυ ωραια γραφικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
το σπαθί είναι όλα τα λεφτα

(αν είχε Onliνe θα ταν το καλύτερο παιχνίδι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis4ever

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giannis4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 833 μηνύματα.
Το wii θα μπορούσε να ήταν μια από τις καλύτερες κονσολες που έχουν βγει ποτέ, αφού έχει πολύ ωραία παιχνίδια και καλό και πρωτότυπο χειρισμό. Όμως είμαστε στις κονσόλες νέας γενιάς. Πρέπει οπωσδήποτε να έχει online και κάτι όπως τα trophies και τα achievements.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IQfreak

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
το καλυτερο παιχνιδι ειναι το guitar hero kai to wii sports ,wii sport resort
-----------------------------------------
Το wii θα μπορούσε να ήταν μια από τις καλύτερες κονσολες που έχουν βγει ποτέ, αφού έχει πολύ ωραία παιχνίδια και καλό και πρωτότυπο χειρισμό. Όμως είμαστε στις κονσόλες νέας γενιάς. Πρέπει οπωσδήποτε να έχει online και κάτι όπως τα trophies και τα achievements.

μπορεις να παιξεις online στο wii
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πολλοί πιστεύουν ότι το wii είναι κονσόλα παλιά γενιάς (καινούριας είναι). Ένα παιχνίδι δεν κρίνεται αποκλειστηκα και μόνο από τα γραφικά του. Τα παιχνίδια που βγαίναν πριν από 15 χρόνια ήταν πολύ καλύτερα από ότι αυτά που βγαίνοιυνε τώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το wii θα μπορούσε να ήταν μια από τις καλύτερες κονσολες που έχουν βγει ποτέ, αφού έχει πολύ ωραία παιχνίδια και καλό και πρωτότυπο χειρισμό. Όμως είμαστε στις κονσόλες νέας γενιάς. Πρέπει οπωσδήποτε να έχει online και κάτι όπως τα trophies και τα achievements.


Νεας γενιας ειναι το Wii, τον ιδιο μηνα, την ιδια χρονια με το playstation 3 (ανηκουν στην 7η γενια) βγηκε. Και φυσικα μπορεις να παιξεις ονλάην. Αν μη τι αλλο δεν κρινουμε τη γενια μιας κονσολας απο το αν εχει achievements και τετοια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Γαμάτο για arcade (μόλις το πήρα) αλλά για τα άλλα δεν ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Στο κάτω κάτω τι τον ενδιαφέρει τον καταναλωτή σε ποια γενιά ανήκει ;; Αυτό που έχει σημασία είναι το αποτέλεσμα... Το ps3 με μεγαλύτερη επεξεργαστική ισχύ είναι σε θέση να παράγει άψογα γραφικά υψηλής ευκρίνειας και να αξιοποιεί στο έπακρο τις δυνατότητες των σύγχρονων lcd τηλεοράσεων ακόμα και ως blu-ray player... Στο gameplay το Wii είναι καινοτόμο καθώς με το χειριστήριο και την χρήση κάμερας προσφέρει ξεχωριστές εμπειρίες στον παίκτη, όμως τα ps3,xbox είναι γεγονός ότι υποστηρίζουν περισσότερους και ποιοτικότερους τίτλους ... Από εκεί και πέρα είναι στην κρίση του καθενός το πιο θα επιλέξει... Το wii κατά τη γνώμη μου ενδείκνυται για τον πιο casual gamer που αρέσκεται σε multiplayer με την παρέα του κτλ.Τα ps3/xbox λόγω και τον αυξημένων τίτλων αλλά και του βαθύτερου gameplay προσφέρονται πιο πολύ για "λιώσιμο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Arceus 922

Νεοφερμένος

Ο Arceus 922 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
και εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Worldwide sales figures


  1. Wii – 50.39 million, as of 31 October 2009 (2009 -10-31)[update][7]
  2. Xbox 360 – 34 million,as of 2 October 2009 (2009 -10-02)[update][25]
  3. PlayStation 3 – 27 million, as of 2 October 2009 (2009 -10-02)[update][26]

Japan sales figures

Based on figures from Famitsu/Enterbrain, as of 28 December 2008 (2008 -12-28)[update]:[27][28]

  1. Wii – 7,526,821
  2. PlayStation 3 – 2,664,366
  3. Xbox 360 – 866,167
United Kingdom sales figures

Based on figures from GfK Chart-Track, as of 3 January 2009 (2009 -01-03)[update]:[29]

  1. Wii – 4.9 million
  2. Xbox 360 – 3.2 million
  3. PlayStation 3 - 1.5 million
United States sales figures

Based on figures from the NPD Group, as of 1 November 2008 (2008 -11-01)[update]:[30]

  1. Wii – 13.4 million
  2. Xbox 360 – 11.6 million
  3. PlayStation 3 - 5.7 million
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλ1ας

Νεοφερμένος

Ο Ηλ1ας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top