Grotesque [ταινία]: Στα όρια της ανθρώπινης ανοχής.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Είμαι σχεδόν σίγουρος πως οι εγκληματολόγοι και οι αστυνομικοί ερευνητές δεν διασκεδάζουν όταν διαβάζουν τέτοιες περιπτώσεις, πολύ απλά επειδή όπως είπες ψάχνουν την αλήθεια.

Όμως αρέσκονται στο να αναρτούν λινκ και να τα δείχνουν στον κόσμο? Θα μου πεις δικιά μου υπόθεση αν το πατήσω και το δέχομαι, αλλά ξαναρωτάω τι σκέφτεται όταν ανεβάζει τέτοια λινκ γιατί γελούσε λέγοντας πως είναι το αγαπημένο της σάιτ. Δεν ξέρω για σας, εγώ δεν το βρίσκω νορμάλ.

Και πίστεψέ με, έχω δει κι έχω ζήσει ανθρώπους με ταραγμένες προσωπικότητες που, ενώ δεν θα σε βιάσουν σωματικά, θα σου κάνουν την ψυχολογία σμπαράλια, οπότε δεν είμαι τελείως ανήξερος.

Τωρα με κάνει να εκνευρίζομαι και δεν το θέλω. Βάζεις στο στόμα μου λόγια που δεν είπα και αυτό ονομάζεται συκοφαντία. Ας μην ήθελες ας μην το διάβαζες και ας μην ασχολήσουν. Ποτέ δεν είπα ότι διασκεδάζω όπωε λες, σιγά να μην γελάω κιόλας διαβάζοντας και έχω πει ακριβώς γιατί με ενδιαφέρουν. Τωρα αν εσύ με θεωρείς άρρωστη προβλημά σου και δεν έχω κανένα λόγο να απολογούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
https://eglima.wordpress.com/
απο τις αγαπημένες μου ιστοσελίδες
μουαχαχαχα

Συκοφαντία, λες?

Δεν μου απάντησες όμως γιατί ανέβασες το λινκ. Για να μας σοκάρεις και μετά να μας πεις "γιατί το πατήσατε", απλώς για να μας σοκάρεις, για να βρεις άλλους "φαν" όπως λες ή κάτι άλλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
απολογούμε.

απολογούμαι ..... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Είμαι σχεδόν σίγουρος πως οι εγκληματολόγοι και οι αστυνομικοί ερευνητές δεν διασκεδάζουν όταν διαβάζουν τέτοιες περιπτώσεις, πολύ απλά επειδή όπως είπες ψάχνουν την αλήθεια.

Όμως αρέσκονται στο να αναρτούν λινκ και να τα δείχνουν στον κόσμο? Θα μου πεις δικιά μου υπόθεση αν το πατήσω και το δέχομαι, αλλά ξαναρωτάω τι σκέφτεται όταν ανεβάζει τέτοια λινκ γιατί γελούσε λέγοντας πως είναι το αγαπημένο της σάιτ. Δεν ξέρω για σας, εγώ δεν το βρίσκω νορμάλ.

Και πίστεψέ με, έχω δει κι έχω ζήσει ανθρώπους με ταραγμένες προσωπικότητες που, ενώ δεν θα σε βιάσουν σωματικά, θα σου κάνουν την ψυχολογία σμπαράλια, οπότε δεν είμαι τελείως ανήξερος.

Την ψυχολογία σμπαράλια μπορώ να στην κάνω και εγώ μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα λεγοντάς σου κάτι που θα σε προσβάλλει και πολύ χοντρά μάλιστα. Και ο λόγος αν θες να με ρωτήσεις μετά...για να στην σπάσω.
Δεν είναι το ίδιο πράγμα με αυτό που εξηγούμε πιο πάνω, και ακόμα δεν θέλετε να καταλάβετε.

