Grotesque [ταινία]: Στα όρια της ανθρώπινης ανοχής.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο καθένας τώρα πιάνεται σε μία λέξη και λέει τα δικά του.Ηρεμήστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά αυτη που δέχετε τις αλλεπάλληλες επιθέσεις τόση ώρα ότι δεν είναι νορμάλ και εμμέσος άρρωστη είμαι εγώ
kastrato ισχυει και για σένα αυτή η απάντηση

Βασικά αναφερόμουν περισσότερο στο γεγονός όπου κάποιος αρέσκεται στο να διαβάζει τέτοια πράγματα και να γελάει με αυτά. Αν εσύ νομίζεις ότι σε έβρισα κατάμουτρα δικαίως με λες έτσι.

Αφού λοιπόν εσύ είσαι η δεκαεξάχρονη ανοιχτόμυαλη κι εγώ ένα ηλίθιο 13χρονο (που μάλλον είναι ηλίθιο γιατί δεν έχει την ίδια άποψη με άλλους, αν κατάλαβα καλά. Αλλά είμαι ηλίθιος, μην περιμένεις να καταλάβω), μην δίνεις βάση σε ό,τι λέω απλά και συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Ηρεμησε ρε κοπελια !!!! Θες να μας πεις τωρα οτι εσυ που 17 ξερεις να ανοιγεσαι σε οτι κι αν σου προτινουν και εχεις ξεπερασει την ξεροκεφαλια σου ?????? Αν δεχοσουν την αποψη του (οπως μας λες οτι μπορεις γιατι εισαι ενα 17χρονο μη-ξεροκεφαλο που ανοιγει τα αυτια για να ακουσει αυτα που του λενε) τιποτα απ' ολα αυτα δεν θα ειχε γινει !......
+1:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Καταρχάς η ηλικία του καθένος από πότε επηρεάζει την αξία της άποψης του, και στην τελική πότε μάθαμε να μετράμε απόψεις και να τις αξιολογούμε;
Τί λέτε ρε;

Το παιδί έχει την άποψη του, και καλά θα κάνετε να μην επιτίθεστε
Γιατί άλλος έχασε την ψυχραιμία του που του κόβει και κάμποσα χρόνια και αυτό εμένα δεν μου ακούγεται και πολύ έξυπνο, από τη στιγμή που μιλάμε και θιγουμε ηλικίες

ΤΩΡΑ φτάσαμε σε αρρωστημένα πράγματα, αν θέλετε την άποψη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.

Οφ : Αχχχ ... Χαρηκα που συμφωνεις ... :P:D:D

Καταρχάς η ηλικία του καθένος από πότε επηρεάζει την αξία της άποψης του, και στην τελική πότε μάθαμε να μετράμε απόψεις και τις αξιολογούμε;
Τί λέτε ρε;

Ον : ++++++++++++

ΤΩΡΑ φτάσαμε σε αρρωστημένα πράγματα, αν θέλετε την άποψη μου
Δεν την θελουμε γιατι δεν συμφωνουμε !!! Ανηξερη και ξεροκεφαλη αποφοιτη !!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Καταρχάς η ηλικία του καθένος από πότε επηρεάζει την αξία της άποψης του, και στην τελική πότε μάθαμε να μετράμε απόψεις και τις αξιολογούμε;
Τί λέτε ρε;

Το παιδί έχει την άποψη του, και καλά θα κάνετε να μην επιτίθεστε
Γιατί άλλος έχασε την ψυχραιμία του που του κόβει και κάμποσα χρόνια και αυτό εμένα δεν μου ακούγεται και πολύ έξυπνο, από τη στιγμή που μιλάμε και θιγουμε ηλικίες

ΤΩΡΑ φτάσαμε σε αρρωστημένα πράγματα, αν θέλετε την άποψη μου

Ποτέ δεν αναφέρθηκε ότι η ηλικία επηρεάζει την αξία της κάθε άποψης.
Απλά όταν και εγώ είμαι 14 δεν μπορούσα να κατανόησω ορισμένα πράγματα...για πολλούς λόγους. Όσο μεγάλωνα όμως, διάβαζα, μάθαινα, συζητούσα.
Αν προσέβαλλα τον ξαροπ να του ζητήσω συγνώμη.
Δεν αναφερθηκα στον ξαροπ σαν άτομο,αλλά θα το έλεγα σε οποιοδήποτε παιδιί ίδιας ηλικίας.
Δεν είπα ότι είμαι πιο ώριμη από εκείνον. Μπορεί να είναι εκείνος, αλλά κάποια πράγματα όπως αυτό δεν μπορώ να ακούω να λέει ότι είναι άρρωστα επειδή τα διαβάζουμε, ή επειδή έδωσε λινκ η Μυρτώ.
Ξαροπ αν σε πείραξε τόσο, με συγχωρείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Βασικά αναφερόμουν περισσότερο στο γεγονός όπου κάποιος αρέσκεται στο να διαβάζει τέτοια πράγματα και να γελάει με αυτά. Αν εσύ νομίζεις ότι σε έβρισα κατάμουτρα δικαίως με λες έτσι.

