Laptop σε μαθητές Α' Γυμνασίου

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Κι ομως θα δωσουν!!! Το εχω ηδη γραψει πιο πανω!:)
Τελικα ειναι σιγουρο οτι θα δοθουν τα κουπονια για τα λαπτοπ! Η διοργανώτρια εταιρια "Ψηφιακες Ενισχυσεις Α.Ε." το γραφει στο site της!!!:D Οπως επισης και η εφημεριδα "Τα νεα" εδω (κατω κατω)
Και ολα ξεκινησαν απο το λαθος της εφημεριδας "Τα νεα"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Χαχ, τι λες παιδάκι μου; Καμια σχέση...Αν ηταν προεκλογικό τρικ, θα τους έδιναν. Απλά δε μπορω να καταλαβω με ποια λογική διαλύεται η Βουλή όταν τρέχουν τόσα θέματα όπως έναρξη νεας σχολικής χρονιάς, γρίπη, οικονομική κρίση, χριστοφοράκος κλπ. Βεβαια απ'το να μπουμε σε προεκλογική περιοδο μεχρι το 2010 με την εκλογή Προέδρου, καλύτερα να γινουν μια ώρα αρχύτερα. Απλώς δε μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο πρέπει να πληρώνει η χώρα την εμμονή κάποιων μπάσταρδων του ΠΑΣΟΚ ν'ανεβουν στην εξουσία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Αυτο που αποκαλουμε εμεις "κυβερνηση",δεν ειναι μια κανονικη κυβέρνηση, αλλα η κυβερνηση της Ελλαδας! Εχει μεγαλη διαφορα......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Χαχ, τι λες παιδάκι μου; Καμια σχέση...Αν ηταν προεκλογικό τρικ, θα τους έδιναν. Απλά δε μπορω να καταλαβω με ποια λογική διαλύεται η Βουλή όταν τρέχουν τόσα θέματα όπως έναρξη νεας σχολικής χρονιάς, γρίπη, οικονομική κρίση, χριστοφοράκος κλπ. Βεβαια απ'το να μπουμε σε προεκλογική περιοδο μεχρι το 2010 με την εκλογή Προέδρου, καλύτερα να γινουν μια ώρα αρχύτερα. Απλώς δε μπορώ να καταλάβω για ποιο λόγο πρέπει να πληρώνει η χώρα την εμμονή κάποιων μπάσταρδων του ΠΑΣΟΚ ν'ανεβουν στην εξουσία...
Αμα το βλέπεις κομματικά τι να πω; Η κυβερνηση μπορούσε να παίξει το παιχνίδι οπως ήθελε. Έτσι τη βόλευε ετσι έκανε. Μ΄αυτο τον τροπο λειτουργει εκβιαστικα σα να λέει ψηφίστε με να σας δώσω αυτά που υποσχέθηκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τα προγράμμα σε εξέλιξη κάθε υπουργείου δεν εξαρτώνται απ'το χρώμα του υπουργού. Δεν το βλεπω καθόλου κομματικά, έτσι είναι. Όλο το κόστος που θα βαρυνει τη χώρα απ'αυτες τις άκυρες, αδικαιολόγητες εκλογές βαρύνει αποκλειστικα το ΠΑΣΟΚ και την ανεύθυνη πολιτική του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asura97

Νεοφερμένος

Ο Asura97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τα προγράμμα σε εξέλιξη κάθε υπουργείου δεν εξαρτώνται απ'το χρώμα του υπουργού. Δεν το βλεπω καθόλου κομματικά, έτσι είναι. Όλο το κόστος που θα βαρυνει τη χώρα απ'αυτες τις άκυρες, αδικαιολόγητες εκλογές βαρύνει αποκλειστικα το ΠΑΣΟΚ και την ανεύθυνη πολιτική του.
+1 :iagree::iagree::iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Τα προγράμμα σε εξέλιξη κάθε υπουργείου δεν εξαρτώνται απ'το χρώμα του υπουργού. Δεν το βλεπω καθόλου κομματικά, έτσι είναι. Όλο το κόστος που θα βαρυνει τη χώρα απ'αυτες τις άκυρες, αδικαιολόγητες εκλογές βαρύνει αποκλειστικα το ΠΑΣΟΚ και την ανεύθυνη πολιτική του.