Τι να σκεφτόταν όταν έβαζε αυτά τα λινκς; ''Τι χαρούμενους που θα τους κάνω;''
Σίγουρα όχι. ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ που μπορεί να γίνονται στο διπλανό σου σπίτι είναι.
Τόσο κακό το βρίσκετε πια να τις διαβάσετε; Και πρέπει να πεις ότι η Μυρτώ δεν είναι νορμάλ; Αν είναι δυνατόν. Αρχικά μίλα και λίγο καλύτερα αφού δεν την γνωρίζεις προσωπικά...και έπειτα, αυτός που δεν δέχεται την πραγματικότητα και λέει ότι αυτός που θα ασχοληθεί είναι άρρωστος είναι εξωφρενικό από μέρους μου.
Και εμένα μου αρέσει να βλέπω και να προσπαθώ να κατανοήσω την ιστορία του κάθε ανθρώπου που έχει διαπράξει ένα έγκλημα.
Καταλαβαίνεις την ψυχολογία του, τους λόγους που τον οδήγησαν και τον ''αφουγράζεσαι''.
Το ότι δεν θες να καταλάβεις κάποια πράγματα, και να τα παραδεχτείς ίσως το ρίχνω στο ότι είσαι μικρός σε ηλικία ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Συκοφαντία, λες?

Εχει δικιο ο ξαροπ ... Ας θυμομαστε καλυτερα τι γραφουμε ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
αν εσύ έτσι το κατάλαβες πρόβλημά σου....
άλλοι πιο πίσω βρήκαν ενδιαφέρον την ιστοσελίδα και αν και δεν μου αρέσει να εξηγώ τα προφανή το ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑ είναι το γνωστό γέλιο του βρυκόλακα. Αν το εννοούσα έτσι θα έβαζα ένα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τι να σκεφτόταν όταν έβαζε αυτά τα λινκς; ''Τι χαρούμενους που θα τους κάνω;''
Σίγουρα όχι. ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ που μπορεί να γίνονται στο διπλανό σου σπίτι είναι.
Τόσο κακό το βρίσκετε πια να τις διαβάσετε; Και πρέπει να πεις ότι η Μυρτώ δεν είναι νορμάλ; Αν είναι δυνατόν. Αρχικά μίλα και λίγο καλύτερα αφού δεν την γνωρίζεις προσωπικά...και έπειτα, αυτός που δεν δέχεται την πραγματικότητα και λέει ότι αυτός που θα ασχοληθεί είναι άρρωστος είναι εξωφρενικό από μέρους μου.
Και εμένα μου αρέσει να βλέπω και να προσπαθώ να κατανοήσω την ιστορία του κάθε ανθρώπου που έχει διαπράξει ένα έγκλημα.
Καταλαβαίνεις την ψυχολογία του, τους λόγους που τον οδήγησαν και τον ''αφουγράζεσαι''.
Το ότι δεν θες να καταλάβεις κάποια πράγματα, και να τα παραδεχτείς ίσως το ρίχνω στο ότι είσαι μικρός σε ηλικία ακόμα.

Ο ξαροπ σιγουρα δεν εννοει πως η μυρτω δεν ειναι στα καλα της η κατι τετοιο ... Εννοει πως γι' αυτον (προσωπικη του αποψη και καλο θα ειναι να την σεβαστειτε) δεν ειναι φυσιολογικο να γελαει (ακομα και με το γελιο του βρυκολακα) καποιος διαβαζοντας για φονους και εγκληματα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Την ψυχολογία σμπαράλια μπορώ να στην κάνω και εγώ μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα λεγοντάς σου κάτι που θα σε προσβάλλει και πολύ χοντρά μάλιστα. Και ο λόγος αν θες να με ρωτήσεις μετά...για να στην σπάσω.
Δεν είναι το ίδιο πράγμα με αυτό που εξηγούμε πιο πάνω, και ακόμα δεν θέλετε να καταλάβετε.


