Grand Theft Auto

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Γεια σας και πάλι....καθώς έπαιζα san andreas(έκανα αποστολή) μου βγάζει 1 παράθυρο που λέει:Η οδηγία στπ 0x0069e3c4 αναφέρθηκε στη μνήμη στο 0x00000000. Η μνήμη δεν ήταν δυνατό να είναι read.
Και το san andreas κλείνει!!Ξέρετε τι μπορεί να είναι?..Ευχαριστώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημήτρης_Μάλια

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Το έχεις αγορασμένο και έχεις το cd του και παιζεις ή του έχεις βάλει crack?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
Αυτό το μήνυμα σημαίνει ότι είτε ο πυρήνας/είτε (κάποιος) driver/είτε (η/κάποια) εφαρμογή δεν μπορεί να διαβάσει κάποια memory address, μέσω low level κλήσης, η οποία είναι protected.

Μπορεί να φταίει οποιοδήποτε process στο background, άν στο κάνει γενικά σε πολλές εφαρμογές μάλλον φταίνε οι RAM, είναι ΠΟΛΛΑ πράγματα που παίζουν ρόλο.

Για κάποιον παράξενο λόγο όμως, πιστεύω ότι δεν σε βοήθησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Silent_Killer

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,641 μηνύματα.
Είναι αγορασμένο!!Με βοήθησες απλά ξέχασα να ότι είχα ανοίξει το θέμα γιατί τώρα τελευταία δεν παίζω gta!!Μόνο σε αυτό το παιχνίδι μου το βγάζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Για να βάλω κωδικούς στο παιχνίδι αυτό λογικά βγάζω το κινητό έξω και πληκτρολογώ τα νούμερα.Αλλά μου έχει 2 επιλογές.Μουλτιπλειερ και βιντεο,
τι πατάω για να βάλω κωδικούς γιατι οι αριθμοί δεν μπαίνουν.
Στο πισι όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
πας σε ενα ταξιτζη, τον δερνεις και σε λεει μαλακα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Green 13

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 565 μηνύματα.
καλα ρε καμμενα εδω πηγατε να ποσταρετε αντι να γκουγκλίσετε ''How to κλπ κλπ' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Ξέρει κανείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Πρέπει να έχεις περάσει τις δύο πρώτες αποστολές για να βάλεις cheat.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultimater

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ultimater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Άβδηρα (Ξάνθη). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
ΟΚ το είδα αλλά μπορείς να μου πεις γιατί σε κάποιες φάσεισ η κάμερα αρχίζει να ταρακυνάει?:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mazin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mazin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 166 μηνύματα.
you are drunk or you have been hit on your head.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω ένα πρόβλημα, μια μέρα άνοιξα το San andreas και βλέπω ότι δεν μου δείχνει πόσα λεφτά, ποιο όπλο και πόση ζωή έχω! No money-No life!.png Τι να κάνω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Παίξε vice city.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά έχω ένα πρόβλημα, μια μέρα άνοιξα το San andreas και βλέπω ότι δεν μου δείχνει πόσα λεφτά, ποιο όπλο και πόση ζωή έχω! View attachment 39577 Τι να κάνω;;
Ψαχούλεψε τα Options και δες τα shortcuts. Κάτι θα πάτησες ΕΣΥ και θα εξαφανίστηκαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Τις ρυθμισεις της τσεκαρες αν εχει κατι σχετικο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Mπορει να εχει μπλοκαρει ,ειδικα αν ειναι αντιγραμενο το cd...Ανοιγοκλεισε το λιγες φορες μπορει και να φτιαξει!!! :/:
Εμενα απο ενα σημειο και μετα μου μπλοκαρε τελειως και δεν περπατουσε κανεις...ετσι το παρατησα,αν και ηταν πολυ ωραιο παιχνιδι!!Κριμα που δεν το τελειωσα...:(
Ελπιζω να μην σου χαλασε και σενα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Ψαχούλεψε τα Options και δες τα shortcuts. Κάτι θα πάτησες ΕΣΥ και θα εξαφανίστηκαν.
Παιδιά για άλλη μια φορά είχατε δίκιο!!
Το Hud Mode από τις ρυθμίσεις είναι (και γιατί δεν λέει απλά "display clock,money,cash and life""?!:P
All its ok!!.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά, πήρα το GTA: IV για το play station και ήθελα να του περάσω ένα save game, λοιπών ευ όσων αντέγραψα επιτυχώς το αρχείο στο Saved Data Utility (PS3) Όταν ανοίγω το IV και πάω στο μενού μου λέει: "no saved games present on the hard disk drive"
Τι να κάνω;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Από πού παίρνεις το save file? Μπορεί να 'ναι corrupted, το 'χω πάθει κι εγώ σε sandbox με autosave. Ενώ φαινόταν πως υπήρχε στο PS3 όταν έπαιζες το παιχνίδι ήταν σα να μην το διάβαζε.

Υπόψη κι ότι αν το save file είναι από άλλο account δε θα μπορείς να κάνεις save όσο και να προχωρήσεις ή να πάρεις trophies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top