H «Απίστευτη ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον»

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
προκειται για μια συναισθηματικη ταινια με τον μπραντ πιτ.. προσωπικα σκοπευω να τη δω αμεσα.. λενε πως ειναι παρα πολυ καλα και οτι το twilight μπροστα του ειναι λιγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
κι εγω θελω να την δω
εχω ακουσει τα καλυτερα

αλλα...το twilight που κολλαει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
το twilight έχει κάνει πολύ μεγάλο ντόρο... είναι απλά ένα μέτρο σύγκρισης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
To twilight ειναι λιγο ετσι και αλλιως , θυμιζει forrest gump χωρις τοσο εντονο το κομικο στοιχειο .Σε καποιους βεβαια μπορει να μην αρεσει το γεγονος ότι η διαρκεια της ταινιας ειναι 3 ωρες μα ειναι πολη ομορφη και ας μην ξεχναμε τον david fincher μονο μια οχι και τοσο ευχαριστη ταινια σε ολη του την καριερα.H Απίστευτη ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον εχει ηδη βουτηξει σχεδον ολες τις υποψηφιοτητες για οσκαρ αν και δεν νομιζω να κερδισει πολλα λογο του ανταγωνισμου με ταινιες οπως frost/nixon , the wrestler , milk ,Slumdog Millionaire.Πολλα ειπα , πηγαινε να την δεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ παλιά είχα διαβάσει μια παροιμία που έλεγε γενικά πόσο ωραία θα ήταν η ζωή μας αν τη ζούσαμε ανάποδα (αν μπω σε λεπτομέρειες για το τι λέει θα γράφω για κανά δίωρο) και νομίζω ότι η ταινία βασίζεται πάνω της. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Την είδα την ταινία.
Συμπαθητική ήταν. Περίμενα περισσότερα να πω την αλήθεια. Σε αρκετά σημεία μου φάνηκε "κενή". Είναι και τεράστια.
Αξίζει να την δείτε πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ειναι σε στυλ μεγαλου ερωτα η κατι τετοιο?:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
To twilight ειναι λιγο ετσι και αλλιως , θυμιζει forrest gump χωρις τοσο εντονο το κομικο στοιχειο .Σε καποιους βεβαια μπορει να μην αρεσει το γεγονος ότι η διαρκεια της ταινιας ειναι 3 ωρες μα ειναι πολη ομορφη και ας μην ξεχναμε τον david fincher μονο μια οχι και τοσο ευχαριστη ταινια σε ολη του την καριερα.H Απίστευτη ιστορία του Μπέντζαμιν Μπάτον εχει ηδη βουτηξει σχεδον ολες τις υποψηφιοτητες για οσκαρ αν και δεν νομιζω να κερδισει πολλα λογο του ανταγωνισμου με ταινιες οπως frost/nixon , the wrestler , milk ,Slumdog Millionaire.Πολλα ειπα , πηγαινε να την δεις
το slumdog millionaire δεν θα παρει ουτε ενα οσκαρ.αν υπηρχε το die welle θα επαιρνε το 3ενογλωσσο, το μιλκ ταινιαρα, και το ρεστλερ , οπως και το μπατον .3εχασες την ανταλλαγη, αλλα και το γκραν τορινο , το απαλουζα, το μπατμαν, αστα...φοβερη χρονια. και ταινιουλες ο καρευ και ο μερφι.μην 3εχνας και τις δυο του σμι8 , δλδ χανκοκ και αλλη μμια δραματικη. επισης vicky cristina barcelona, burn after reading (pit και
clooney), και τελος , ου φονευσεις και defiance.:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
θέλω να πάω να τη δώ έχω ακούσει πολλές καλές κριτικές γι' αυτή......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
κι εγω θελω να την δω
εχω ακουσει τα καλυτερα

αλλα...το twilight που κολλαει? :hmm:
Έλα ντε. Μάλλον επειδή έχει κάνει ντορο, όπως αναφέρθηκε παραπάνω. Για πείτε περισσότερα σχόλια για την ταινία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
μολις κατεβηκε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Τελικά αυτό θα πάμε να δούμε σήμερα, ελπίζω να αξίζει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nellufo

Νεοφερμένος

Η nellufo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 118 μηνύματα.
Εγω αυριο θα παω να το δω.Θα το δω και θα κρινω.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Η υπόθεση μου αρέσει πολύ και θα πάω να τη δω!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
μολις τελειωσε.παντως συγκινηθηκα, α3ιζει να την δειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Τελικά το χάσαμε και είδαμε μια κομωδία με τρελό γέλιο, καλύτερα έτσι να σας πω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Σήμερα θα πάω να το δω...Μόλις γυρίσω θα σας πω εντυπώσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
.3εχασες την ανταλλαγη, αλλα και το γκραν τορινο , το απαλουζα, το μπατμαν, αστα...φοβερη χρονια. και ταινιουλες ο καρευ και ο μερφι.μην 3εχνας και τις δυο του σμι8 , δλδ χανκοκ και αλλη μμια δραματικη. επισης vicky cristina barcelona, burn after reading (pit και
clooney), και τελος , ου φονευσεις και defiance.:bye:
Δεν ξεχασα τιποτα , κατεγραψα τις 5 ταινιες που ειναι υποψηφιες για best picture , αν ητανε να εκανα αναφορα στις αγαπημενες μου ταινιες του 2008 φυσικα και δεν θα ελειπε η ταινια γκραν τορινο .Τι σε κανει να πιστευεις οτι το slumdog millionaire δεν θα παρει ουτε ενα οσκαρ , εχει ηδη σαρωσει τις χρυσες σφαιρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daskalenko7

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 655 μηνύματα.
Δεν ξεχασα τιποτα , κατεγραψα τις 5 ταινιες που ειναι υποψηφιες για best picture , αν ητανε να εκανα αναφορα στις αγαπημενες μου ταινιες του 2008 φυσικα και δεν θα ελειπε η ταινια γκραν τορινο .Τι σε κανει να πιστευεις οτι το slumdog millionaire δεν θα παρει ουτε ενα οσκαρ , εχει ηδη σαρωσει τις χρυσες σφαιρες
ααα, σορρυ . απλα δν μου ειπε κατι ιδιαιτερο το σλαμντογκ,αν και καλουτσικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Την είδα την ταινία...Εντάξει ωραία είναι!!!Κρατάει πολύ αλλά αξίζει και δεν έχει κλάμα όπως είχα ακούσει...Σιγά.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top