Harlem Shake

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
πηγαίνετε youtube, πατήστε do the harlem shake κaι μετά enter...

επίσης xD
1. ΚΛΑΙΩΩ

2. Ο γρουσούζης μέχρι και αυτό σνομπάρει!!!! χαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alejandro che 7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 1,859 μηνύματα.

NightRaven

Νεοφερμένος

Η NightRaven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Συνολικά 15 μαθητές ενός λυκείου της Πάτρας πήραν τετραήμερη αποβολή με απόφαση των καθηγητών, διότι κατά τη διάρκεια του διαλείμματος «ξεδίπλωσαν» το ταλέντο τους υπό τους ήχους του «con lo terrorista».

Όπως αναφέρει το patrasevents, το περιστατικό συνέβη πριν από λίγες ημέρες. Οι μαθητές έκαναν «Harlem Shake» μέσα σε μια από τις σχολικές αίθουσες εν αγνοία του διευθυντή και των καθηγητών, ενώ στη συνέχεια -όπως ήταν αναμενόμενο- το βίντεο ανέβηκε στο YouTube.

Τα «shares» και τα «likes» στο facebook πρόδωσαν τους μαθητές και το περιστατικό αντιμετωπίστηκε με αποβολή, προκαλώντας τις αντιδράσεις των εφήβων, οι οποίοι θεώρησαν βαριά την ποινή που τους επιβλήθηκε, τη στιγμή μάλιστα που κάτι παρόμοιο έχει γίνει και σε άλλο σχολείο της περιοχής.

Ακολουθεί το βίντεο που στάθηκε η αιτία να αποβληθούν οι μαθητές:

πηγή zougla
https://www.zougla.gr/greece/article/tetraimeri-apovoli-ma8iton-logo-harlem-shake


Το βίντεο των παιδιών αν και ερασιτεχνικό μου φάνηκε αστειο και με έκανε και γέλασα :D

θεωρώ άδικη την αποβολη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Πωω πόσα κόμπλεξ μπορεί να έχει ενας καθηγητής-διευθυντής για να δώσει αποβολή για κάτι τέτοιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πληροφορικάριος

Δραστήριο μέλος

Ο Πληροφορικάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 623 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Πωω πόσα κόμπλεξ μπορεί να έχει ενας καθηγητής-διευθυντής για να δώσει αποβολή για κάτι τέτοιο;

οι καθηγητές της δευτεροβάθμιας έχουν εξουσία και δυστυχώς κάποιοι την χρησιμοποιούν με λάθος τρόπος.

Η αξία ενός καθηγητή φαίνεται από τον σεβασμό που δείχνει στο μαθητή του
fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
Η αξία ενός καθηγητή φαίνεται από τον σεβασμό που δείχνει στο μαθητή του
fockos

Ανατρίχιασα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
https://www.zougla.gr/greece/article/tetraimeri-apovoli-ma8iton-logo-harlem-shake


Το βίντεο των παιδιών αν και ερασιτεχνικό μου φάνηκε αστειο και με έκανε και γέλασα :D

θεωρώ άδικη την αποβολη

Έγινε χαμός εδώ πέρα. Όλοι οι μαθητές την θεωρούμε άδικη την αποβολή. Δεν έπρεπε να το κάνουν το βίντεο, αλλά εμένα μου φάνηκε ότι υπερέβαλαν λίγο οι καθηγητές. Είναι και γειτονικό σχολείο και έχω ακούσει αντιδράσεις. :P

Δεν το είχα δει το βίντεο, τώρα τα είδα, αλλά γέλασα πολύ :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
Έγινε χαμός εδώ πέρα. Όλοι οι μαθητές την θεωρούμε άδικη την αποβολή. Δεν έπρεπε να το κάνουν το βίντεο, αλλά εμένα μου φάνηκε ότι υπερέβαλαν λίγο οι καθηγητές. Είναι και γειτονικό σχολείο και έχω ακούσει αντιδράσεις. :P

Δεν το είχα δει το βίντεο, τώρα τα είδα, αλλά γέλασα πολύ :hehe:

Eγώ θα έριχνα αποβολη διότι το βιντεο ήταν ερασιτεχνικό. Οι μαθητές που κρατούσαν τσίλιες φαίνονται. Κρίμα γιατί αν το είχαν προσέξει λιγό θα ήταν top
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Η αξία ενός καθηγητή φαίνεται από τον σεβασμό που δείχνει στο μαθητή του.
fockos

:eek: :eek:

Φώκο είσαι τρρρέλα!
Θα το πάμε στο τοπικ ''Ειπαν...(σοφα λογια)'' για έγκριση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InSheerPleasure

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Ο καθένας κάνει ό,τι θέλει αρκεί να μη βλάπτει τους άλλους, αλλά το βρίσκω άδικο να θεωρείται νορμάλ αυτή η παπάντζα και να κατακρίνονται π.χ. ομοφυλόφιλοι που φιλιούνται δημόσια. Δηλαδή, να ντύνομαι σπάιντερμαν και να χορεύω σαν ηλίθιος είναι πιο θεμιτό και περνάει λιγότερο παρατηρήσιμο από το να έχω μπλέ μαλλιά ή να έχω γεμίσει το σώμα μου τατουάζ?
Μάλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Aπλα κορυφαιοοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εεεεχμ δε θελω να μας στεναχωρησω αλλα τα χειροτερα harlem shakes τα χει κανει η ελλαδα!
οταν εμαθα κιολας οτι για της αθηνας οι συμμετέχοντες πληρωσαν 3 γιουρα ειπα : εεεε ναι ρε φιλε! ή εισαι Έλληνας ή δεν εισαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


nerd mode activated :look: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,426 μηνύματα.
εεεεχμ δε θελω να μας στεναχωρησω αλλα τα χειροτερα harlem shakes τα χει κανει η ελλαδα!
οταν εμαθα κιολας οτι για της αθηνας οι συμμετέχοντες πληρωσαν 3 γιουρα ειπα : εεεε ναι ρε φιλε! ή εισαι Έλληνας ή δεν εισαι!

Σε δημοσιο χωρο εγινε, τι πληρωσαν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top