Lineage2 τι server παίζετε και τι character έχετε;

BaKaS

Νεοφερμένος

Ο Mpakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια αποφασισα να φτιαξω το thread αυτο για να δω ποιοι παιζουν lineage2.
εγω παιζω στον server "Core" για οσους ενδιαφερονται να και ενα λινκ
https://www.l2core.net ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΙΝΑΙ INTERLUDE. αυτος ο server ειναι multi skill που σημαινει οτι κανεισ subclass και σου μενουν τα skill.Εχω μαγο char.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ έπαιζα Sunrise. Τώρα σταμάτησα. Κατάλαβα ότι δεν υπάρχει νόημα σε αυτό το πράγμα. Έπαιρνα τα duals μου τα πήγαινα +40 αποκτούσα κύρος και αυτό μόνο. Εάν ξεκόψεις θα καταλάβεις τι εννοώ. Υπάρχουν πολίυ καλύτερα πράγματα να κανείς εκτός από το gaming ειδικά το καλοκαίρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
L2 Sucks! Καλύτερα DOTA, αλλά και αυτό με μέτρο, εγώ παίζω PC Games περίπου 2-3 ώρες την εβδομάδα συνολικά.

P.S btw για όσους δεν το ξέρουν δεν διαβάζεται Λάιν Έιτζ αλλά Λίνεαζ έχει γαλλική ρίζα και σημαίνει καταγωγή/γενοφάσκια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
L2 Sucks! Καλύτερα DOTA, αλλά και αυτό με μέτρο, εγώ παίζω PC Games περίπου 2-3 ώρες την εβδομάδα συνολικά.

P.S btw για όσους δεν το ξέρουν δεν διαβάζεται Λάιν Έιτζ αλλά Λίνεαζ έχει γαλλική ρίζα και σημαίνει καταγωγή/γενοφάσκια :D

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lam10

Νεοφερμένος

Ο <a href="https://lambros10.hi5.com" class="link link--external" rel="nofollow" target="_blank">https://lambros10.hi5.com</a> αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
παιδια παλια επαιζα l2..δεν αξιζει να καθεστε τοσες ωρες πανω απο τον υπολογιστη...εγω παλια ημουν 6-8ωρες πανω απο το pc..μου ελεγαν παμε εξω παμε βολτα και εγω καθομουνα σπιτι και εκανα level up.λιγο και με μετρο...ειναι το καλυτερο...να παιζεις λιγο και για τον χαβαλε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αν θες να παίζεις λίγο πρέπει να διαλέξεις παιχνίδι απο άλλη κατηγορία όμως, οχι MMORPG :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkeos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αιγαίου (Ρόδος) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
elite :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

onoffon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο onoffon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
καρκινος το Lineage... ελιωνα παλια αλλα το παρατησα.. πραγματικα δεν αξηζει γιατι κολλας!!:nono::nono::nono: προτιμο να πεσω στα ναρκωτικα παρα να παιξω L2...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Axxx Lineage ποσο καιρο εχω να παιξω..ειχα μια elf buffer 70lvl..επαιζα στο Zeus..τωρα εχω παθει πορωση με το wow γιατι παιζω στο επισημο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
εγω επαιζα πιο παλια τωρα πια οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Έπαιζα για 3 μήνες. Σε όποιον SERVER πήγαινα , έφτανα lvl 76 και έκλεινε. Έτσι άλλαξα 3 server και μετά βαρέθηκα . Τσάμπα χάσιμο χρόνου . Είχα ξωτικό πάντως .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω δεν εχω παιξει ποτε τετοια παιχνιδια...θελω να παιξω ετσι κανενα αλλα φοβαμαι οτι θα κολλησω...εχω βεβαρημενο παρελθον:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εγώ έπαιζα e-global παλιά αλλά έκλεισε και μετά sapphire.. δεν έπαιζα και πάρα πολύ πάντως, 2 ώρες το πολύ τη μέρα όταν είχα ξεκινήσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tomahawk

Νεοφερμένος

Ο Tomahawk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Έπαιζα για περίπου 2,5-3 χρόνια, απο C1 BnB, στο C4 e-Global σοβάρεψαν τα πράγματα, είχα φτάσει σε αρκετά "καλό" επίπεδο...
Σταμάτησα λίγους μήνες πριν κλείσει και βρήκα την υγειά μου!

Το Get a life που λένε στους gamers ισχύει, όταν λιώνεις μπροστά απο ένα PC δεν γίνεται να έχεις real life!

Μακριά απο το L2 και το WoW...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nfk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Nίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Λιωμένα!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tomahawk

Νεοφερμένος

Ο Tomahawk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

kostas221117

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
l2 dre@m hero είμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisuke

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Και εγώ έπαιζα BnB αλλά έχω σταματήσει κάνα 2άρι χρόνια και σοβαρεύτηκα.
Πάντως όταν θυμάμαι μερικές καλές φάσεις άξιζε, απλά πρέπει να το controλάρεις
εσύ και όχι αυτό !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tak1s

Νεοφερμένος

Ο tak1s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγω έλιωνα e-global(νύχτα μέρα οχι μ***ιες.:D)Αφου έκλεισε έπεζα πιο χαλαρά στον crazy και μετά l2 elixir..Ευτυχώς έχω ξεκολίσει και τώρα καταλαβαίνω τι μ***κας ειμουν..:D:D Βέβαια το 2011 βγαίνει το lineage3 οπου μάλλον θα αφήσω τα κοκαλά μου στο pc :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrispanag

Νεοφερμένος

Ο chrispanag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εγώ παίζω lineage στον the17heroes με έναν human fighter lvl 80 είναι pvp και είναι και πολύ απλός (πας αμέσως lvl 70)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top