Eurovision 2013

Eurovision 2013 - Ποια χώρα πιστεύετε ότι θα νικήσει στον τελικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Αρμενία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αζερμπαϊτζάν

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Λευκορωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δανία

    Ψήφοι: 24 51.1%
  • Εσθονία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φινλανδία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γαλλία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γεωργία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ελλάδα

    Ψήφοι: 13 27.7%
  • Ουγκαρία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιρλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λιθουανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Μάλτα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μολδαβία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νορβηγία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σουηδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Ην. Βασίλειο

    Ψήφοι: 0 0.0%

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
αφου ειναι ο πιο στημενος απο ολους τους διαγωνισμους σε ευρωπαικο επιπεδο ( βαλε και champions league, europa, eurovision κλπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
6ktoi καποιο παιδι το λεγε :)
δανια τρομερο τελικα τραγουδι απλα πραγματα καλυτερο απο του 12 του 11 και του 10
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
αφου ειναι ο πιο στημενος απο ολους τους διαγωνισμους σε ευρωπαικο επιπεδο ( βαλε και champions league, europa, eurovision κλπ)
ότι συγκρίνεις την γιουροβίζιον με το τσαμπιονς λιγκ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Η Deutsch Lover παίζει να έσπασε την οθόνη του laptop της!:P
της ειπα κιολας οτι θα μας δωσει 12αρι η Γερμανια και τοτε μου ανταποκριθηκε αν συμβει κατι τετοιο θα χω κερασμενο καφε... παει ο καφες :( χαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Τι τρομερό τραγούδι η Δανία μωρέ, μέτριο και αντιγραφή του περυσινού.
Και απορώ γιατί ψηφίζουν όλο κάτι μυξιάρικα.
Εμένα μου άρεσε η Μολδαβία και το Αζερμπαιτζάν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Δανία!! Τέλειο τραγούδι και πολύ ωραία τραγουδίστρια! ;) Ελλαδαρα μια χαρα τα πηγες!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psycho(Βασίλης)

Δραστήριο μέλος

Ο Psycho(Βασίλης) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 419 μηνύματα.
Ποιος ασχολείται ακόμα με την eurovision;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mister No0ne

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Mister No0ne αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 385 μηνύματα.
ότι συγκρίνεις την γιουροβίζιον με το τσαμπιονς λιγκ....


ναι γιατι παει πισω κι αυτο... εχω γνωστο παραγοντα σε ομαδα οποτε γνωριζω κατι παραπανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
oxi ρε σεις ηταν ωριαο της δανειας ειδικα το φλαουτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ναι γιατι παει πισω κι αυτο... εχω γνωστο παραγοντα σε ομαδα οποτε γνωριζω κατι παραπανω...
χαχαχα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ποιος κερδισε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Βγήκαμε 6οι;

είδα καλά; :eek: :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristina elen

Πολύ δραστήριο μέλος

Η xristina elen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.
δεν το συζητω σκισαμε παιδιαα..εγω πιστευω πηραμε ποντους απο τον κουκλο τραγουδιστη των κοζα μοστρα!!!!!!!!!!!!!! :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
δεν το συζητω σκισαμε παιδιαα..εγω πιστευω πηραμε ποντους απο τον κουκλο τραγουδιστη των κοζα μοστρα!!!!!!!!!!!!!! :-)

Ναι γιατί σε ένα διαγωνισμό τραγουδιού( ; ) το σημαντικότερο είναι να έχεις βύζους-κώλους άν είσαι θηλυκό ή μπάνικο γκομενάκι άν είσαι αρσενικό....Απο φωνή κορμάρα που λέμε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Ναι γιατί σε ένα διαγωνισμό τραγουδιού( ; ) το σημαντικότερο είναι να έχεις βύζους-κώλους άν είσαι θηλυκό ή μπάνικο γκομενάκι άν είσαι αρσενικό....Απο φωνή κορμάρα που λέμε....
Ναι, αλλά η Λευκορωσία που τα είχε όλα έξω, πάτωσε... Σε αντίθεση με τη Δανέζα, που ήταν αρκετά σεμνή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ του χρόνου λέω να στείλουμε αυτό