Αφού λοιπόν εσύ είσαι η δεκαεξάχρονη ανοιχτόμυαλη κι εγώ ένα ηλίθιο 13χρονο, μην δίνεις βάση σε ό,τι λέω απλά και συνέχισε να κάνεις αυτό που κάνεις. :bye:
και το ξανακάνεις.... βάζεις λόγια στο στόμα μου που ποτε δεν είπα... Σε ακούω τόση ώρα που μου επιτήθεσε προσωπικά και απλά υποστηρίζω την άποψή μου χωρίς ποτέ να αρνηθώ να ακούσω αυτά που λές μόνο υπερασπίζομαι τον εαυτό μου

Ηρεμησε ρε κοπελια !!!! Θες να μας πεις τωρα οτι εσυ που 17 ξερεις να ανοιγεσαι σε οτι κι αν σου προτινουν και εχεις ξεπερασει την ξεροκεφαλια σου ?????? Αν δεχοσουν την αποψη του (οπως μας λες οτι μπορεις γιατι εισαι ενα 17χρονο μη-ξεροκεφαλο που ανοιγει τα αυτια για να ακουσει αυτα που του λενε) τιποτα απ' ολα αυτα δεν θα ειχε γινει !......
Η αποψη του όπως κατάλαβα και όπως κατάλαβαν και άλλο εκτός απο μένα είναι ότι είμαι άρρωστη. Τι, λες να το δεχτώ? νταξι ρε παιδιά, είμαι ψυχοπαθείς και άρρωστη. Νταξι? Ικανοποιηθήκατε όλοι τώρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
και το ξανακάνεις.... βάζεις λόγια στο στόμα μου που ποτε δεν είπα... Σε ακούω τόση ώρα που μου επιτήθεσε προσωπικά και απλά υποστηρίζω την άποψή μου χωρίς ποτέ να αρνηθώ να ακούσω αυτά που λές μόνο υπερασπίζομαι τον εαυτό μου


Η αποψη του όπως κατάλαβα και όπως κατάλαβαν και άλλο εκτός απο μένα είναι ότι είμαι άρρωστη. Τι, λες να το δεχτώ? νταξι ρε παιδιά, είμαι ψυχοπαθείς και άρρωστη. Νταξι? Ικανοποιηθήκατε όλοι τώρα?

Ποιος γέλασε ρε? Ακου να σου πω, δεν με ξέρεις πρώτον και τόση ώρα προσπαθώ να μείνω ήρεμη αλλα κι εσύ δεν με βοηθάς. Είσαι ένα 13χρονο ξεροκέφαλο που ακούει τόση ώρα μόνο ότι τον συμφέρει και δεν ανοίγεις τα αυτιά σου να ακούσεις αυτα που σου λέμε

Oριστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Η αποψη του όπως κατάλαβα και όπως κατάλαβαν και άλλο εκτός απο μένα είναι ότι είμαι άρρωστη. Τι, λες να το δεχτώ? νταξι ρε παιδιά, είμαι ψυχοπαθείς και άρρωστη. Νταξι? Ικανοποιηθήκατε όλοι τώρα?

