House MD vs Grey's Anatomy

House MD vs Grey's Anatomy
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Και τα 2 του κ#λου είναι . Άντε να τελειώνει και το house γιατί κουράζει και τον κόσμο με τους τελευταίους 2 κύκλους.
Ότι κουράζει κουράζει..:hmm:Το greys λενε θα το κανουνε σαν σαπουνοπερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 010239

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
House.:worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
εγω δεν εχω δει ποτε Grey's , γιατι μου φαινεται πολυ γλυκαναλατο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Προστέθηκε και δημοσκόπηση! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Επειδη και οι 2 σειρες κρατανε για πολυ καιρο εξισου προτιμω greys που ειναι οντως πιο γλυκαναλατη υποθεση ενω το house ολο τα ιδια και τα ιδια απο οτι εχω παρατηρησει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Συγνώμη και όλας αλλά σε ποιο κανάλι το έχει το house ;Δεν το έχω ξανακούσει ούτε το έχω δει ποτέ .Εγώ πάντως βλέπω φανατικά Grey's Anatomy αλλά άμα δω το άλλο μπορεί να μου αρέσει πιο πολύ !:D

Ειναι στο STAR και λεγεται 'Ιατρικες Υποθεσεις'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Απλα ηρεμησε εγω αυτο λεω.Ειναι λιγο αγενες οταν υπαρχει ενα topic με 2 σειρες και το vs αναμεσα τους μπορεις να πεις απλα οτι δεν σου αρεσει το περιεχομενο ή το σεναριο ή ό,τι θες.Αλλα να την λες αγρια...ε αυτο ειναι προσβλητικο.Να λες φλωρους αυτους που το βλεπουν κλπ.Είπαμε να σχολιαστει ησειρα όχι οι fan της!
Εγω λεω για ποιους ειναι καταλληλη η σειρα που λεγεται grey's anatomy τωρα εαν δεν αποδεχεσαι την ταυτοτητα σου ειναι απολυτως δικο σου θεμα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω λεω για ποιους ειναι καταλληλη η σειρα που λεγεται grey's anatomy τωρα εαν δεν αποδεχεσαι την ταυτοτητα σου ειναι απολυτως δικο σου θεμα.:mad:
έχω σπαστει αγρια.Ωραια ας μιλησουμε για House.Στην αρχη το βλεπα λιγο γιατι ελεγα ωραια περιστατικα εχει.Μετα καταλαβα πως ο σεναριογραφος ειναι ψυχακιας.Ο πρωταγωνιστης ως ηρωας ψυχακιας.Αυτοι που το βλεπουν φανατικα κυνικοι,κομπλεξικοι,ψυχακηδες.Ξερω πως δεν σε νοιαζει γιατι και εσυ ειπες αρνητικα για το greys αλλα βρισκω οπως θες.Πες το φλωρικο ή οτι @@ θες.Αλλα μην προσβαλεις τον κοσμο που το βλεπει και ποσο μαλλον αμεσα εμενα! (Και αυτο δεν ειναι απειλη:P)(Ουτε προειδοποιηση) Δηλωση ειναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έχω σπαστει αγρια.Ωραια ας μιλησουμε για House.Στην αρχη το βλεπα λιγο γιατι ελεγα ωραια περιστατικα εχει.Μετα καταλαβα πως ο σεναριογραφος ειναι ψυχακιας.Ο πρωταγωνιστης ως ηρωας ψυχακιας.Αυτοι που το βλεπουν φανατικα κυνικοι,κομπλεξικοι,ψυχακηδες.Ξερω πως δεν σε νοιαζει γιατι και εσυ ειπες αρνητικα για το greys αλλα βρισκω οπως θες.Πες το φλωρικο ή οτι @@ θες.Αλλα μην προσβαλεις τον κοσμο που το βλεπει και ποσο μαλλον αμεσα εμενα! (Και αυτο δεν ειναι απειλη:P)(Ουτε προειδοποιηση) Δηλωση ειναι!
Φυσικα και δεν με νοιαζει . Βασικα δεν με νοιαζει η αποψη των υπολοιπων πανω στο ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ θεμα . Α και δεν εχω κανενα προβλημα με το κυνικος , μισανθρωπος , ψυχακιας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leticia1994

