Game of Thrones

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να ξέρεις.

ΟΧΙΙΙ. Είχα φάει πέρσι σπόιλερ για το δράκο οπότε όταν είδα ότι η Νταινέρυς θα πάει το περίμενα ότι θα πεθάνει ένας.
ΓΙΑΤΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕ Ο ΤΖΟΝ. Δεν ήθελα. Πολύ δυνατό επεισόδιο.Φοβόμουν πολύ ότι θα σκοτώσουν Τόρμουντ αλλά σώθηκε (κλασικά).Επίσης δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται όλο αυτό μεταξύ Άριας/Σάνσας.Βρίσκω την πρώτη υπερβολική. ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 10 ΜΕΡΕΣ;

Δεν κυκλοφόρησε στα Ισπανικά, αλλά στα Αγγλικά.

Δεν ξέρω. Δεν είναι σωστό. Κάποιοι άνθρωποι θα χάσουν τη δουλειά τους εξαιτίας αυτού του λάθους :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Νέος χαρακτήρας.
Screenshot_20170816_230226.png
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PeterTheGreat

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Staphylococcus aureus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 923 μηνύματα.
Δεν ξέρω. Δεν είναι σωστό. Κάποιοι άνθρωποι θα χάσουν τη δουλειά τους εξαιτίας αυτού του λάθους :(

Φταίει κανείς άλλος όμως? Πολλοί δεν έκαναν το ίδιο λάθος.

Νέος χαρακτήρας.

Βάλε ότι είναι spoiler από το καινούριο επεισόδιο που έγινε leak. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Έβαλα μισό σπόιλερ, όποιος θέλει δεν το ανοίγει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hehe xD

Νεοφερμένος

Ο hehe xD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Παιδια εχει κανεις λινκ για το 6ο επεισοδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Το είδα εχθές το επεισόδιο. Κατά τη γνώμη το καλύτερο της season. Το 9.5 στο imdb το αδικεί. Ο ένας δράκος άλλαξε στρατόπεδο και τα παγωμένα ζόμπι φαίνονται ανίκητα. Η Άρυα έγινε πολύ αντιπάθης και ανώριμη. Η Sansa έκανε τον John Snow βασιλιά του Βορρά και η μικρή πρέπει να σέβεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
I made these.

meme #1
meme #2
meme #3
meme #4
meme #5

edit: forgot these two

meme #6
meme #7
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Εκπλησσομαι πολυ που σας αρεσε το τελευταιο επεισοδιο. Προσωπικα, απογοητευτηκα πολυ και το βρηκα το χειροτερο που ειδα ποτε. Την ιδια εντυπωση ειχαν και φιλοι μου οποτε λεω οκ, δεν ειμαι μονη αλλα σε καθε περιπτωση, εχει ενδιαφερον που μερικοι το βλεπετε εντελως απο την αναποδη. Και το προηγουμενο το βρηκα αρκετα μιεχ αλλα στο τελευταιο απλως βαρεθηκα καποια στιγμη και αισθανθηκα πως εβλεπα χολυγουντιανη ταινια παρα Game of Thrones.

Για παραδειγμα, η κωμικη στιγμη με τον Τορμουντ. Ναι, κι εγω γελασα αλλα μου φανηκε φτηνο και ενετεινε την αισθηση του ''χολυγουντιανου'' και της ''αμερικανιάς''. Φυσικα γνωριζω πως ειναι τεραστια αμερικανικη παραγωγη αλλο αμερικανικη παραγωγη και αλλο αμερικανια, οποτε περι αυτου κανου λογο. Επειτα, βλεπουμε καποια κενα στο σεναριο οπως το οτι ξαφνικα απο το πουθενα, τα ζομπια τραβαν με αλυσιδες τον δρακο ενω πριν δεν τολμουσαν να μπουν στο νερο. Τελος, απο το πουθενα, εκει που απουσιαζει τρεις σεζον ή κατι τετοιο, εμφανιζεται απο το πουθενα, για δυο λεπτά, ο Benjen λες και δεν συνεβη τιποτα. Φανηκε σαν απελπισμενη προσπαθεια να σωθει καπως ο Τζων. Θα περιμενα πως ο δευτερος δρακος (ειδε κανεις που πηγε; εγω δεν τον ειδε πουθενα) θα ερχοταν και θα επαιρνε στη ραχη του τον τζων, πραγμα που βγαγει περισσοτερο νοημα απο το να σκασει μυτη ο Benjen.

