Gossip Girl

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Όχι! Τα βιβλία είναι super! Αλλά πιο ωραία η σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maniana

Νεοφερμένος

Η Άννα-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Οχι προτιμω την σειρα....
Εχω διαβασει ολα τα βιβλια στα αγγλικα βεβαια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια η σειρα ειναι τελεια!!τι λεμε τωρα?αλλιως δεν θα εκανε τετοια τηλεθεαση.εγω μολις ειδα και το πρωτο επεισοδιο της τριτης σεζον!τελειο μονο αυτο θα πω!
Η Μπλαιρ το πιο καταπληκτικο fashion icon και ο Nate ο κουκλος!!Και φυσικα η Serena
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Καλή σειρά είναι, αν και δεν έχω δει όλα τα επεισόδια...!
Ξέρετε πότε θα προβάλλει το Star την επόμενη season?

Και κάτι ακόμα: Υπάρχουν και βιβλία...???:lol::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
ναι υπαρχουν και βιβλια.σε αυτα αλλωστε εχει στηριχθει η σειρα.το σταρ δν ξερω ποτε θα τα δειξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
δεν ήξερα για τα βιβλία...! πρόκειται για ιστορία βασισμένη σε πραγματικά πρόσωπα (μια παρέα ευκατάστατων νέων της Νέας Υόρκης) ή είναι απλώς φανταστική?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
παιδια η σειρα ειναι τελεια!!τι λεμε τωρα?αλλιως δεν θα εκανε τετοια τηλεθεαση.εγω μολις ειδα και το πρωτο επεισοδιο της τριτης σεζον!τελειο μονο αυτο θα πω!
Η Μπλαιρ το πιο καταπληκτικο fashion icon και ο Nate ο κουκλος!!Και φυσικα η Serena

Όπως είπε και η Κύνθια στην 1η σελίδα είναι όντως εθιστικό αν δεν έχεις κάτι καλύτερο να κάνεις. :who:

11/1 θα βγει το S03ep13 με το καλό. Πάντως μου έκανε εντύπωση που προβλήθηκε όλη η 2η σεζόν με διαφορά ενός ή δύο επεισοδίων από την Αμερική. Για 3η σεζόν δεν έχω ακούσει αν θα έρθει αλλά γιαυτό υπάρχει το Internet. :D

Α! Βιβλία υπάρχουν κάμποσα και δεν έχω αξιωθεί να διαβάσω κανένα εκτός από το The it girl, που είναι για την Jenny.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
και σε τί αναφέρονται τα βιβλία ακριβώς?
-----------------------------------------
είναι η σειρά τηλεοπτική μεταφορά των βιβλίων ή απλώς έχει πάρει στοιχεία απ'αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampire_Quiny

Νεοφερμένος

Η Vampire_Quiny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
η blair σπερνει!!!!!!!!!!!!αυτη κ ο chuck ειναι οι αγαπημενοι μου!ειδικα στα επομενα επεισοδια (3oς κυκλος) που τα φτιαχνουν και κανουν σε συνεργασια τις δολοπλοκιες τους ειναι το ζευγαρακι της χρονιας!!:jumpy:
η serena μου τη δινει λιγο οπως και ο humphrey:P:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
μολις ειδα το δευτερο επεισοδιο της τριτης σεζον!!!τα σπαει κανονικα!!! they went off to college!!just not all of them...
can't wait to watch the next one...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top