Νεοφερμένος

Η leticia1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Εντάξει, house md χωρίς δεύτερη σκέψη...το grey´s anatomy πολλή σαπουνόπερα βρε παιδί μου...σαν αυτά τα βραζιλιάνικα που δεν έχουν τελειωμό...συγκρίνεται με την καυστικότητα και την ειρωνία του house?ρητορική ερώτηση, όλοι γνωρίζουμε την απάντηση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.
προτιμω House:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marioanna

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
έχοντας παρακολουθήσει και τα 2 , νομίζω ότι ο χάουζ είναι πολύ καλύτερος αφού ασχολείται περισσότερο με ιατρική -μυστήριο και όχι τόσο με τα μπλεξίματα της παρέας των εντυπωσιακών γιατρών του γκρεισ ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Mου αρέσουν πολύ και τα 2. Προτιμώ Grey's Anatomy γιατί δεν έχει μόνο ιατρική μέσα αλλά και σεξ, ίντριγκα κλπ κλπ και είναι πιο ενδιαφέρον..
Θελει και ερωτημα House MD φυσικα το greys anatomy ειναι για τους φλωρους που γουσταρουν ρομαντζα , σεξ και μαλακιουλες . Εγω δεν γουσταρω τετοια πραγματα σε ιατρικη σειρα εγω γουσταρω διαφορικες διαγνωσεις , πινακα και τον House σαρκαστικο και μισανθρωπο και κυνικο με τον οποιο εχω ταυτιστει..
Χαχαχα οκ dr.taso όχι φλώρε που αηδιάζεις μόλις βλέπεις σεξ και ρομάντζα! Άμα δεν τα γουστάρεις μην τα βλέπεις. Μην τα κάνεις και στο κάτω κάτω! χαχαχα εσύ θα χάσεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Mου αρέσουν πολύ και τα 2. Προτιμώ Grey's Anatomy γιατί δεν έχει μόνο ιατρική μέσα αλλά και σεξ, ίντριγκα κλπ κλπ και είναι πιο ενδιαφέρον..
Ναιιιιιι ρε εχει ποικιλιαα ειναι πιο πιασαρικο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναιιιιιι ρε εχει ποικιλιαα ειναι πιο πιασαρικο ;)
Τι θα πει πιασαρικο ? Ο,τι εχει σεξ και ρομαντζα ειναι πιασαρικο . Ε ρε νεολαια που βαδιζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Τι θα πει πιασαρικο ? Ο,τι εχει σεξ και ρομαντζα ειναι πιασαρικο . Ε ρε νεολαια που βαδιζεις.
Axxx έτσι έλεγε και ο παππούς μου... Άσε τι τραβάς και εσύ με την νεολαία.. τσ τσ τσ μας αρέσει το σεξ και το ρομάντζο και όχι το αίμα και ο κυνισμός:hmm::hmm: ωρέ που πάμε ωρέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Axxx έτσι έλεγε και ο παππούς μου... Άσε τι τραβάς και εσύ με την νεολαία.. τσ τσ τσ μας αρέσει το σεξ και το ρομάντζο και όχι το αίμα και ο κυνισμός:hmm::hmm: ωρέ που πάμε ωρέ
Το θεμα ειναι οτι αναζητειτε-ουμε μονο το "πιασαρικο" και τιποτα παραπανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Το θεμα ειναι οτι αναζητειτε-ουμε μονο το "πιασαρικο" και τιποτα παραπανω.
ΕΕ κατσε εσυ να αναζητεις τον ψυχoπαθη πoυ κουτσαινει:slourp:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polkiu

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Polkiu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 829 μηνύματα.
Παιδιά αν θέλετε να δείτε σεξ υπάρχουν άλλες σειρές να δείτε σε διάφορα site.... If you see what i mean... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Ναιι και ψυχακες βλεπουμε και σε ψυχολογικα θριλερ!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top