ολοι εχουν ευθυνες για αυτες τις εκλογες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmzk

Δραστήριο μέλος

Ο Dmzk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 451 μηνύματα.
Τα προγράμμα σε εξέλιξη κάθε υπουργείου δεν εξαρτώνται απ'το χρώμα του υπουργού. Δεν το βλεπω καθόλου κομματικά, έτσι είναι. Όλο το κόστος που θα βαρυνει τη χώρα απ'αυτες τις άκυρες, αδικαιολόγητες εκλογές βαρύνει αποκλειστικα το ΠΑΣΟΚ και την ανεύθυνη πολιτική του.
Το βλεπεις πολυ πολυ κομματικα,οποτε για μενα δεν εχει νοημα η συζητηση.
Εγω θυμαμαι και με 165 βουλευτες δεν εξηντλησε την 4ετια παλι το ΠΑΣΟΚ εφταιγε;Η ειναι αδυναμια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μεγαλύτερη αυτος που τις ζητάει εδώ κι ένα χρόνο, έχοντας εκτοξεύσει το spread του διεθνους δανεισμού της χώρας στα ύψη λόγω πολιτικής αστάθειας με μοναδικό στόχο, τον οποίο έχουμε καταλάβει ολοι πλέον, να μπει στο Μαξίμου. Αλλά αυτα ας συζητηθούν στο σχετικό θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Όσοι πάνε στο παρακάτω link θα μπορέσουν να κατεβάσουν το εκπαιδευτικό υλικό που θα εγκατασταθεί στους υπολογιστές που θα δωθούν στα παιδιά Α Γυμνασίου, απαιτεί χρόνο το download.
Παραέγιναν γρήγοροι στο ΥΠΕΠΘ τον τελευταίο καιρό...είδατε τι κάνουν οι εκλογές ?


https://www.alfavita.gr/anakoinoseis/ank6_9_9_1052.php
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Και τι εχει μεσα;Τα βιλια σε ψηφιακη μορφη ή τελικα εφτιαξαν λογισμοκο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
ακόμα κάνω download είναι πολύ βαριά αλλά καλύτερα να υπάρχουν...., δεν ξέρω την μορφή ακόμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ακόμα κάνω download είναι πολύ βαριά αλλά καλύτερα να υπάρχουν...., δεν ξέρω την μορφή ακόμα

για τι μεγεθος μιλαμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
1GB το καθε αρχειο αλλα κατεβαζει με ελεεινες ταχυτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
μόνο το πρώτο λέει 16 ώρες...και ξεκίνησα πριν απο μία, έχω conex 2mbps..., έχει όλες τις τάξεις γυμνασίου μάλλον και είναι βαριά ή κατεβάζει αργα.
Εγώ τα θέλω για τα παιδιά μου γιατί πιθανόν να είναι προεκλογικό και να μην δώσουν φορητό υπολογιστη του χρόνου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eukleidis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ευκλείδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.
Ειλικρινά η ταχύτητα είναι ελεεινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Το πρωτο μου λεει 12 ωρες.Δεν παμε καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
με μια συντομη ερευνα ειδα οτι αυτο το λογισμικο θα ειναι προεγκατεστημενο στα λαπτοπ τα οποια θα αποκτησουν οι πρωτοετης του γυμνασιου ετσι δεν θα αναγκαστουν να μπουν στην ολη διαδικασα να τα κατεβασουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ole ole

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
μετά μειώνεται κατεβάζω 1 ώρα και απο 16 αρχικά ώρες τώρα λεει 9,5...έχεις δίκιο θα είναι προεγκατεστημένα αλλά τα θέλω για να τα έχω αρχειο, θα χρησιμεύσουν για τα παιδιά μου του χρόνου αν δεν δώσουν φορητό υπολογιστη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
με μια συντομη ερευνα ειδα οτι αυτο το λογισμικο θα ειναι προεγκατεστημενο στα λαπτοπ τα οποια θα αποκτησουν οι πρωτοετης του γυμνασιου ετσι δεν θα αναγκαστουν να μπουν στηνολη διαδικασα να τα κατεβασουν


Δεν νομιζω.Δεν θα εχουν ολα τα πρωτακια το ιδιο λαπτοπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top