Gadgetακια

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Παιδια, ξερω οτι πολλοι ειναι gadgetakhdes ωσ εφηβοι και εμεις χαχα φυσιολογικο ειναι.Εδω μπορειτε να δημοσιευετε τι εχετε απο gadgetakia PCs κινητα οτιδηποτε εχει σχεση με τεχνολογια.Και γενικα εδω μπορουμε να μιλησουμε για τεχνολογια αν φυσικα σας ενδιαφερει!! :D:hehe::hehe:
Εγω εχω iPhone μην ρωτισετε που βργκα τα λεφτα ο θειος μου δουλευει στην Apple :P
Exω Mac iPod και γενικα πολλα απο την Apple επειδη ειμαι Fanboy
(να ξεκαθαρισω οτι αγοραζω δεν μου τα περνει ο μπαμπακας ειναι δικα μου λεφτα και εχω το εμσο τον θειο μου χΔ και τα φερνει απο αμερικη που ειναι φθηνοτερα τιποτα παραπανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkThanos

Νεοφερμένος

Ο DarkThanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ξερω πως όλοι εχεται ποροθεί με τα γκατζετακια της apple (καλη ετερια) αλλά εγω προτιμό να υποστιρίζω τα γκατζετακια με λογισμικα ανοιχτου ή δωρεαν κωδικα τύπου android ( linux based δηλαδη). Εγώ αγωρασα ενα φτινο smartphone, xperia x8 της sony ericsson. Μιας και η se δεν το αναβαθμίζει πια, το εσπασα (rootαρα) και του εβαλα android 2.2 παραποιημενο λογισμικο ενως παλικαριου απο την πατρα.

Συμβουλες για αυτους που θέλουν να παρουν smartphone οχι iphone:
Ζητιστε κινητα με android 2.2+
Φροντιστε το κινιτο να υποστιριζει dualtouch η multytouch
Επιλεχτε εταιριες που υποστιριζουν τα κινητα τους και τα αναβαθμιζουν συχνα π.χ. HTC

Για αυτους που εχουν είδη android:
Κατεβαστε filemanager, task killer και και καλιτερο launcher.
Launcher ειναι το προγραμμα τις επιφανιας εργασιας του κινητου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Παιδια, ξερω οτι πολλοι ειναι gadgetakhdes ωσ εφηβοι και εμεις χαχα φυσιολογικο ειναι.Εδω μπορειτε να δημοσιευετε τι εχετε απο gadgetakia PCs κινητα οτιδηποτε εχει σχεση με τεχνολογια.Και γενικα εδω μπορουμε να μιλησουμε για τεχνολογια αν φυσικα σας ενδιαφερει!! :D:hehe::hehe:
Εγω εχω iPhone μην ρωτισετε που βργκα τα λεφτα ο θειος μου δουλευει στην Apple :P
Exω Mac iPod και γενικα πολλα απο την Apple επειδη ειμαι Fanboy
(να ξεκαθαρισω οτι αγοραζω δεν μου τα περνει ο μπαμπακας ειναι δικα μου λεφτα και εχω το εμσο τον θειο μου χΔ και τα φερνει απο αμερικη που ειναι φθηνοτερα τιποτα παραπανω)

τα βρισκεις σε καλυτερες τιμες???
μαζευω λεφτα για το καινουργιο ipod touch 4 αλλα δεν 9ελω το ios5 γιατι μου παν 9α στοιχησει ακριβοτερα..
στα public η 3αδερφη μου πριν 2 βδομαδες το αγορασε 300
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
τα βρισκεις σε καλυτερες τιμες???
μαζευω λεφτα για το καινουργιο ipod touch 4 αλλα δεν 9ελω το ios5 γιατι μου παν 9α στοιχησει ακριβοτερα..
στα public η 3αδερφη μου πριν 2 βδομαδες το αγορασε 300
εγω το 8GB ipod touch 4 to phra apo EBAY στην αγγλια... Το πηρα με 159 και ηταν σχεδον τσαμπα και καινουργιο εε.το 32gb αυτος εκει στο ebay το εχει νομιζω 220 κ κατι..παρα πολυ καλες τιμες.Τωρα δεν καταλαβα τι εννοεις οταν λες οτι θα στοιχησει ακριβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erilesg