Τι να σκεφτόταν όταν έβαζε αυτά τα λινκς; ''Τι χαρούμενους που θα τους κάνω;''
Σίγουρα όχι. ΑΛΗΘΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ που μπορεί να γίνονται στο διπλανό σου σπίτι είναι.
Τόσο κακό το βρίσκετε πια να τις διαβάσετε; Και πρέπει να πεις ότι η Μυρτώ δεν είναι νορμάλ; Αν είναι δυνατόν. Αρχικά μίλα και λίγο καλύτερα αφού δεν την γνωρίζεις προσωπικά...και έπειτα, αυτός που δεν δέχεται την πραγματικότητα και λέει ότι αυτός που θα ασχοληθεί είναι άρρωστος είναι εξωφρενικό από μέρους μου.
Και εμένα μου αρέσει να βλέπω και να προσπαθώ να κατανοήσω την ιστορία του κάθε ανθρώπου που έχει διαπράξει ένα έγκλημα.
Καταλαβαίνεις την ψυχολογία του, τους λόγους που τον οδήγησαν και τον ''αφουγράζεσαι''.
Το ότι δεν θες να καταλάβεις κάποια πράγματα, και να τα παραδεχτείς ίσως το ρίχνω στο ότι είσαι μικρός σε ηλικία ακόμα.


Α, δηλαδή εσύ με ξέρεις προσωπικά και ξέρεις τι έκαναν αυτοί οι άνθρωποι που σου λέω ε?

Δεν νομίζω τότε να ξέρεις πώς μπορούν να σε κάνουν να μισήσεις τον εαυτό σου χωρίς να σε βρίσουν.

Και ξαναδιάβασε, λέω ότι δεν το βρίσκω νορμάλ κάποιος να γελά και να χαίρεται λέγοντας ότι είναι μεγάλος φαν μιας νοσηρής πραγματικότητας. Αν θεωρούσα όποιον ψάχνει την αλήθεια άρρωστο θα θεωρούσα πρώτον τον εαυτό μου άρρωστο, και δεύτερον τους εγκληματολόγους κτλ. Δεν είπα όμως ποτέ κάτι τέτοιο.

Και δεν νομίζω ότι είσαι τόσο ηλικιακά έμπειρη πια ώστε να λες ότι είμαι μικρός ακόμη θα καταλάβω, εφόσον ΔΕΝ με ξέρεις και ΔΕΝ ξέρεις τους ανθρώπους για τους οποίους μιλάω (μπορεί να ξέρεις ανάλογους, αλλά δεν σου δίνει το δικαίωμα να λες ότι δεν δέχομαι κάποια πράγματα επειδή είμαι μικρός).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Ενταξει μπορει καποιος να το βρισκει ενδιαφερον.Οσο για το γελιο λογικα μονο για εφε ηταν δεν νομιζω να τα βλεπει και σαν κομωδιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Δεν νομίζω τότε να ξέρεις πώς μπορούν να σε κάνουν να μισήσεις τον εαυτό σου χωρίς να σε βρίσουν.

Ομοιοπαθης ε ?....... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Και ξαναδιάβασε, λέω ότι δεν το βρίσκω νορμάλ
κάποιος να γελά και να χαίρεται λέγοντας ότι είναι μεγάλος φαν μιας νοσηρής πραγματικότητας.
Αν θεωρούσα όποιον ψάχνει την αλήθεια άρρωστο θα θεωρούσα πρώτον τον εαυτό μου άρρωστο, και δεύτερον τους εγκληματολόγους κτλ. Δεν είπα όμως ποτέ κάτι τέτοιο.
Ποιος γέλασε ρε? Ακου να σου πω, δεν με ξέρεις πρώτον και τόση ώρα προσπαθώ να μείνω ήρεμη αλλα κι εσύ δεν με βοηθάς. Είσαι ένα 13χρονο ξεροκέφαλο που ακούει τόση ώρα μόνο ότι τον συμφέρει και δεν ανοίγεις τα αυτιά σου να ακούσεις αυτα που σου λέμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Α, δηλαδή εσύ με ξέρεις προσωπικά και ξέρεις τι έκαναν αυτοί οι άνθρωποι που σου λέω ε?

