LRN C2 (Proficiency)

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Kαλησπερα σας!
Όποιος εδωσε το συγκεκριμένο, πώς του φανηκε; Μου ειπαν πως θα μου φανει παιχνιδάκι εφοσον εχω το lower του Cambridge.
Αν ξεκινησω δειλα δειλα μονη μου να συμπληρωνω τεστακια θα μαι ετοιμη να δωσω τον Γενάρη; Εχω να δωσω αγγλικα απο το 2009 😆
Βεβαια, εδωσα και στο ΕΚΠΑ αγγλικα για εισδοχη στο μεταπτυχιακο τωρα τον Ιούλιο και εγινα δεκτή.. αλλα οκ.. χρειαζομαι πληροφορίες σχετικα με τις εξετασεις και το κλιμα γενικότερα!:morning1::read:
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ είχα δώσει το LRN C1 Advanced. Ήταν πολύ προσιτό στο μαθητή, και περνάς. Κάτι φίλους που είχα που είχαν δώσει αυτό που ρωτάς εσύ επίσης το ίδιο.

Θα σου πρότεινα να δώσεις το Proficiency του Michigan, που είναι πιο σταθερό γιατί όπως και να το κάνουμε είναι "η μάνα" των πιστοποιητικών αγγλικών και πιο αναγνωρισμένο στο Εξωτερικό με διαφορετικό κύρος
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Εγώ είχα δώσει το LRN C1 Advanced. Ήταν πολύ προσιτό στο μαθητή, και περνάς. Κάτι φίλους που είχα που είχαν δώσει αυτό που ρωτάς εσύ επίσης το ίδιο.

Θα σου πρότεινα να δώσεις το Proficiency του Michigan, που είναι πιο σταθερό γιατί όπως και να το κάνουμε είναι "η μάνα" των πιστοποιητικών αγγλικών και πιο αναγνωρισμένο στο Εξωτερικό με διαφορετικό κύρος
Με ενδιαφέρει καθαρα η μοριοδοτηση στο δημόσιο οποτε δεν εχω προς το παρόν βλεψεις για εξωτερικο. Παρ'ολα αυτα ειναι αναγνωρισμενο.. εμενα αυτο με νοιαζει.. και να μη χρειαστει να το ξαναδινω κτλ.
Σε ευχαριστώ πολύ για το support. Πιστευω δε θα δυσκολευτω ιδιαίτερα

Υ.Γ.: πολυ ωραια φωτο προφιλ. Χθες ειχε γενεθλια ο Μπεργκ.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με ενδιαφέρει καθαρα η μοριοδοτηση στο δημόσιο οποτε δεν εχω προς το παρόν βλεψεις για εξωτερικο. Παρ'ολα αυτα ειναι αναγνωρισμενο.. εμενα αυτο με νοιαζει.. και να μη χρειαστει να το ξαναδινω κτλ.
Σε ευχαριστώ πολύ για το support. Πιστευω δε θα δυσκολευτω ιδιαίτερα

Υ.Γ.: πολυ ωραια φωτο προφιλ. Χθες ειχε γενεθλια ο Μπεργκ.

Αν σε ενδιαφέρει μόνο η μοριοδότηση τότε δώσε αυτό ασυζητητί. Είναι καλό και προσιτό. Θα το περάσεις. Με είχε πιάσει κάποτε ο πανικός και τα έκανα συλλογή, από αγάπη που έχω για τα αγγλικά και είχα δώσει και το ALCE της Ελληνοαμερικανικής ένωσης. Νομίζω και στα δίδακτρα εξέτασης η LRN είναι αρκετά πιο φτηνή από τις άλλες. Από τη στιγμή ειδικά, που είχες το Lower του Cambridge, θα σου φανεί "παχνίδι" το LRN του Proficiency.

Τι ήταν αυτό στο Υστερόγραφο. Με σκάλωσες <3
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Αν σε ενδιαφέρει μόνο η μοριοδότηση τότε δώσε αυτό ασυζητητί. Είναι καλό και προσιτό. Θα το περάσεις. Με είχε πιάσει κάποτε ο πανικός και τα έκανα συλλογή, από αγάπη που έχω για τα αγγλικά και είχα δώσει και το ALCE της Ελληνοαμερικανικής ένωσης. Νομίζω και στα δίδακτρα εξέτασης η LRN είναι αρκετά πιο φτηνή από τις άλλες. Από τη στιγμή ειδικά, που είχες το Lower του Cambridge, θα σου φανεί "παχνίδι" το LRN του Proficiency.