Δραστήριο μέλος

Η erilesg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 419 μηνύματα.
εγω το 8GB ipod touch 4 to phra apo EBAY στην αγγλια... Το πηρα με 159 και ηταν σχεδον τσαμπα και καινουργιο εε.το 32gb αυτος εκει στο ebay το εχει νομιζω 220 κ κατι..παρα πολυ καλες τιμες.Τωρα δεν καταλαβα τι εννοεις οταν λες οτι θα στοιχησει ακριβα?

ειπαν οτι με το λογισμικο 9α στοιχησει ακριβα..ουτε εγω κτλβα για να ειμαι ειλικρνης!!
παντως προτιμω ipod απο iphone
για κινητο 9α παρω μια παλια συσκευη δν κολλαω αλλα για ipod ή laptop ή tablet εννοεται το καλυτερο!!
το ipad το 2 για να μην λενε οτι τα αγοραζουν οι γονεις στα κακομα9ημενα παιδια τους το αγορασαμε μαζι με τν 3αδερφη μου αφου μαζευαμε 1 χρονο λεφτα..το χαρτζιλικη μου κατευ9ειαν στν κουμπαρα πηγαινε δν 3οδευα ουτε για καφε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
από πότε το iPhone θεωρείται gadget?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mefrkod

Νεοφερμένος

Ο Νικολας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
καλα οκ οταν λεμε gadget εννοουμε ολες τις συσκευες.γενικα οτι εχει σχεση με την τεχνολογια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τι εχετε να πειτε για το καινουργιο iphone 5 και τη συγκριση του με το samsung galaxy s3 kai to htc one x !!??
Εγω προσωπικα θα προτιμουσα το htc για τι εχει καλυτερη πιoτητα κατασκευης απο to galaxy s3 και πιο πολλες δυνατοτητες απο το iphone!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hurricane

Διάσημο μέλος

Η supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,573 μηνύματα.
Τι εχετε να πειτε για το καινουργιο iphone 5 και τη συγκριση του με το samsung galaxy s3 kai to htc one x !!??
Εγω προσωπικα θα προτιμουσα το htc για τι εχει καλυτερη πιoτητα κατασκευης απο to galaxy s3 και πιο πολλες δυνατοτητες απο το iphone!!!!!!!

δεν ξέρω για το iphone 5 αλλα το θεωρω κοροιδια οποτε δεν ασχολουμαι με τα κινητα της apple, αφου καθε εξαμηνι βγαζουν καινουριο και οι χρηστες του παλιου ξεχνιουνται, ουτε σημαντικες ενημερωσεις ουτε τπτ. ειδικα για την ελλαδα μες στην κριση, το να αγοραζει καποιος καθε χρονο το καινουριο iphone ειναι προκλητικο.

θα επελεγα htc γτ σχεδον παντα ειναι τα καλυτερα, αλλα νομιζω πως τα samsung galaxy ειναι δυνατα κινητα, και καλα για την τσεπη συγκριτικα με τα αλλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Peace_

Τιμώμενο Μέλος

Η Peace_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Χημείας Πατρών (Πάτρα). Έχει γράψει 1,563 μηνύματα.
mp4 έχω μόνο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

$Johnny$

Νεοφερμένος

Ο $Johnny$ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Τα Htc κατα πλειοψηφια ειναι πολυ καλες συσκευες !! απο την αλλη η samsung δειαρκως ανεβαινει και καθιερονεται στους μεγαλους !!!
Η apple ερχεται τριτη και κατα ιδρωμενη καθως παραμενει στασιμη εδω και 2-3 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θεμιστοπόλος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θεμιστοπόλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,083 μηνύματα.
Λοιπόοον,

έχω το sony ericsson Xperia X8 και έχασα την κάρτα μνήμης, γιατί την είχα βγάλει πριν το στείλω για επισκευή και τώρα δεν την βρίσκω. Το θέμα είναι το εξής: Δε μπορώ χωρίς κάρτα μνήμης ούτε να λάβω αρχεία μέσω Bluetooth, ούτε καν να βγάλω φωτογραφίες. Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάποια ρύθμιση, ώστε να μπορώ να κάνω όλα αυτά χωρίς την κάρτα μνήμης; Το ψάχνω εδώ και μία εβδομάδα, αλλά τίποτα...