Δεν νομίζω τότε να ξέρεις πώς μπορούν να σε κάνουν να μισήσεις τον εαυτό σου χωρίς να σε βρίσουν.


Και ξαναδιάβασε, λέω ότι δεν το βρίσκω νορμάλ κάποιος να γελά και να χαίρεται λέγοντας ότι είναι μεγάλος φαν μιας νοσηρής πραγματικότητας. Αν θεωρούσα όποιον ψάχνει την αλήθεια άρρωστο θα θεωρούσα πρώτον τον εαυτό μου άρρωστο, και δεύτερον τους εγκληματολόγους κτλ. Δεν είπα όμως ποτέ κάτι τέτοιο.

Να μισήσεις τον εαυτό σου χωρίς καν να σε βρίσουν...Μάλιστα...Μακάρι να ξερες ξαροπ μου...Ξέρω και μάλιστα καλά. Τελοσπάντων προσωπική υπόθεση του καθενός.

Μεγάλη φαν εννοεί του μπλογκ βρε παιδιά, για όλα αυτά που λέει μέσα. Δηλαδή ψάχνετε ψύλλους στα άχυρα τώρα...Τέσπα εγώ δεν συνεχίζω. Ο καθένας ξέρει την αλήθεια για τον εαυτό του.

(Μυρτώ προτείνω να δεις την ταινία που έβαλα πιο πίσω...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toknil

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η toknil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 315 μηνύματα.
Μην οδηγείτε τη συζήτηση αλλού τώρα.
Φαντάζομαι ότι η μυρτώ μάλλον ειρωνικά ανέφερε ότι είναι η αγαπημένη της σελίδα ή ακόμη και αν κάνω λάθος, ας τολμήσω να σου ομολογήσω ξαροπ πως και εγώ τα διαβάζω αυτά και μ' αρέσει.
Μ' αρέσει με την έννοια όχι της απόλαυσης αλλά της ελαφράς διαστροφής του όλου πράγματος.
Κάνε τον κόπο να διαβάσεις την ιστορία και θα δεις ότι ακόμα και παιδιά της ηλικίας σου πείστηκαν και συμμετείχαν στο βασανισμό.
Το να το διαβάσω και να το μάθω δε με κάνει άρρωστη, ανακαλύπτω απλά άλλη μια πτυχή των ανθρώπων συνήθως αθέατη ή διαστρεβλωμένη όπως πολύ σωστά είπε η Δέσποινα

Ξαναλέω, θα μπορούσε να είναι ο καθένας από μας και πίστεψε με... το ότι κάποιοι από μας τα βλέπουν και τα διαβάζουν, δε σημαίνει ότι έχουν και περισσότερες πιθανότητες από άλλους που τα αποκαλούν ''αρρωστημένα'' και τα απορρίπτουν


Μυρτώ, χαλάρωσε
γιατί μας τρομάζεις με το παρελθόν σου...(βλ. κάποιες σελίδες πιο πίσω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Ποιος γέλασε ρε? Ακου να σου πω, δεν με ξέρεις πρώτον και τόση ώρα προσπαθώ να μείνω ήρεμη αλλα κι εσύ δεν με βοηθάς. Είσαι ένα 13χρονο ξεροκέφαλο που ακούει τόση ώρα μόνο ότι τον συμφέρει και δεν ανοίγεις τα αυτιά σου να ακούσεις αυτα που σου λέμε


Για χαλαρωσε λιγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Το ποιος είναι ξεροκέφαλος φαίνεται από την αντίδραση του καθενός. Εγώ τα άκουσα όλα και απάντησα σε ό,τι έκρινα σωστό να απαντήσω. (σε ό,τι δεν απάντησα ή συμφωνούσα είτε είχε απαντηθεί ήδη)