Τι ήταν αυτό στο Υστερόγραφο. Με σκάλωσες <3
Σε ευχαριστώ πολύ ! Ελπιζω ολα να πάνε καλα.. Μια αποφαση ηταν. Ηδη σημερα παρηγγειλα τα βιβλια να κανω practice! Χαχα
Καλα εσυ εισαι αλλο λεβελ με τα αγγλικα τοτε.. δε σου εφτανε το ενα.. ηθελες και τις Αμερικανιες χαχα
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σε ευχαριστώ πολύ ! Ελπιζω ολα να πάνε καλα.. Μια αποφαση ηταν. Ηδη σημερα παρηγγειλα τα βιβλια να κανω practice! Χαχα
Καλα εσυ εισαι αλλο λεβελ με τα αγγλικα τοτε.. δε σου εφτανε το ενα.. ηθελες και τις Αμερικανιες χαχα

Μ αρέσει η ΑΜερική γι αυτό. Έχω μια θεία στο Σικάγο που έχει εστιατόριο και όχι δεν είναι η γνωστή θεία από το Σικάγο. Ίσως επειδή μου έκανε μάθημα καθηγητής αγγλικών από Αμερική και με έκανε να τα αγαπήσω. Τον υπερ-ευχαριστώ. Μου έπαιρνε 15 ευρώ την ώρα και τώρα παίρνει 50 ευρώ την ώρα στην ΑΘήνα. Και γι αυτό τον υπερ-ευχαριστώ
 

maria20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maria20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Ποια βιβλια προτεινετε να αγορασει καποιος που θελει να προετοιμαστει για lrn c2?
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω μπηκα σε ενα σαιτ και τα βρηκα ψιλοτυχαια. Με 47 ευρω αν δε κανω λάθος.

Όχι όχι θα σας πω εγώ ποιο θα πάρετε. Μη παίρνετε στη τύχη. Ακύρωσε τη παραγγελία αν την είχες κάνει. Τότε που έδινα LRN C1 μου λέει ο καθηγητής μου πάρε το LRN C2 για να προετιομαστείς για τα δυσκολότερα έτσι ώστε στις εξετάσεις να συναντήσεις πιο εύκολα και να σου φάνει παιχνιδάκι. Θα πάρετε το βιβλίο της εταιρείας και θα ΛΥΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ. Ότι έχει και δεν έχει.

Πηγαίνετε και πατήστε στο google THE KEY TO LRN CEF C2 είναι ένα κόκκινο. Αυτό πάρτε. Αυτό θα σας βοηθήσει
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
https://lrn.english-exams.org/lrn-b2-past-papers/
Eγω αυτό βρηκα. Ελπιζω να μην εκςνα βλακεια..Επικοινωνησα και με εναν ευγενικο κυριο.. εχει μεσα και για τα 4 μερη της εξετασης.. νομιζω εχει 4 βιβλια κατι τετοιο. Κοιτα, ειναι και τι βολευει τον καθένα.. εχει και τις απαντησεις και την αιτιολογηση της απαντησης κτλ.
Επισης, σε περίπτωση που κοπείς λεει, μπορεις να ξαναδωσεις δωρεαν. Ισχυει αυτο;;
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://lrn.english-exams.org/lrn-b2-past-papers/
Eγω αυτό βρηκα. Ελπιζω να μην εκςνα βλακεια..Επικοινωνησα και με εναν ευγενικο κυριο.. εχει μεσα και για τα 4 μερη της εξετασης.. νομιζω εχει 4 βιβλια κατι τετοιο. Κοιτα, ειναι και τι βολευει τον καθένα.. εχει και τις απαντησεις και την αιτιολογηση της απαντησης κτλ.
Επισης, σε περίπτωση που κοπείς λεει, μπορεις να ξαναδωσεις δωρεαν. Ισχυει αυτο;;

Βρε αυτό είναι για επιπεδου λουερ. αφου λεει Β2. εσυ θες ΕΠΙΠΕΔΟΥ C2. Επιπεδου προφισενσι=c2, επιπεδου λοουερ Β2=ΛΟΟΥΕΡ. Παρε και ακυρωσε το
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΟΡΙΣΤΕ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ. Ειναι για το επίπεδο Proficiency που θες να δωσεις. Και εχει μεσα και τις λυσεις και τα παντα. Παρε και ακυρωσε το αυτο που παραγγειλες
 