Υγ. Αν είμαι σε λάθος topic, ας με μεταφέρουν οι mods στο κατάλληλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsosleo7

Νεοφερμένος

Ο mitsosleo7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
πριν απο 1 μηνα αγορασα το sony xperia U.. πολυ καλο κινητο με πολλες δυνατοτητες..μετα εχω εναν υπολογιστη ..οχι πως τον χρησιμοποιω και παρα πολυ λογω διαβασματων..αλλα ειναι πολυ χρησιμος.. και ενα playstation για να σκοτωνω τον χρονο μου (οταν εχω).. αλλα εχω μια μανια να αγορασω το iphone :redface: ξερω πως δεν προκειται για κανενα τεραστιο κινητο..εχει υπερεκτιμηθει πιστευω..αλλα παρολα αυτα θα ηθελα να το αγορασω..ομως υπαρχει θεμα με την τιμη..δεν συμφερει να αγορασουμε τετοια προιοντα απο την ελλαδα γιατι ειναι πανακριβα ενω σε αλλες χωρες μπορουν να βρεθουν σε πολυ χαμηλοτερη τιμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iraklisavg

Νεοφερμένος

Ο iraklisavg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Προσωπικά θα προτιμούσα ενα iphone 5 από τις παντόφλες της samsung. Έχω 3 προιόντα της apple και είναι οι καλύτερες αγορές που έχω κάνει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Όσοι γνωρίζετε απο κινητά θα ήθελα την γνώμη σας για τον κινητο: Sony xperia J καθώς επίσης και απο εκείνους που το έχουν ήδη αγοράσει να μου πουν τα θετικά και τα αρνητικα του συγκεκριμενου μοντελου...:)
Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις (mm): 124,3 x 61,2 x 9,2
Βάρος (γραμ.): 124
Χρόνος Ομιλίας: 7 ώρες
Xρόνος Αναμονής: 618 ώρες
Έχρωμη Οθόνη: 4'' TFT touchscreen, 16εκατ. χρώματα, 854x480
MMS: Ναί
Κάρτα Μνήμης: microSD (εως 32GB), Εσωτερική: 4GB (διαθέσιμα 2GB)
Mobile Internet: GPRS, EDGE, HSPA
Ασύρματη επικοινωνία: Wi-Fi, Bluetooth v2.1 με A2DP
Camera: Οπίσθια: 5MP/LED flash/auto focus. Μπροστινή: VGA
Ring Tones: MP3, Δόνηση
Java: Ναί
GPRS: Ναί
GPS: Ναι
Υποστήριξη Ραδιοφώνου: Ναί
Ενσωματωμένοι Αισθητήρες: Εγγύτητας, Επιταχυνσιόμετρο, Ψηφιακή πυξίδα
Λειτουργικό Σϋστημα: ANDROID V4.0 ICE CREAM SANDWICH
Κεντρικός Επεξεργαστής: 1 GHz Qualcomm
Εξτρα : A-GPS, GSM: GPRS-EDGE 850/900/1800/1900, UMTS: HSPA 900/2100, Αναπαραγωγή MP4/H.263/H.264/WMV/MP3/eAAC+/WMA/WAV, DLNA Certified, Αντιχαρακτική οθόνη Gorilla glass, Εμπειρία xLOUD – τεχνολογία φιλτραρίσματος ήχου, Video chat ready, Εφαρμογή "WALKMAN", Yποδοχή microUSB v2.0, Υποδοχή 3.5mm jack, Mπαταρία Li-Ion 1750mAh.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όσοι γνωρίζετε απο κινητά θα ήθελα την γνώμη σας για τον κινητο: Sony xperia J καθώς επίσης και απο εκείνους που το έχουν ήδη αγοράσει να μου πουν τα θετικά και τα αρνητικα του συγκεκριμενου μοντελου...:)
Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις (mm): 124,3 x 61,2 x 9,2
Βάρος (γραμ.): 124
Χρόνος Ομιλίας: 7 ώρες
Xρόνος Αναμονής: 618 ώρες
Έχρωμη Οθόνη: 4'' TFT touchscreen, 16εκατ. χρώματα, 854x480
MMS: Ναί
Κάρτα Μνήμης: microSD (εως 32GB), Εσωτερική: 4GB (διαθέσιμα 2GB)
Mobile Internet: GPRS, EDGE, HSPA
Ασύρματη επικοινωνία: Wi-Fi, Bluetooth v2.1 με A2DP
Camera: Οπίσθια: 5MP/LED flash/auto focus. Μπροστινή: VGA
Ring Tones: MP3, Δόνηση
Java: Ναί
GPRS: Ναί
GPS: Ναι
Υποστήριξη Ραδιοφώνου: Ναί
Ενσωματωμένοι Αισθητήρες: Εγγύτητας, Επιταχυνσιόμετρο, Ψηφιακή πυξίδα
Λειτουργικό Σϋστημα: ANDROID V4.0 ICE CREAM SANDWICH
Κεντρικός Επεξεργαστής: 1 GHz Qualcomm
Εξτρα : A-GPS, GSM: GPRS-EDGE 850/900/1800/1900, UMTS: HSPA 900/2100, Αναπαραγωγή MP4/H.263/H.264/WMV/MP3/eAAC+/WMA/WAV, DLNA Certified, Αντιχαρακτική οθόνη Gorilla glass, Εμπειρία xLOUD – τεχνολογία φιλτραρίσματος ήχου, Video chat ready, Εφαρμογή "WALKMAN", Yποδοχή microUSB v2.0, Υποδοχή 3.5mm jack, Mπαταρία Li-Ion 1750mAh.

