Helppp

Ria.

Νεοφερμένος

Η Ria. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Υπαρχει καμια ομαδικη για πρωτοετεις νομικη εκπα ειμαι απο μεταγγραφη και δεν ξερω που παν τα 4 🥲
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Υπαρχει καμια ομαδικη για πρωτοετεις νομικη εκπα ειμαι απο μεταγγραφη και δεν ξερω που παν τα 4 🥲
Καλωσόρισες
Βασικα τα 4 πανε εκει που πανε και τα 2 ...η νομικη ειναι στην οδο σολωνος κεντρο...δεν την λες και μουρατη περιοχη αλλα βολικη την λες και με καλες τυρόπιτες.
Δεν ειμαι του νομικου αλλα εχουμε νομικους εδω αν θελουν να πουν... αλλα οταν πας εκει θα τα βρεις ολα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,878 μηνύματα.
Υπαρχει καμια ομαδικη για πρωτοετεις νομικη εκπα ειμαι απο μεταγγραφη και δεν ξερω που παν τα 4 🥲
Πήγαινε από την σχολή και ρώτα κάποιο παιδί.. κι εγώ όταν ήμουν πρωτοετής έτσι έκανα🤍
 

Κάμπια

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,491 μηνύματα.
Κάνε αυτό που είπε η @Εριφύλη, μην ντραπείς
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top