Συνημμένα

  • 20190927162858_the_key_to_lrn_c2.jpeg
    20190927162858_the_key_to_lrn_c2.jpeg
    150.4 KB · Εμφανίσεις: 514

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Βρε αυτό είναι για επιπεδου λουερ. αφου λεει Β2. εσυ θες ΕΠΙΠΕΔΟΥ C2. Επιπεδου προφισενσι=c2, επιπεδου λοουερ Β2=ΛΟΟΥΕΡ. Παρε και ακυρωσε το
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

ΟΡΙΣΤΕ ΑΥΤΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ. Ειναι για το επίπεδο Proficiency που θες να δωσεις. Και εχει μεσα και τις λυσεις και τα παντα. Παρε και ακυρωσε το αυτο που παραγγειλες
Oχι c2 παρήγγειλα! Μιλησα και με τον άνθρωπο. Απλα ηθελα να δειξω το σαιτ. Ετυχε να μπω στο b2 τωρα
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
α οκ σωστά έπραξες. Αυτό που έστειλα στην εικόνα, πρέπει να σου έρθει σπίτι. Καλύπτει τα πάντα. Τα speaking , τα οποία θα στα στείλουν 2 εβδομάδες πιο πριν, να δεις να τα προετοιμάσεις καλά. Μετά η έκθεση είνα παιχνίδι. Υπόψιν το speaking το κάνεις με συνομιλητή σου μαζί στις εξετάσεις. Το listening, όπως θα δεις είναι λίγο "παλούκι" το τελευταίο σκέλος γιατί πρέπει να ακούς και να γράφεις. Τα υπόλοιπα είναι πολλαπλής επιλογής. θα σου φανεί παιχνίδι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

α οκ σωστά έπραξες. Αυτό που έστειλα στην εικόνα, πρέπει να σου έρθει σπίτι. Καλύπτει τα πάντα. Τα speaking , τα οποία θα στα στείλουν 2 εβδομάδες πιο πριν, να δεις να τα προετοιμάσεις καλά. Μετά η έκθεση είνα παιχνίδι. Υπόψιν το speaking το κάνεις με συνομιλητή σου μαζί στις εξετάσεις. Το listening, όπως θα δεις είναι λίγο "παλούκι" το τελευταίο σκέλος γιατί πρέπει να ακούς και να γράφεις. Τα υπόλοιπα είναι πολλαπλής επιλογής. θα σου φανεί παιχνίδι

Επίσης ναι νομίζω αν θυμάμαι καλά, αν κοπεί κάποιος η επανεξέταση είναι δωρεάν
 

Intravenous_drug

Νεοφερμένος

Η Intravenous_drug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
α οκ σωστά έπραξες. Αυτό που έστειλα στην εικόνα, πρέπει να σου έρθει σπίτι. Καλύπτει τα πάντα. Τα speaking , τα οποία θα στα στείλουν 2 εβδομάδες πιο πριν, να δεις να τα προετοιμάσεις καλά. Μετά η έκθεση είνα παιχνίδι. Υπόψιν το speaking το κάνεις με συνομιλητή σου μαζί στις εξετάσεις. Το listening, όπως θα δεις είναι λίγο "παλούκι" το τελευταίο σκέλος γιατί πρέπει να ακούς και να γράφεις. Τα υπόλοιπα είναι πολλαπλής επιλογής. θα σου φανεί παιχνίδι
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:



Επίσης ναι νομίζω αν θυμάμαι καλά, αν κοπεί κάποιος η επανεξέταση είναι δωρεάν
Σε ευχαριστώωωω
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
Το listening, όπως θα δεις είναι λίγο "παλούκι" το τελευταίο σκέλος γιατί πρέπει να ακούς και να γράφεις.

Για αυτό είχα επιλέξει το NOCN γιατί στο σκέλος που αναφέρεις θα τα έκανα μαντάρα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με ενδιαφέρει καθαρα η μοριοδοτηση στο δημόσιο

Από το 2022 και μετά αλλάζει η νομοθεσία λένε και πλέον τέρμα η μοριοδότηση των πιστοποιητικών όπως την ξέρουμε.
 
Top