κι εγώ αυτό έχω εντοπίσει και θέλω να αγοράσω! :D
βέβαια, πρώτα πρέπει να πάρω τηλεόραση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iraklisavg

Νεοφερμένος

Ο iraklisavg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγώ προσωπικά έτσι όπως τα βλέπω τα κάτω πιο ωραία φαίνονται...

Τα πάνω είναι μοντέλα 2008-2009..μην τα συγκρίνεις

Όσοι γνωρίζετε απο κινητά θα ήθελα την γνώμη σας για τον κινητο: Sony xperia J καθώς επίσης και απο εκείνους που το έχουν ήδη αγοράσει να μου πουν τα θετικά και τα αρνητικα του συγκεκριμενου μοντελου...:)
Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις (mm): 124,3 x 61,2 x 9,2
Βάρος (γραμ.): 124
Χρόνος Ομιλίας: 7 ώρες
Xρόνος Αναμονής: 618 ώρες
Έχρωμη Οθόνη: 4'' TFT touchscreen, 16εκατ. χρώματα, 854x480
MMS: Ναί
Κάρτα Μνήμης: microSD (εως 32GB), Εσωτερική: 4GB (διαθέσιμα 2GB)
Mobile Internet: GPRS, EDGE, HSPA
Ασύρματη επικοινωνία: Wi-Fi, Bluetooth v2.1 με A2DP
Camera: Οπίσθια: 5MP/LED flash/auto focus. Μπροστινή: VGA
Ring Tones: MP3, Δόνηση
Java: Ναί
GPRS: Ναί
GPS: Ναι
Υποστήριξη Ραδιοφώνου: Ναί
Ενσωματωμένοι Αισθητήρες: Εγγύτητας, Επιταχυνσιόμετρο, Ψηφιακή πυξίδα
Λειτουργικό Σϋστημα: ANDROID V4.0 ICE CREAM SANDWICH
Κεντρικός Επεξεργαστής: 1 GHz Qualcomm
Εξτρα : A-GPS, GSM: GPRS-EDGE 850/900/1800/1900, UMTS: HSPA 900/2100, Αναπαραγωγή MP4/H.263/H.264/WMV/MP3/eAAC+/WMA/WAV, DLNA Certified, Αντιχαρακτική οθόνη Gorilla glass, Εμπειρία xLOUD – τεχνολογία φιλτραρίσματος ήχου, Video chat ready, Εφαρμογή "WALKMAN", Yποδοχή microUSB v2.0, Υποδοχή 3.5mm jack, Mπαταρία Li-Ion 1750mAh.