Φυσικα η εξελιξη με τον δρακο, παροτι με στενοχωρησε, εχει ενδιαφερον και ηταν για μενα το μοναδικο καλο σημειο, αλλα κατα τα αλλα μιεχ. Αισθανομαι πως εχει πεσει αρκετα η ποιοτητα σε αυτον τον κυκλο εκτος απο το επεισοδιο με το Loot Train Attack.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αυγή όντος

Διάσημο μέλος

Ο Sniffing Joe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,006 μηνύματα.
Εκπλησσομαι πολυ που σας αρεσε το τελευταιο επεισοδιο. Προσωπικα, απογοητευτηκα πολυ και το βρηκα το χειροτερο που ειδα ποτε. Την ιδια εντυπωση ειχαν και φιλοι μου οποτε λεω οκ, δεν ειμαι μονη αλλα σε καθε περιπτωση, εχει ενδιαφερον που μερικοι το βλεπετε εντελως απο την αναποδη. Και το προηγουμενο το βρηκα αρκετα μιεχ αλλα στο τελευταιο απλως βαρεθηκα καποια στιγμη και αισθανθηκα πως εβλεπα χολυγουντιανη ταινια παρα Game of Thrones.

Για παραδειγμα, η κωμικη στιγμη με τον Τορμουντ. Ναι, κι εγω γελασα αλλα μου φανηκε φτηνο και ενετεινε την αισθηση του ''χολυγουντιανου'' και της ''αμερικανιάς''. Φυσικα γνωριζω πως ειναι τεραστια αμερικανικη παραγωγη αλλο αμερικανικη παραγωγη και αλλο αμερικανια, οποτε περι αυτου κανου λογο. Επειτα, βλεπουμε καποια κενα στο σεναριο οπως το οτι ξαφνικα απο το πουθενα, τα ζομπια τραβαν με αλυσιδες τον δρακο ενω πριν δεν τολμουσαν να μπουν στο νερο. Τελος, απο το πουθενα, εκει που απουσιαζει τρεις σεζον ή κατι τετοιο, εμφανιζεται απο το πουθενα, για δυο λεπτά, ο Benjen λες και δεν συνεβη τιποτα. Φανηκε σαν απελπισμενη προσπαθεια να σωθει καπως ο Τζων. Θα περιμενα πως ο δευτερος δρακος (ειδε κανεις που πηγε; εγω δεν τον ειδε πουθενα) θα ερχοταν και θα επαιρνε στη ραχη του τον τζων, πραγμα που βγαγει περισσοτερο νοημα απο το να σκασει μυτη ο Benjen.

Φυσικα η εξελιξη με τον δρακο, παροτι με στενοχωρησε, εχει ενδιαφερον και ηταν για μενα το μοναδικο καλο σημειο, αλλα κατα τα αλλα μιεχ. Αισθανομαι πως εχει πεσει αρκετα η ποιοτητα σε αυτον τον κυκλο εκτος απο το επεισοδιο με το Loot Train Attack.

Αυτό θα είναι το GoT από εδώ και πέρα. Θα έχει το θεατρικό στοιχείο και όχι το βιβλικό, αφού άλλα βιβλία δεν υπάρχουν. Εμένα μάρεσε πολύ το τελευταίο επεισόδιο.
Αυτό που είπες "εβλεπα χολυγουντιανη ταινια παρα Game of Thrones" για μένα είναι λάθος. Το GoT χολυγουντιανό είναι. Αμερικανιά είναι :D Γενικά, μερικές από τις καλύτερες και χειρότερες ταινίες είναι Χολυγουνιτανές! Δεν καταλαβαίνω γιατί το Χολυγουντ έχουν κακό όνομα στις ταινίες. Βγάζουν και καλές και κακές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρά.