https://www.youtube.com/watch?v=Z5FI8C4ABCU
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Μπράβο τους! Και πιο πολύ άξιζαν.
Καλά, όσο για τη Δανία...το είχαν κανονισμένο (εννοώ η επιρροή που άσκησαν λέγοντας πως είναι φαβορί και μπλα μπλα μπλα). Μας είχαν σπάσει τα νεύρα με το πόσο πολύ την έσπρωχναν και την πλασάρανε. Και δεν ήταν τόσο καλό όσο κάποια άλλα. Αλλά αυτά έχει η Eurovision.
Η 6η θέση ήταν πάρα πολύ καλή! Συγχαρητήρια στον Αγάθωνα και τους Koza Mostra.
Όσο για τη Σερβία..... μας έδωσε 0!!! Ε, αυτό δε το περίμενα.

Eμένα μου άρεσε εκτός της Ελλάδας (και όχι επειδή είναι της χώρας μας) η Μολδαβία και το Αζερμπαϊτζαν πιο πολύ. Και η Νορβηγια καλη ήταν αλλά καταντούσε σπαστικός ο ήχος στο κουπλε.
Moυ έστειλαν και την αντιπαθητική Γερμανίδα (aka Lena) να ανακοινώση τα αποτελέσματα. Βρε ουστ :p


oxi ρε σεις ηταν ωριαο της δανειας ειδικα το φλαουτο
Ήταν ένα τραγουδάκι που ακούγεται. Λίγο καλό να 'ναι ένα τραγούδι, τρώει και λίγο σπρώξιμο και βγαίνει.
Δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Γιατί επειδή είχε φλάουτο; Βάζουν τη μια ένα φλάουτο, την άλλη ένα βιολί και το παίζουν ποιότητα...

Πάτος η Bonnie Tyler. :worry: Το θεωρώ ξεφτύλα να κερδίσει αυτή απ' τη Δανία, μια άγνωστη και νεαρής ηλικίας και να μην νικήσει (ή έστω να πάρει καλή θέση) η Bonnie Tyler, η οποία εντάξει έχει φωνάρα.
Επίσης πάτος η Γερμανία. Ντάξει μ' άρεσε το τραγούδι αλλά δεν παύει να είναι Γερμανία γι' αυτό καλά να πάθει :hehe:
Και εγώ πίστευα ότι θα τα πάει καλύτερα. Τόσους φανς έχει, νόμιζα πως θα την ψήφιζαν. Επειδή το Ηνωμένο Βασ. 'κατακτά' πάντα τις τελευταίες θέσεις το 'χουν πάρει χαμπάρι οι νέοι τραγουδιστές και λεν 'σιγά μη παω να καώ'. Και έτσι στέλνουν τους μεγάλους :P
Καλά για τη Γερμανία δε το περίμενα. Ήταν φαβορί για τη 10άδα.

Έητ πόιντς γκόου του...ΟΥκρειν!:lol:
Άσε...και εγώ το πρόσεξα... :P

Αφού είσαι τόσο καλός στις προβλέψεις πες μου τι θα πέσει στην φυσική την Τετάρτη..:P
Και εμένα Αρχαία α λυκείου, την Τρίτη γράφω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,102 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=3786030&postcount=30


H Eλλάδα θα πάει πολύ καλύτερα από τα τελευταία χρόνια
αλλά δε πιάνει τετράδα

Αυτό της Ουκρανίας μου αρέσει εμένα αν δεν είναι στημένος ο διαγωνισμός αυτό θα νικήσει

Δες τα ολα απο το youtube και πηγαινε να κοιμηθεις αφου η Δανια θα νικήσει δεν έχει νοημα ....

Στημένο να το παρει η Δανία

Μπραβο στην Ελλάδα για την θέση που κατέκτησε

https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=3795385&postcount=432

φοκο τετοια προβλεψη ειχες κανει;χαχαχαχα


:clapup::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.

Jack of Spades

Περιβόητο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,431 μηνύματα.
Εγώ του χρόνου λέω να στείλουμε αυτό

https://www.youtube.com/watch?v=Z5FI8C4ABCU
Του χρόνου θα στείλουμε τον Παντελή ρε!

Άσε...και εγώ το πρόσεξα... :P
Ξαδέρφη του Τσίπρα είναι;
Χίλιες φορές το χούφταλο τον Κωστάλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top