Το ότι εσένα δεν σε βολεύει να ακούς μια άποψη διαφορετική από τη δική σου το δέχομαι, το να την επικρίνεις και να επιτίθεσαι όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Και δεν νομίζω ότι είσαι τόσο ηλικιακά έμπειρη πια ώστε να λες ότι είμαι μικρός ακόμη θα καταλάβω, εφόσον ΔΕΝ με ξέρεις και ΔΕΝ ξέρεις τους ανθρώπους για τους οποίους μιλάω (μπορεί να ξέρεις ανάλογους, αλλά δεν σου δίνει το δικαίωμα να λες ότι δεν δέχομαι κάποια πράγματα επειδή είμαι μικρός).

Μου δίνεις το δικαίωμα εσύ, από αυτά που βλέπω ότι δεν μπορείς να κατανοήσεις άλλη πραγματικότητα.
Μπορεί να είμαι πιο έμπειρη, μπορεί και όχι.
Και εγώ στην ηλικία σου έτσι ήμουν. Ξέρω παιδιά που στην ηλικία μου δεν θα κάτσουν να κάνουν καν κουβέντα μαζί σου.
Αλλά ξέρω και αυτό είναι προς τιμήν σου πως εσύ τουλάχιστον μεγαλώνοντας θα καταλάβεις περισσότερα από άλλους.

Toknil σωστά...παιδιά απο 11-17 έτων συμμετείχαν σε αυτό το βασανιστήριο...Πιαδιά σαν εσένα, και εμενα, και σαν τους περισσότερους από εδώ. Τελείωναν το σχολείο και πήγαιναν να ''διασκεδάσουν''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
(Μυρτώ προτείνω να δεις την ταινία που έβαλα πιο πίσω...)
έψαξα να την βρώ σε dvdclub ήταν αδύνατο οπότε θα την κατεβάσω και θα σου πω σχόλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Να μισήσεις τον εαυτό σου χωρίς καν να σε βρίσουν...Μάλιστα...Μακάρι να ξερες ξαροπ μου...Ξέρω και μάλιστα καλά. Τελοσπάντων προσωπική υπόθεση του καθενός.


Αφού ξέρεις λοιπόν, μην με λες ανήξερο. Δεν υπερηφανεύομαι που ξέρω και ούτε χαίρομαι να το συζητώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Το ποιος είναι ξεροκέφαλος φαίνεται από την αντίδραση του καθενός. Εγώ τα άκουσα όλα και απάντησα σε ό,τι έκρινα σωστό να απαντήσω. (σε ό,τι δεν απάντησα ή συμφωνούσα είτε είχε απαντηθεί ήδη)

Το ότι εσένα δεν σε βολεύει να ακούς μια άποψη διαφορετική από τη δική σου το δέχομαι, το να την επικρίνεις και να επιτίθεσαι όχι.
Συγνώμη αλλά αυτη που δέχετε τις αλλεπάλληλες επιθέσεις τόση ώρα ότι δεν είναι νορμάλ και εμμέσος άρρωστη είμαι εγώ
kastrato ισχυει και για σένα αυτή η απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kastrato

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Είσαι ένα 13χρονο ξεροκέφαλο που ακούει τόση ώρα μόνο ότι τον συμφέρει και δεν ανοίγεις τα αυτιά σου να ακούσεις αυτα που σου λέμε

Ηρεμησε ρε κοπελια !!!! Θες να μας πεις τωρα οτι εσυ που 17 ξερεις να ανοιγεσαι σε οτι κι αν σου προτινουν και εχεις ξεπερασει την ξεροκεφαλια σου ?????? Αν δεχοσουν την αποψη του (οπως μας λες οτι μπορεις γιατι εισαι ενα 17χρονο μη-ξεροκεφαλο που ανοιγει τα αυτια για να ακουσει αυτα που του λενε) τιποτα απ' ολα αυτα δεν θα ειχε γινει !......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top