Διάσημο μέλος

Η Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.
Ειναι χολυγουντιανη παραγωγη αλλα δεν το βρηκα ποτε αμερικανια. Δεν ειχε ως τωρα ατακες και φασεις που ''αμερικανίζαν'' μεχρι πρότινος αλλα πλεον μποφ. Γι'αυτο εκανα τον διαχωρισμο, το Χολυγουντ δεν εχει αρνητικο προσημο αυτο καθαυτο. Το προβλημα ξεκιναει οταν ειναι και φαινεται, οταν ειναι αμερικανικη παραγωγη και φαινεται αμερικανια και οταν τα πραγματα γινονται πιο προβλεψιμα και οταν υποτιμαται ο θεατης και περναμε σε φτηνο θεαμα με δοσεις ρομαντισμου χωρις πολυ βαθος.

Πραγματι, περασαμε τα βιβλια αλλα παρολα αυτα δεν ειχε πεσει η ποιοτητα. Εξαλλου, ακομη και για τις σεζον που βασιζονταν στα βιβλια, δεν ηταν καθολου δεδομενο οτι θα ηταν καλες οποτε δεν βρισκω πολυ καλο το συγκεκριμενο επιχειρημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ευτυχώς που η επόμενη σεζόν θα έχει 6 επεισόδια. Είναι προφανές ότι οι σεναριογράφοι δεν μπορούν ούτε στο ελάχιστο να γράψουν όπως ο Μάρτιν. Ελπίζω μόνο να μην μας βγάλουν κανένα προφανές plot hole. Ήδη ξεκινάνε τα plot holes με τα distance travels που δεν βγάζουν νόημα αλλά φοβάμαι μην επεκταθεί και στην πλοκή καθαυτή. Ο πιο vulnerable χαρακτήρας για plot hole είναι ο Bran, ελπίζω να τους βοηθήσει ο Μάρτιν να το αποφύγουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Εκπλησσομαι πολυ που σας αρεσε το τελευταιο επεισοδιο. Προσωπικα, απογοητευτηκα πολυ και το βρηκα το χειροτερο που ειδα ποτε. Την ιδια εντυπωση ειχαν και φιλοι μου οποτε λεω οκ, δεν ειμαι μονη αλλα σε καθε περιπτωση, εχει ενδιαφερον που μερικοι το βλεπετε εντελως απο την αναποδη. Και το προηγουμενο το βρηκα αρκετα μιεχ αλλα στο τελευταιο απλως βαρεθηκα καποια στιγμη και αισθανθηκα πως εβλεπα χολυγουντιανη ταινια παρα Game of Thrones.

Για παραδειγμα, η κωμικη στιγμη με τον Τορμουντ. Ναι, κι εγω γελασα αλλα μου φανηκε φτηνο και ενετεινε την αισθηση του ''χολυγουντιανου'' και της ''αμερικανιάς''. Φυσικα γνωριζω πως ειναι τεραστια αμερικανικη παραγωγη αλλο αμερικανικη παραγωγη και αλλο αμερικανια, οποτε περι αυτου κανου λογο. Επειτα, βλεπουμε καποια κενα στο σεναριο οπως το οτι ξαφνικα απο το πουθενα, τα ζομπια τραβαν με αλυσιδες τον δρακο ενω πριν δεν τολμουσαν να μπουν στο νερο. Τελος, απο το πουθενα, εκει που απουσιαζει τρεις σεζον ή κατι τετοιο, εμφανιζεται απο το πουθενα, για δυο λεπτά, ο Benjen λες και δεν συνεβη τιποτα. Φανηκε σαν απελπισμενη προσπαθεια να σωθει καπως ο Τζων. Θα περιμενα πως ο δευτερος δρακος (ειδε κανεις που πηγε; εγω δεν τον ειδε πουθενα) θα ερχοταν και θα επαιρνε στη ραχη του τον τζων, πραγμα που βγαγει περισσοτερο νοημα απο το να σκασει μυτη ο Benjen.

Φυσικα η εξελιξη με τον δρακο, παροτι με στενοχωρησε, εχει ενδιαφερον και ηταν για μενα το μοναδικο καλο σημειο, αλλα κατα τα αλλα μιεχ. Αισθανομαι πως εχει πεσει αρκετα η ποιοτητα σε αυτον τον κυκλο εκτος απο το επεισοδιο με το Loot Train Attack.