Η αποψη του ειναι οτι δεν του φενεται φυσιολογικο να γελας με τετοιες ιστοριες !!! Εσυ λογομαχεις μαζι του τοση ωρα οποτε θα επρεπε να ειχες καταλαβει την αποψη του και οχι να σου την λεω ... Επισης δεν σου ειπε κανεις να πεις οτι εισαι ψυχοπαθης και αρρωστη και να πεις οτι εισαι ναι εισαι !!! ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Έχετε καταλάβει τι κάνετε τόση ώρα; Λογομαχείτε για το πόσο τα ενδιαφέροντα των ατόμων συμφωνούν. Η Μυρτώ ενδιαφέρεται για κάτι που αφήνει παγερά αδιάφορο τον ξαροπ. Ουάου! Μισό λεπτό… Αυτό μας διαφοροποιεί από το σύνολο σαν άτομα. Οι διαφορετικές προτιμήσεις. Σταματήστε λοιπόν αυτό τον άσκοπο αντίλογο γιατί πολύ απλά δε θα καταλήξετε πουθενά. Ας επικεντρωθούμε στο θέμα και ας μην παρεκκλίνουμε προσπαθώντας να αποδείξουμε τι είναι σωστό και τι όχι. Τι άρρωστο και τι όχι. Δεν είμαστε οι αρμόδιοι για να το κάνουμε και σε τελική ανάλυση δεν υπάρχουν αρμόδιοι για να κάνουν τέτοιου είδους διακρίσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε παιδιά δεν γελάει η κοπέλα.Απλά παρακολουθεί αυτήν την σελίδα γιατί την ενδιαφέρει η εξυχνίαση εγκλημάτων όπως είπε στην αρχή.Κάνατε την τρίχα τριχιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
ΟΚ να τελειωνουμε τοτε γιατι και εδω μπουρδελο το καναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Γκουχ, γκουχ ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Επαναφέροντας το θέμα, θεωρείτε πως κάποιες ταινίες τέτοιου είδους (με σκηνές βίας και "ιδιαίτερα" σενάρια) θα πρέπει να απαγορεύονται ή να δίδεται η δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να την παρακολουθήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
αποψη του ειναι οτι δεν του φενεται φυσιολογικο να γελας με τετοιες ιστοριες !!! Εσυ λογομαχεις μαζι του τοση ωρα οποτε θα επρεπε να ειχες καταλαβει την αποψη του και οχι να σου την λεω ... Επισης δεν σου ειπε κανεις να πεις οτι εισαι ψυχοπαθης και αρρωστη και να πεις οτι εισαι ναι εισαι !!! ...
Το λες και μόνη σου. Η αποψή του αφορά ένα άτομο που δεν ξέρει και ποσες φορές να το πω... ήταν εφε!

Έχετε καταλάβει τι κάνετε τόση ώρα; Λογομαχείτε για το πόσο τα ενδιαφέροντα των ατόμων συμφωνούν. Η Μυρτώ ενδιαφέρεται για κάτι που αφήνει παγερά αδιάφορο τον ξαροπ. Ουάου! Μισό λεπτό… Αυτό μας διαφοροποιεί από το σύνολο σαν άτομα. Οι διαφορετικές προτιμήσεις. Σταματήστε λοιπόν αυτό τον άσκοπο αντίλογο γιατί πολύ απλά δε θα καταλήξετε πουθενά. Ας επικεντρωθούμε στο θέμα και ας μην παρεκκλίνουμε προσπαθώντας να αποδείξουμε τι είναι σωστό και τι όχι. Τι άρρωστο και τι όχι. Δεν είμαστε οι αρμόδιοι για να το κάνουμε και σε τελική ανάλυση δεν υπάρχουν αρμόδιοι για να κάνουν τέτοιου είδους διακρίσεις
Ευχαριστω, αυτο προσπαθώ κι εγώ τόση ώρα να πω αλλά μάταια
συγγνώμη αν σε προσέβαλα όταν σε είπα ξεροκέφαλο, πραγματικά δεν το εννούσα όπως ακούστηκε για την ηλικία αλλα με φέρατε στα άκρα
Ρε παιδιά δεν γελάει η κοπέλα.Απλά παρακολουθεί αυτήν την σελίδα γιατί την ενδιαφέρει η εξυχνίαση εγκλημάτων όπως είπε στην αρχή.Κάνατε την τρίχα τριχιά.
ακριβώς
αντε, ΤΕΛΟΣ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Έχετε καταλάβει τι κάνετε τόση ώρα; Λογομαχείτε για το πόσο τα ενδιαφέροντα των ατόμων συμφωνούν. Η Μυρτώ ενδιαφέρεται για κάτι που αφήνει παγερά αδιάφορο τον ξαροπ. Ουάου! Μισό λεπτό… Αυτό μας διαφοροποιεί από το σύνολο σαν άτομα. Οι διαφορετικές προτιμήσεις. Σταματήστε λοιπόν αυτό τον άσκοπο αντίλογο γιατί πολύ απλά δε θα καταλήξετε πουθενά. Ας επικεντρωθούμε στο θέμα και ας μην παρεκκλίνουμε προσπαθώντας να αποδείξουμε τι είναι σωστό και τι όχι. Τι άρρωστο και τι όχι. Δεν είμαστε οι αρμόδιοι για να το κάνουμε και σε τελική ανάλυση δεν υπάρχουν αρμόδιοι για να κάνουν τέτοιου είδους διακρίσεις.

Ωραία. (μπορούμε όμως να συνεχίσουμε να έχουμε τις απόψεις μας στο κάθε θέμα)

Κι αφού μου φαίνεται ότι έχω πει τα ίδια πράγματα πολλές φορές, θα πρέπει αυτοί που δεν είναι "ξεροκέφαλοι" να τα έχουν καταλάβει.

