H «Απίστευτη ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον»

maroulucky

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
πηγα και το ειδα!αν και στην αρχη ηταν καπως βαρετο θα ελεγα...πιο μετα ηταν ολα τα λεφτα!!!!κυριολεκτικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STELLA95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
εγω την εχω την ταινια και την εχω δει απειρες φορες ειναι τελεια και πιστευω αξιζει να την δειτε ολοι[:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
πρεπει να εχει πολυ ενδιαφερον!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
εγω την εχω την ταινια και την εχω δει απειρες φορες ειναι τελεια και πιστευω αξιζει να την δειτε ολοι[:no1:
Ναι πραγματικά είναι τέλεια ταινία κ πολύ συναισθηματική..μεν είναι μεγάλη σε διάρκεια,αλλά δεν είναι καθόλου κουραστική!!είναι από τις λίγες ταινίες που έχω ξεχωρίσει!!:iagree::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Πολύ καλή ταινία :no1: Από τις λίγες που με καθήλωσαν για όλη τη διάρκεια χωρίς να βαρεθώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ειναι πολυ συγκινητικη... ειδικα στο τελος.... την ειδα προσφατα...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Είναι πολύ ωραία ταινία,σου προτείνω να την δεις αν και κρατάει 2,5 ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nightwish 4 ever

Νεοφερμένος

Η Nightwish 4 ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 114 μηνύματα.
Την ειδα περσι οταν ειχε βγει στον κινηματογραφο. Παρα τη μεγαλη της διαρκεια δε με κουρασε καθολου...Πολυ ωραια ταινια και χαρηκα πραγματικα που ο Fincher ειναι εξισου καλος σκηνοθετης και σε ταινιες δραματικες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NoiSy MaN

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Την ειδα περσι οταν ειχε βγει στον κινηματογραφο. Παρα τη μεγαλη της διαρκεια δε με κουρασε καθολου...Πολυ ωραια ταινια και χαρηκα πραγματικα που ο Fincher ειναι εξισου καλος σκηνοθετης και σε ταινιες δραματικες....

Εμένα πάλι με κούρασε.ΠΟΛΥ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostantinosal

Νεοφερμένος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νεάπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 88 μηνύματα.
εγω περιμενα περισσοτερη δραση και με χαλασε που ηταν τοσο αισθηματικο..και ναι 2,5 ωρες ηταν παρα πολλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
εγω περιμενα περισσοτερη δραση και με χαλασε που ηταν τοσο αισθηματικο..και ναι 2,5 ωρες ηταν παρα πολλες
Ε κοινωνικη ηταν ρε αγαπη, ποσο περισσοτερη δραση? :P
Συνηθως σκοπος των κοινωνικων ταινιων ειναι να σου μαμησουν την ψυχολογια με βαση την πλοκη κλπ κλπ, οχι με την δραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ε κοινωνικη ηταν ρε αγαπη, ποσο περισσοτερη δραση? :P
Συνηθως σκοπος των κοινωνικων ταινιων ειναι να σου μαμησουν την ψυχολογια με βαση την πλοκη κλπ κλπ, οχι με την δραση.
That's true.

Καλό ήταν πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A_myrto

Νεοφερμένος

Η A_myrto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
η ταινια η περιεργη ιστορια του μπεζαμιν μπαντον ειναι καταπληκτικη,κορυφαια,εξαισια.......να τη δειτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top