Fermat's Room : Το Δωμάτιο του Φερμά

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την είδα και εγώ μόλις! Πολύ ωραία ταινία! Και μπορώ να πω πως μπήκα στην ψυχολογία και των 4ων ανθρώπων. Το θεωρώ ανώμαλο αυτό που οργάνωσε ο Ηilbert όμως μπορώ να καταλάβω το φθόνο και την "αδικία" που μπορεί να νιώθει!
ξες τι ειναι να σου ακυρωνουν ερευνα 35 ετων ?:(. Αν συμπαθησα καποιον απο την ταινια , οπως εχω ξαναπει , ειναι ο Pascal.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εχω βρει ενα τορεντ με την ταινια, εχετε μηπως Ελληνικους η Αγγλικους υποτιτλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχω βρει ενα τορεντ με την ταινια, εχετε μηπως Ελληνικους η Αγγλικους υποτιτλους?
ρε μαστορα ειπαμε οτι δεν αναφερουμε για τορρεντ κτλπ . να πουμε σε παρακαλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
πολύ ωραία η ταινία!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποιο σημειο σε αρεσε πιο πολυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
ρε μαστορα ειπαμε οτι δεν αναφερουμε για τορρεντ κτλπ . να πουμε σε παρακαλω.
να κοιταξουνε οι διαχειριστες να μην διαφημιζουν μπυρες και αλκοολουχα ποτα σε σχολικο φορουμ, να κανουν καμια αναβαθμιση στον σερβερ τους που ολο κολαει,και ας αφησουν εμας και τα τορεντ στην ησυχια μας. Να ουμε παρακαλω
πολύ ωραία η ταινία!!! :D

Οντως, ειχε ωραια πλοκη ,αλλα λιγο μικρη σαν ταινια. Την ταινια με το ονομα π την εχετε δει/? αξιζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ποιο σημειο σε αρεσε πιο πολυ?

χμμμ...
Στο τέλος, εκεί που ο Pascal πετάει στη θάλασσα την απόδειξη και λέει ότι ο κόσμος θα παραμείνει ο ίδιος (ή κάτι τέτοιο)!!

εσένα;

δεν έχω δει την ταινία π... είναι στα υπ' όψιν.!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εμενα αυτο το σημειο και αλλα δυο εκει που λυνει την ακολουθια στην βιβλιοθηκη και εκει που λυνει το αινιγμα με τα κουτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lowbaper92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lowbaper92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,504 μηνύματα.
Την ταινια με το ονομα π την εχετε δει/? αξιζει?

Την είδα προχθές. Δε μ'άρεσε καθόλου. Παρανοϊκή, κουραστική και βαρετή. Ευτυχώς ήταν μόνο 1h και 20 λεπτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top