Πάρα πολύ καλό για τα λεφτά του (το' χει κι ένας φίλος μου) αν και ΝΟΜΙΖΩ πως δεν είναι HD, δεν είμαι σίγουρος πάντως..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Όσοι γνωρίζετε απο κινητά θα ήθελα την γνώμη σας για τον κινητο: Sony xperia J καθώς επίσης και απο εκείνους που το έχουν ήδη αγοράσει να μου πουν τα θετικά και τα αρνητικα του συγκεκριμενου μοντελου...:)
Χαρακτηριστικά:
Διαστάσεις (mm): 124,3 x 61,2 x 9,2
Βάρος (γραμ.): 124
Χρόνος Ομιλίας: 7 ώρες
Xρόνος Αναμονής: 618 ώρες
Έχρωμη Οθόνη: 4'' TFT touchscreen, 16εκατ. χρώματα, 854x480
MMS: Ναί
Κάρτα Μνήμης: microSD (εως 32GB), Εσωτερική: 4GB (διαθέσιμα 2GB)
Mobile Internet: GPRS, EDGE, HSPA
Ασύρματη επικοινωνία: Wi-Fi, Bluetooth v2.1 με A2DP
Camera: Οπίσθια: 5MP/LED flash/auto focus. Μπροστινή: VGA
Ring Tones: MP3, Δόνηση
Java: Ναί
GPRS: Ναί
GPS: Ναι
Υποστήριξη Ραδιοφώνου: Ναί
Ενσωματωμένοι Αισθητήρες: Εγγύτητας, Επιταχυνσιόμετρο, Ψηφιακή πυξίδα
Λειτουργικό Σϋστημα: ANDROID V4.0 ICE CREAM SANDWICH
Κεντρικός Επεξεργαστής: 1 GHz Qualcomm
Εξτρα : A-GPS, GSM: GPRS-EDGE 850/900/1800/1900, UMTS: HSPA 900/2100, Αναπαραγωγή MP4/H.263/H.264/WMV/MP3/eAAC+/WMA/WAV, DLNA Certified, Αντιχαρακτική οθόνη Gorilla glass, Εμπειρία xLOUD – τεχνολογία φιλτραρίσματος ήχου, Video chat ready, Εφαρμογή "WALKMAN", Yποδοχή microUSB v2.0, Υποδοχή 3.5mm jack, Mπαταρία Li-Ion 1750mAh.


πεταμενα λεφτα.μονοπυρηνο ειναι και θα σερνεται.Ειναι στα ιδια λεφτα με το xperia sole και το u που ειναι πολυ ανωτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iraklisavg

Νεοφερμένος

Ο iraklisavg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
πεταμενα λεφτα.μονοπυρηνο ειναι και θα σερνεται.Ειναι στα ιδια λεφτα με το xperia sole και το u που ειναι πολυ ανωτερα.

Πωω ρε φίλε, φτάσαμε να λέμε οτι με 1Ghz σέρνεται..πόσο έχει προσωρήσει η τεχνολογία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spurakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο spurakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Πωω ρε φίλε, φτάσαμε να λέμε οτι με 1Ghz σέρνεται..πόσο έχει προσωρήσει η τεχνολογία..

δεν ειναι μετραει η συχνοτητα του επεξεργαστη μονο.Επισης το android θεωρειται λιγο "βαρυ" λειτουργικο αν και με την 4.1 ελαφρυνε πραγματικα ειναι κοροιδια να ειναι στην ιδια τιμη ενα low-end κινητο με ενα mid range κινητο και της ιδιας εταιριας μαλιστα!Αν το θες μονο για μηνυματα και για κλησεις το κινητο παρτο.Αν θες ομως σοβαρες εφαρμογες και παιχνιδια τοτε δεν θα σου το προτεινα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top