Game of Thrones

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Όταν τα έλεγα εγώ εσείς βγάζατε καλό ή γαμάτο ένα λεπτό πριν το τέλος έδειχνε κι από κάτι.
Τέσπα όπως έχω πεί μάλλον αυτή η σεζόν θα είναι παρωδία μιας και το 3ο βιβλίο το έχουν χωρίσει σε 2 μέρη οπότε η 4η σεζόν θα είναι όλα τα λεφτά.
Τα ιδια χαλια θα εχει, τα σημαντικα γενονοτα εχουν χωριστει τα μισα σε αυτη τη σεζον και τα αλλα μισα στην επομενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Τα ιδια χαλια θα εχει, τα σημαντικα γενονοτα εχουν χωριστει τα μισα σε αυτη τη σεζον και τα αλλα μισα στην επομενη.
Έχεις διαβάσει τα βιβλία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Nαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Η σειρα ακολουθει ενα καθορισμένο κύκλο.

Τα πρώτα επεισόδια είναι αργά και ανίαρα και με λίγη δράση. Εφόσον είχατε όμως παρακολουθήσει πρόσφατα την προηγούμενη σεζον υπάρχει καποιο ενδιαφέρον. Προς τα τελευταία επεισόδια, και αφου έχετε ζεσταθεί, η σειρά γίνεται πάρα πολυ ενδιαφέρουσα, και έτσι κρατάει τις εντυπώσεις πάντα.

Αυτό το ένιωθα εγώ στα 2-3 επεισόδια των άλλων κύκλων. Έχουμε φτάσει 7ο επεισόδιο και ακόμη περιμένουμε. Εντελώς ηλίθια τακτική. Είναι που είναι 10 επεισόδια όλο και όλο και μετά πρέπει να περιμένουμε 9 μήνες το κάνουν και έτσι.

Ειδικά οι σκηνές με τον Τζων και τη κοκκινομάλλα εντελώς ότι να ΄ναι. Πέρα από αυτό δε βλέπουμε τίποτα ωραίο. Διάφορες βαρετές εξελίξεις. Συν το ότι δε δείχνουν και πολύ τη Khalisi από την οποία και περιμένουμε τη δράση που δεν είχε σε όλα τα άλλα επεισόδια...

It is time for dragons!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ωραία.
Αν έχεις διαβάσει όλα τα βιβλία μπορείς να μου απαντήσεις αν πεθαίνουν αρκετοί πρωταγωνιστές; Επειδή σε μια σελίδα το είχα διαβάσει καταλάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ωραία.
Αν έχεις διαβάσει όλα τα βιβλία μπορείς να μου απαντήσεις αν πεθαίνουν αρκετοί πρωταγωνιστές; Επειδή σε μια σελίδα το είχα διαβάσει καταλάθος.

Εξαρταται πως εννοεις το πρωταγωνιστες, αλλα απο πολυ βασικους χαρακτηρες, περιμενε 4,5(ο μισος δεν ειναι σιγουρος ακομα:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μόνο εγώ έχω ενθουσιαστεί με τα πρώτα 5 επεισόδια; :P
H Daenerys και τα δρακάκια είναι εντυπωσιακά.
Η Olena Tyrell είναι πανούργα.
Ο Tywin το ίδιο.
Πολλές δολοπλοκίες...
Μπορεί κάποιος που έχει διαβάσει τα βιβλία να μου πει σε πμ:
α.Αν τελικά κερδίζουν τον θρόνο κάποιοι άλλοι εκτός των Λάνιστερ
β.Αν υπάρχει κάποια "σύγκρουση" ή "μάχη" ενάντια στους WhiteWalkers
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
πολύ καλή η Ygritte μωρε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
E λίγα για το υπερτούμπανο μωρό Ygritte :P

Πέρα απ την πλάκα,παιδιά ,διαβάστε τα βιβλία. Προσωπικά εχω ξενερώσει τέρμα με την σειρά γιατί προσθέτουν γεγονότα που δεν αναγράφονται στα βιβλία και προσπερνούν άλλα γαμάτα σημεία του βιβλίου . Ειδικά στο τελευταίο επεισόδιο , είχα σκαλώσει την ζωή μου γιατί πρόσθεσαν αυθαίρετα άκυρα γεγονότα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
Kαλη ώρα το σκηνικό που πάνε να πέσουν απο τον γκρεμό; σαν απο άλλη σειρά ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά μόνο εγώ θεωρώ αποτυχημένη τη τελευταία season; Όταν έβλεπα τις 2 πρώτες είχα καταεθουσιαστεί. Τώρα με το ζόρι κάθομαι και τα βλέπω τα επεισόδια της 3ης season
Για εμένα είναι μια χαρά, γιατί στο τέλος θα γίνουν όλα. Πρέπει να στηθούν κάπως και οι εξελίξεις δεν μπορεί να στο πετάξει έτσι.

...πολύ τη Khalisi από...

She is not a Khalisi, She is a queen!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Περίμενα περισσότερα από ένα επεισόδιο που είναι γραμμένο από τον Gearge RR Martin.
Δεν πειράζει. Μείναν 3 επεισόδια. Καιρός να μας δείξουν και κάτι παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Παλι δεν εδειξε τιποτα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Κάτι που να πεις: "Έλα ρε φίλε τι στο καλό έγινε τώρα..." και να είσαι κάπως έτσι κάπως έτσι :wacko: δεν έδειξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
άλλο ένα ίδιο επεισόδιο..μόνο τσόντα είχε πραγματικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μετα απο αρκετό καιρό ξανάείδαμε γυμνό βρε αδερφέ. Εμένα πάντως με εκπλήσσει πόσο αληθοφανεις κάνουν τους δράκους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

XStacy

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Dracarys σε ολους ρε!! το μονο που μου αρεσε ειναι οτι ειδαμε λιγο παραπανω khaleesi. παντως οπου παει αναστατωνει τον τοπο!!ενταξει ηταν λιγο βαρετο αλλα αγαπαμε game of thrones και περιμενουμε την ανατροπη στα τελευταια επεισοδια!! επισης ανυπομονω και για τους γαμους :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Μόλις είδα το όγδοο επεισόδιο. Ωραίο και με λίγο Khaleesi. Την είδαμε και γυμνή μάλιστα.

Η μόνη που έχει ενδιαφέρον ρε παιδί μου. Άντε να δούμε τι θα γίνει στα δύο τελευταία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μακάρι το σημερινό επεισόδιο να αξίζει....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top