FCE Vs ECCE

sonia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η sonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 209 μηνύματα.
συμφωνώ μαζί σου αντρέα!!!τι τα θέλουν τόσα part;;;;
παρόλα αυτά εμένα το μισιγκαν μου φαίνετε δύσκολο,αμερικάνοι βλέπεις!!! όσο για το κρατικό κάποιοι φίλοι μου που το έδωσαν μου είπαν ότι ήταν ιδίου επιπέδου.
Σε μια εξέταση πρέπει να εξετάζονται όλες οι δεξιότητες. Γι' αυτό υπάρχουν τα Parts :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasa

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Εγώ έδωσα το Michigan το πήρα κιόλας, πέρσι...Τα προφορικά είναι ΠΑΝεύκολα, μην αγχωθείς καθόλου, για το listening δε σου εγγυώμαι και πολλά, αλλά reading και GVR είναι πολύ πονηρά! Μην κάνεις το λάθος να τα λύσεις επιπόλαια γιατί υπάρχουν λέξεις που σε μπερδεύουν...:nono:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
οκ αλήθεια πώς ήταν η ψυχολογία σου τις ημέρες των εξετάσεων;γιατί βλέπω πολλά παιδιά που δίνουν τώρα και έχω τρομοκρατηθεί λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Συνηθως οι πιο πολλοι αγχωνονται!Αλλα το παιρνούν εντελώς με απάθεια.
Πρεπει να γινει κατι ενδιαμεσο!Δεν θελω ουτε να σαι στον κοσμο σου,αλλα ουτε και να τρεμεις...Να πας χαλαρά παιρνεις μαι βαθια ανασα και ξεκινας!Its easy!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εγω εδωσα cambridge και το πηρα με Β.μπορεις να δωσεις και τα 2 για σιγουρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eγω σου λεω πως ανα κανεις σωστο preparation μπορεις να δωσεις και 1!
Αλλα εγινε μοδα να παιρνεις πτυχια με το κιλό σαν εμένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Eγω σου λεω πως ανα κανεις σωστο preparation μπορεις να δωσεις και 1!
Αλλα εγινε μοδα να παιρνεις πτυχια με το κιλό σαν εμένα:P

και lower κιολας.ορσε :ntomata:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
X-Filer εισαι εντελως Offtopic:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οπου δε μας συμφερει....:P πατως εχω ακουσει οτι στο michigan εχουν κουλα θεματα στην εκθεση,δεν ξερω κατα ποσο αληθευει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μα δεν καταλαβαίνω τον σκοπό του να τα πάρεις και τα 2.αφού ο άλλος αυριο μεθαύριο δεν θα δει ποσα lower έχεις θα δει αν το έχεις.το θέμα μου είναι το πως θα το πω στο φροντιστίριο γιατί λένε να δώσω και τα 2.τα υπόλοιπα παιδιά μάλλον θα δώσουν και τα 2.δεν ξέρω τι θα κάνω...είναι νωρίς βεβαια αλλά δεν πρεπει να υπάρχει ένας στόχος;εσείς αποφασίσατε από την αρχή της χρονιάς του lower ποιο θα δώσετε;;;;
-----------------------------------------
οπου δε μας συμφερει....:P πατως εχω ακουσει οτι στο michigan εχουν κουλα θεματα στην εκθεση,δεν ξερω κατα ποσο αληθευει...
όντως όσα έχουμε κάνει είναι τελέιως κουλά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
απλως δινεις και τα 2 αν δνε εισαι σιγουρος οτι θα παρεις το ενα.εμεις ειχαμε χωριστει σε τουβλα και καλοι,οπου οι καλοι δωσαμε cambridge και τα τουβλα και τα 2:P:lol:αν βλεπεις οτι εισαι συνεπης στο διαβασμα σου και εχεις εμπιστοσυνη σετον εαυτο σου,δωσε το ενα.και μην κολωνεις,εσυ πληρωνεις στο κατω-κατω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
εμείς δεν έχουμε τόσο πολύ τέτοιο διαχωρισμό απλώς μία κοπέλα που σε ένα άλλο φροντ. που ήταν είχε κάνει περισσότερη ύλη από ότι έπρεπε και είναι λίγο πιο μπροστά από τους υπόλοιπους.φυσικά βέβαια υπάρχουν διαφορές στο επίπεδο των μαθητών αλλα η επιλογή του ποιού πτυχείου θα δώσεις είναι δίκή σου έτσι;το φροντ. δεν μπορεί να επιβάλει κατι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
και βεβαια!τελικα τι θα δωσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
δεν ξέρω..μάλλον το cambridge....αλλά νομίζω ότι έχω περιθώριο αν θέλω να αλλάξω γνώμη.ε;τι λές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
cambridge....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Michigan, I love America!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
cambridge... δωσε.....εχεις περισσοτερες πι8ανοτητες νΑ το παρεις γτ εχει καποια συγκεκριμενα 8εματα...ενω το michigan βαζουν οτι γραμμ, 8ελουν κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
cambridge... δωσε.....εχεις περισσοτερες πι8ανοτητες νΑ το παρεις γτ εχει καποια συγκεκριμενα 8εματα...ενω το michigan βαζουν οτι γραμμ, 8ελουν κτλ
Μα θεωρείται πιο εύκολο το Michigan, λόγω multiple choice, μικρότερης διάρκειας, κλπ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Και τα 2 τα έδωσα αλλά δε μου φάνηκε κάποιο πιο εύκολο απ'το άλλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mission possible

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο mission possible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 826 μηνύματα.
τοτε cambridge
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top