Mπορώ να δώσω του χρόνου εξετάσεις για ΑΕΙ?

androniki_1

Νεοφερμένος

Η androniki_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας παιδια...
Παω σε ΕΠΑΛ και επειδη δεν δημιουργουνται τμηματα πάω αναγκαστικά ομάδα Α!!!
Το θέμα είναι οτι εγώ θέλω να δώσω ΑΕΙ!!!!
Μηπως ξερετε να υπάρχει καμιά λύση????
Please help me!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Τωρα αναγκαστικά του χρονου, οταν δινεις δευτερη φορα μπορεις απο Α να πας Β ομαδα γιατι δεν θα κανεις μαθηματα στο σχολειο και ετσι και να μην συμπληρώνουν τμημα για β ομαδα εσυ μπορεις να δωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
μπορεις να δωσεις, εαν παρακολουθησεις ξανα (γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να τα θυμασαι μετα απο ενα χρονο,)
τα μαθηματα της ειδικοτητας σου
ενα μαθημα επιλογης,
την εκθεση
και μαθηματικα ΚΑΤ
καθως και φυσικη ΚΑΤ
τωρα το ποσο δυσκολα ειναι εξαρταται απο σενα...
για παραδειγμα στην ταξη ειμαστε δυο παιδια,
εγω τα καυαφερνω πιο καλα στην φυσικη και ο αλλος πιο καλα στα μαθηματικα
Εισαι αποφασισμενη για την σχολη που θες να δωσεις?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androniki_1

Νεοφερμένος

Η androniki_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
μπορεις να δωσεις, εαν παρακολουθησεις ξανα (γιατι δεν υπαρχει περιπτωση να τα θυμασαι μετα απο ενα χρονο,)
τα μαθηματα της ειδικοτητας σου
ενα μαθημα επιλογης,
την εκθεση
και μαθηματικα ΚΑΤ
καθως και φυσικη ΚΑΤ
τωρα το ποσο δυσκολα ειναι εξαρταται απο σενα...
για παραδειγμα στην ταξη ειμαστε δυο παιδια,
εγω τα καυαφερνω πιο καλα στην φυσικη και ο αλλος πιο καλα στα μαθηματικα
Εισαι αποφασισμενη για την σχολη που θες να δωσεις?????
οικονομικά θέλω και πάλι αλλά σε πανεπιστημιακό επίπεδο όπως πχ. οικονομικό πανεπιστήμιο ή ασοε:hmm:

Τωρα αναγκαστικά του χρονου, οταν δινεις δευτερη φορα μπορεις απο Α να πας Β ομαδα γιατι δεν θα κανεις μαθηματα στο σχολειο και ετσι και να μην συμπληρώνουν τμημα για β ομαδα εσυ μπορεις να δωσεις.
ναι όμως που θα δώσω; εννοώ σε ποιο εξεταστικό κέντρο αφού το σχολείο μου ούτε του χρόνου θα έχει εξετάσεις ομάδας Β;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Λογικά αν μιλήσεις με το διευθυντή σου θα σε στείλει στο πιο κοντινό σχολείο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moikan

Νεοφερμένος

Ο moikan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Αν δεν κανω λαθος ουτε στο Επαλ που θα δωσω εγω εχουν Β'ομαδα(δινω δευτερη φορα), αν και ισος να μπουρουσε και φετος αν εκανες τα μαθηματα μονη σου ή σε φροντηστήριο, νομιζω με αυτο τον τροπο δεν θα ειχες προβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

androniki_1

Νεοφερμένος

Η androniki_1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
δεν αξιζει τον κοπο, μην ακους τις βλακειες που σου λενε
περνα σε ενα ΤΕΙ, εχεις περισσοτερες προοπτικες,
στα ΑΕΙ δινεται πια πολυ θεωρητικη προδεγγιση των θεματων
επισης οταν τελειωσεις το ΤΕΙ μπορεις να δωσεις κατατακτηριες σε καποιο τμημα που σε ενδιαφερει
ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ Α ΟΜΑΔΑΣ
προσπαθησε, δωσε εξετασεις, και πηγαινε,
δεν θα χασεις τιποτα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωνσταντινα τσ

Νεοφερμένος

Η κωνσταντινα τσ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Καλημερα.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Ο συζυγος μου θελει να δωσει πανελληνιες του χρονου.Θα δωσει μαθηματικα,φυσικη,γλωσσα και ιστορια,καθως οικοδομικη και αρχιτεκτονικο σχεδιο,γιατι εχει τελειωσει δομικων εργων.Εχει ξεκινησει διαβασμα,αλλα δεν βρισκουμε το βιβλιο για το αρχιτεκτονικο σχεδιο.Το αλλο προβλημα ειναι οτι θελει να δωσει στην ιστορια και θεωρια της τεχμης,που ειναι διαφορετικο πεδιο απο το δικο του.Πως γινεται να δωσει και ποσα μορια θα του κοψουν?Μπορουμε καπως να υπολογισουμε τα μορια που πρεπει να γραψει για να περασει εκει?Ευχαριστω πολυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
πες μου τι θελει να περασει
για να σου πω
γιατι τα λες πολυ μπερδεμενα.....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
Καλημερα.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Ο συζυγος μου θελει να δωσει πανελληνιες του χρονου.Θα δωσει μαθηματικα,φυσικη,γλωσσα και ιστορια,καθως οικοδομικη και αρχιτεκτονικο σχεδιο,γιατι εχει τελειωσει δομικων εργων.Εχει ξεκινησει διαβασμα,αλλα δεν βρισκουμε το βιβλιο για το αρχιτεκτονικο σχεδιο.Το αλλο προβλημα ειναι οτι θελει να δωσει στην ιστορια και θεωρια της τεχμης,που ειναι διαφορετικο πεδιο απο το δικο του.Πως γινεται να δωσει και ποσα μορια θα του κοψουν?Μπορουμε καπως να υπολογισουμε τα μορια που πρεπει να γραψει για να περασει εκει?Ευχαριστω πολυ.

Έχει διαλέξει το σωστό μάθημα επιλογής (Ιστορία) οπότε όλα ΟΚ!
Για το τί γίνεται, στο blog μου στο τομέα "Πανελλήνιες" έχω συγκεντρώσει όλες τις εγκυκλίους φετινές και περσινές που αφορούν τις Πανελλήνιες εξετάσεις. Νομίζωότι εκείνο που ψάχνεις είναι η εγκύκλιος για τους υποψηφίους της Γ ΕΠΑΛ. Για οποιαδήποτε απορία ποστάρισε το ερώτημα ή στείλε PM ή mail!....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mathitisp

Δραστήριο μέλος

Ο mathitisp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
γιατι ιστορια??
με βιολογια ή μαθηματικα περνας και 2ο και 4ο πεδιο......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimosgr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δήμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 195 μηνύματα.
γιατι ιστορια??
με βιολογια ή μαθηματικα περνας και 2ο και 4ο πεδιο......

Νομίζω ότι η Ιστορία της Τέχνης είναι στο 1ο πεδίο, οπότε χρειάζεται ιστορία ως μάθημα επιλογής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top