Laptop για το Πανεπιστήμιο

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Aν θέλετε να δώσετε μέχρι 600 ευρώ πηγαίνετε σε ανακατασκευασμένο αν θέλετε να δωσετε παραπάνω πηγαίνετε σε mac.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
ansi
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Περιλαμβάνονται Ελληνικοί φόροι; Η δεν περνά τελωνείο; Σκέφτομαι να παραγγείλω από εκεί αλλά δεν μου κάθεται καλά(διότι δεν ξέρω διαδικασίες και τυχόν κρυφά έξοδα).
Aπό ΕΕ δεν υπάρχει τελωνείο. Εγώ το πήρα από το αγγλικό όταν ήταν εντός ΕΕ και χρειάστηκα και σέρβις και δεν είχα πρόβλημα.
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 250 μηνύματα.
χρειάστηκα και σέρβις
σερβις σε τι; Τελευταία άρχισαν να μου πεθαίνουν κάποιες συσκευές (green line burn in) 3* φορές σέρβις σε xs max(Οι 2 εκτός εγγύησης μου τις πέρασαν ως αστοχεία υλικού). Τώρα τη 4η δε την παιρνάνε λόγο παλαιότητας.
 

arcv

Νεοφερμένος

Ο arcv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Σταματήστε να βγαίνετε εκτός του θέματος, αν θέλετε ανοίξτε νέα συζήτηση στο φόρουμ και μιλήστε εκεί για τα τελωνεία.
 

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
σερβις σε τι; Τελευταία άρχισαν να μου πεθαίνουν κάποιες συσκευές (green line burn in) 3* φορές σέρβις σε xs max(Οι 2 εκτός εγγύησης μου τις πέρασαν ως αστοχεία υλικού). Τώρα τη 4η δε την παιρνάνε λόγο παλαιότητας.
Κάτι τέτοιο σε μικρότερο βαθμό.
 

41%

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο 41% αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών και Μαθητής Δημοτικού. Έχει γράψει 250 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top