Έτσι κι αλλιώς, χωρίς να ξέρω κανέναν εδώ μέσα ήδη κατάλαβα μερικά πράγματα (λανθασμένα ή μη) για κάποιους.

Τέλος πάντως για να μην συνεχίσει το βρίσιμο και χάσουμε την ουσία, αποχωρώ από το θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Ευχαριστω, αυτο προσπαθώ κι εγώ τόση ώρα να πω αλλά μάταια
Ας σταματήσει λοιπόν εδώ. :)
Ωραία. (μπορούμε όμως να συνεχίσουμε να έχουμε τις απόψεις μας στο κάθε θέμα)
Κανείς δεν υποστήριξε το αντίθετο. :iagree:
Βρήκα και κάτι άλλο επίσης ενδιαφέρον:
CANNIBAL ΗΟLΟCΑUSΤ
Βίαιη ακόμη και για... κανίβαλους

Ο «πρόγονος» του Blair Witch Project είναι μια ωμή ταινία-ντοκιμαντέρ, με θέμα την εξαφάνιση ενός τηλεοπτικού συνεργείου που κινηματογραφούσε τη ζωή των τελευταίων κανιβάλων . Ο δημιουργός της συνελήφθη και δικάστηκε με την κατηγορία της δολοφονίας κατά συρροή - τόσο αληθοφανής ήταν οι βίαιες σκηνές.. Ο Ντεοντάτο υποχρεώθηκε να καταστρέψει το φιλμ, η προβολή του οποίου απαγορεύτηκε σε πολλές χώρες.

Το δικαστήριο πείστηκε όταν όλοι οι ηθοποιοί εμφανίστηκαν σώοι στην τηλεόραση.
πηγή:https://www.ethnos.gr/article.asp?catid=11381&subid=2&pubid=98344
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν βρίσκω κάποιον λόγο για να παρακολουθήσει κάποιος μία τέτοια ταινία.Τι είδους διασκέδαση σου προσφέρει να βλέπεις από την αρχή μέχρι το τέλος τον βασανισμό κάποιων ατόμων?Ούτε κάποιο σενάριο έχει,ούτε κάποια πλοκή.Αν άρχιζε με κάποιο έγκλημα και υπήρχε κάτι άλλο εκτός από αίμα,βία κτλ ίσως να μην με ένοιαζε αν θα κυκλοφορήσει.Τώρα όμως απλά δεν έχει τίποτα.Είναι σαν να φτιάχτηκε αποκλειστικά για άτομα που ευχαριστιούνται με τον πόνο των άλλων.Γιατί εδώ δεν μιλάμε για ένα ξυλοδαρμό,ή έναν βιασμό όπως υπάρχουν σε διάφορες ταινίες θρίλερ κτλ.Μιλάμε για κατακρεούργηση ανθρώπινων σωμάτων μπροστά στα μάτια μας.Δεν γυρίζει η κάμερα και ακούς απλά έναν ουρλιαχτό,αλλά βλέπεις ακόμα και την παραμικρή λεπτομέρεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Δεν την θελουμε γιατι δεν συμφωνουμε !!! Ανηξερη και ξεροκεφαλη αποφοιτη !!! :P
Ε ναι...είναι και αυτό μια από τις πολλές αρετές που αποκτάς μέχρι την ηλικία των 18, μάζι με όλες τις άλλες.
Τί σου λέω τώρα και σένα...έχεις πολλάααα ψωμιά να φας ακόμα μέχρι να αγγίξεις, έστω, τη διαύγεια πνέυματος που διακατέχει τους απανταχού 18χρονους...ξεφυγααααα...
:P

Βασιλική, μέσα στο κλίμα είμαστε...δεν το θέμα η ταινία εδώ αλλά όπως λέει και ο τίτλος να μιλήσουμε για τα όρια της αντοχής.
Απλά, τα παιδιά πριν το έκαναν λίγο πιο προσωπικό


SOzi, πάλι τα ίδια;
Νόμιζα το είχαμε λύσει αυτό το ζήτημα
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Επαναφέροντας το θέμα, θεωρείτε πως κάποιες ταινίες τέτοιου είδους (με σκηνές βίας και "ιδιαίτερα" σενάρια) θα πρέπει να απαγορεύονται ή να δίδεται η δυνατότητα στους ενδιαφερόμενους να την παρακολουθήσουν;


Τις βλεπω ασκοπες.Ειναι αηδιαστικες και οχι τρομακτικες.Ενα ωραιο θριλερ μυστηριου μπορει να ειναι καταπληκτικο αυτο δεν θα επρεπε να αποκαλειτε θριλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top