House MD vs Grey's Anatomy

House MD vs Grey's Anatomy
Multiple votes are allowed. Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 85)

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.

Pagitas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pagitas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
οταν ειπα οτι εχω ταυτιστει με τον ηρωα δεν το περιμενες ? :mad:

Γινεσαι γραφικος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
οταν ειπα οτι εχω ταυτιστει με τον ηρωα δεν το περιμενες ? :mad:
Με την δικαιολογια του οτι ταυτιζεσαι με εναν ηρωα ενος αμερικανικης σειρας μιλας με τετοια γλωσσα;:rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με την δικαιολογια του οτι ταυτιζεσαι με εναν ηρωα ενος αμερικανικης σειρας μιλας με τετοια γλωσσα;:rofl:
φυσικα και οχι . Η γλωσσα μου ηταν ετσι και πριν ταυτιστω με τον χαρακτηρα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spakon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ευκαρπία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Eγώ ψηφίζω δαγκωτό House:worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johanio

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 241 μηνύματα.
<<<---------------------------------------------------------- ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
φυσικα και οχι . Η γλωσσα μου ηταν ετσι και πριν ταυτιστω με τον χαρακτηρα.:mad:
Μαλιστα,μαλιστα

" το greys anatomy ειναι για τους φλωρους που γουσταρουν ρομαντζα , σεξ και μαλακιουλες"

Εγω το ληγω και λεω απλα..πολυ προσβλητικο!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catherine1994

Πολύ δραστήριο μέλος

Η catherine1994 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,211 μηνύματα.
Ρε μη φανατιζεστε τοσο!!! Τηλεοπτικες σειρες ειναι...απλα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαλιστα,μαλιστα

" το greys anatomy ειναι για τους φλωρους που γουσταρουν ρομαντζα , σεξ και μαλακιουλες"

Εγω το ληγω και λεω απλα..πολυ προσβλητικο!!!!!!
Couldnt agree more.:mad::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Εγω δεν υποβαθμισα το House MD αλλα ουτε παθιαζομαι με το Greys σε σημειο να το βρισκω θεικο.Απλα μαρεσει πολυ περισσοτερο απο το House!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickydask

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η vickydask αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
παιδια νταξει και το greys εχει τη φαση του. Εγω οταν δεν εχω τι να κανω κατεβαζω κανα επεισοδιο και μου φτιαχνει τη διαθεση. Τον house μονο στο σταρ τον παρακολουθω καμια φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω δεν υποβαθμισα το House MD αλλα ουτε παθιαζομαι με το Greys σε σημειο να το βρισκω θεικο.Απλα μαρεσει πολυ περισσοτερο απο το House!
Δεν την ειπα ειδικα σε σενα . Την ειπα σε ολους τους fans του Grey's Anatomy.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
House ΧΑΛΑΡΑ!
Οχι οτι βλεπω Grey's Anatomy, αλλα ο House ειναι θεος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
έτσι όπως έγινε το house σοτυς τελευταίους κυκλους, δεν μου αρέσει και τρελά :/ άρχισε να χαλάει κάπως, συγγνώμη που το λέω, θα φάω "-" αλλά αν κάτσετε και τα συγκρίνετε βγάζοντας από μέσα σας την τεράστια αγάπη, θα καταλάβετε ότι οι πρώτοι κύκλοι ήταν πολύ καλύτεροι...
και το γκρέις ανάτομι δεν θα έλεγα ότι είναι για φλώρους. στο ενδιάμεσο των όλων περί προσωπικης ζωης πεταει πολυ δυνατα μηνυματα που ομως ζαλισμενος απο το "ποιος παει με ποιον" δεν τα προσεχεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Δεν την ειπα ειδικα σε σενα . Την ειπα σε ολους τους fans του Grey's Anatomy.:mad:
Ε και; Ρε παιδακι μου οκ μην το υποβαθμιζεις και τοσο.Ελεος πια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε και; Ρε παιδακι μου οκ μην το υποβαθμιζεις και τοσο.Ελεος πια!
Την αποψη μου λεω και δεν μπορεις να με σταματησεις λεγοντας φρασεις του τυπου Ελεος πια ! κτλπ.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Την αποψη μου λεω και δεν μπορεις να με σταματησεις λεγοντας φρασεις του τυπου Ελεος πια ! κτλπ.:mad:
Απλα ηρεμησε εγω αυτο λεω.Ειναι λιγο αγενες οταν υπαρχει ενα topic με 2 σειρες και το vs αναμεσα τους μπορεις να πεις απλα οτι δεν σου αρεσει το περιεχομενο ή το σεναριο ή ό,τι θες.Αλλα να την λες αγρια...ε αυτο ειναι προσβλητικο.Να λες φλωρους αυτους που το βλεπουν κλπ.Είπαμε να σχολιαστει ησειρα όχι οι fan της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
Και τα 2 του κ#λου είναι . Άντε να τελειώνει και το house γιατί κουράζει και τον κόσμο με τους τελευταίους 2 κύκλους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top