Η σκηνή με τον Μπεντζεν μάλλον δεν είναι και τόσο άκυρη ή τυχαία. Στην προηγούμενη κύρια εμφάνισή του, όταν σώζει τον Μπραν, λέει πως το κάνει επειδή του το ζήτησε o three-eyed-raven. Τώρα three-eyed-raven είναι ο Μπραν οπότε δεν αποκλείεται να τον έστειλε εκείνος.

Το επεισόδιο "τίμιο" το βρήκα, δεδομένης της γενικότερης κατεύθυνσης που ακολουθεί πλέον η σειρά, αν και ήθελα πολύ να ξεπαστρέψει η Άρυα τη Σάνσα, να ηρεμήσουμε από την εκνευριστική (δήθεν) ντίβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Δεν μπορώ να δεχθώ κακό το επεισόδιο αλλά ούτε τη season που τα πράγματα κυλάνε πολύ γρήγορα και ουσιαστικά καθώς οι πρωταγωνιστές ενώνονται.

H νεκρανάσταση του δράκου ήταν από τις πιο ανατρεπικές στιγμές της σειράς. Το κατάλαβα όταν τραβούσαν τα ζόμπι το νεκρό δράκο. Η σκηνή που αρχηζόμπυς ρίχνει το βέλος στο δράκο τρομερή. Καταλάβαμε τη πραγματική δύναμη των ζόμπυ όταν το μάτι του δράκου έγινε μπλε.

Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν ότι ο John snow για μια ακόμη φορά επιβίωσε και ο τρόπος που επίβιωσε (αμερικανιά). Έπρεπε να πεθάνει. Εκπλήρωσε το σκοπό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
ΔΕκπλήρωσε το σκοπό του.

Ο σκοπός του Jon είναι να σκοτώσει τον Night King και να γίνει ο βασιλιάς στο Westeros :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dream...

Νεοφερμένος

Η Dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Το μόνο που δεν μου άρεσε ήταν ότι ο John snow για μια ακόμη φορά επιβίωσε και ο τρόπος που επίβιωσε (αμερικανιά). Έπρεπε να πεθάνει. Εκπλήρωσε το σκοπό του.

Εγώ θα ήθελα να μην είχε αναστηθεί ποτέ , αλλά την γλυτώνει πάντα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Ο σκοπός του Jon είναι να σκοτώσει τον Night King και να γίνει ο βασιλιάς στο Westeros :confused:
Εδώ και πολλές season ο Jon προσπαθεί ενώσει τους ανθρώπους προς το κοινό έχθρό. Τα κατάφερε.Έπρεπε να πεθάνεi καθώς κινδυνεύει να μετατραπεί στο σκυλάκι της Dany.

Εδώ καλά καλά το Ramsay δεν μπορούσε να νικήσει (ουσιαστικά η Sansa τον νίκησε) πως να γίνει βασιλιάς του Westeros; O κληρονομικός παράγοντας μου είναι αδιάφορος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εδώ και πολλές season ο Jon προσπαθεί ενώσει τους ανθρώπους προς το κοινό έχθρό. Τα κατάφερε.Έπρεπε να πεθάνεi καθώς κινδυνεύει να μετατραπεί στο σκυλάκι της Dany.

Εδώ καλά καλά το Ramsay δεν μπορούσε να νικήσει (ουσιαστικά η Sansa τον νίκησε) πως να γίνει βασιλιάς του Westeros; O κληρονομικός παράγοντας μου είναι αδιάφορος.

Όταν πεθάνει η Σέρσει, πεθάνει η Danny, δε θα έχει μείνει κανείς άλλος να κυβερνήσει και θα κυβερνήσει αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Tέλος.

Σίγουρα το καλύτερο season finale. O δράκος με τα μπλε μάτια δεν αστιεύεται. Η Σέρσει ένα βήμα μπροστά από το Τύριον. Οι αδελφές Stark έβγαλα από την μέση τον μόνο "επικίνδυνο" που έχει μείνει στο Βορρά.

Το Game Of Thrones είναι η καλύτερη σειρά όλων των εποχών κάτι που επιβεβαιώθηκε και φέτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ο Jon είναι ο πραγματικός διάδοχος του θρόνου :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top