Nέο παιχνίδι από τη Maxis: Spore

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Φαίνεται φοβερό. Viva Maxis, viva Sim City!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Ξέρει κανείς πού μπορώ να το βρω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το παιχνιδι ολοκληρο?Δεν εχει κυκλοφορησει ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AlexanderV

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Φαίνεται να είναι από τα παιχνίδια που μου αρέσουν πολύ.. :D Ειδικά αφού έχει να κάνει με βιολογίες, γενετικά, οργανισμούς κτλ... :P
Κι εμένα μου αρέσει.
Πολύ καλό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Όταν θα κυκλοφορήσει θα πάω να το αγοράσω. Αρκεί να μη ζητάνε κανένα αστρονομικό ποσό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Δεν ξερω για το παιχνιδι ολοκληρο, αλλα το ντεμο εχει τις εξης:
FOR WINDOWS VISTA
* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 768 MB RAM
* A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
* At least 190MB of hard drive space for installation, plus additional space for created creatures.

Α εντάξει θα το αντέχει το PC μου :D Πολύ καλό φαίνεται, θα εξασκησώ και τις καλλιτεχνικές μου ανησυχίες φτιάχνοντας πλάσματα :P To κατεβάζω (trial) ντάξει γρήγορα θα κατέβει με 5mbit κατεβαίνει :D

P.S Το κατέβασα και έφτιαξα τον devourer! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • devourer.jpg
    devourer.jpg
    96.1 KB · Εμφανίσεις: 119

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
όλο, ή το free version?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Δεν ξερω για το παιχνιδι ολοκληρο, αλλα το ντεμο εχει τις εξης:

FOR WINDOWS XP
* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 512 MB RAM
* A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
* The latest version of DirectX 9.0c
* At least 190MB of hard drive space for installation, plus additional space for created creatures.

FOR WINDOWS VISTA
* 2.0 GHz P4 processor or equivalent
* 768 MB RAM
* A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0
* At least 190MB of hard drive space for installation, plus additional space for created creatures.


FOR MAC OS X
* Mac OS X 10.5.3 Leopard or higher
* Intel Core Duo Processor
* 1024 MB RAM
* ATI X1600 or NVidia 7300 GT with 128 MB of Video RAM, or Intel Integrated GMA X3100
* At least 260MB of hard drive space for installation, plus additional space for created creatures.

This game will not run on PowerPC (G3/G4/G5) based Mac systems (PowerMac).

For computers using built-in graphics chipsets, the game
requires at least:
* Intel Integrated Chipset, GMA 950 for Windows, GMA X3100 for Mac OS X
* Dual 2.0GHz CPUs, or 1.7GHz Core 2 Duo, or equivalent


σιγά τις απαιτήσεις. Αυτό το παίζει και το παλιό μου πισι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top