Microsoft Office 2019 για την σχολή - πού θα τα βρω;

Guest 409691

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γεια σε όλους. Μιας και τώρα θα αρχίσουν οι σχολές, πείτε μου που μπορώ να βρω δωρεάν το office 2019 (word, excel κλπ)
 

Eclipse

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Έκλειψις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,665 μηνύματα.
Γεια σε όλους. Μιας και τώρα θα αρχίσουν οι σχολές, πείτε μου που μπορώ να βρω δωρεάν το office 2019 (word, excel κλπ)
Θα το εχεις δωρεαν απο το την σχολη σου. Θα εχεις ενα πανεπιστημιακό email και θα συνδεθείς με αυτο για να έχεις το office δωρεάν.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,518 μηνύματα.
Γεια σε όλους. Μιας και τώρα θα αρχίσουν οι σχολές, πείτε μου που μπορώ να βρω δωρεάν το office 2019 (word, excel κλπ)
αν εχεις 140 πας και το αγοραζεις.
αν εχεις κομπουτεραδικο στο εγκαταστουν με 25 € σπασμενο
αν εχεις γνωστη στο αιγαιου στο βαζει δωρεαν.
αν δεν εχεις τιποτα δουλευεις με αυτο το δωρεαν ιντερνετικο ξερασμα του Delos.

Αν ψαξεις και στο ebay ισως το βρεις και με 5€
 

n1ki20

Νεοφερμένος

Η n1ki20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Εγώ έβαλα το 7 που δεν κλειδώνει με 5 ευρώ σε κομπιουτεραδικο. Ψαξτο λίγο παντως
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,808 μηνύματα.
Δεν τρέχουν διάφορες προσφορές κατά καιρούς με 10 εως μαξ 25 ευρώ σε online e-shops του εξωτερικού, για κλειδιά Windows 10 και Office, μια χαρά νόμιμα; Τα βάζει σαν ειδήσεις και το myphone αν θυμάμαι καλά.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top