Eurovision 2013

Eurovision 2013 - Ποια χώρα πιστεύετε ότι θα νικήσει στον τελικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Αρμενία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αζερμπαϊτζάν

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Λευκορωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δανία

    Ψήφοι: 24 51.1%
  • Εσθονία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φινλανδία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γαλλία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γεωργία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ελλάδα

    Ψήφοι: 13 27.7%
  • Ουγκαρία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιρλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λιθουανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Μάλτα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μολδαβία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νορβηγία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σουηδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Ην. Βασίλειο

    Ψήφοι: 0 0.0%

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
δεν μπορώ να καταλάβω τι σας ενοχλεί τόσο πολύ στο τραγούδι μας...
συγκριτικά με τις άλλες συμμετοχές είναι πολύ καλό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,099 μηνύματα.
δε προκριθήκαμε στον τελικό λόγω καλού τραγουδιού αλλά για άλλους λόγους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Γουστάρω τώρα να μπούμε στην πεντάδα όχι επειδή παρακολουθώ Eurovision, απλώς για να ταπωθείτε όλοι εσείς που θεωρείτε ότι οι Koza Mostra και ο Αγάθωνας είναι "ξεφτίλα" κλπ.

Κοίτα, και να μπούμε στην 5άδα, δεν θα ταπωθώ προσωπικά, γιατί δεν με ενδιαφέρει το θέμα. Τους Koza Mostra, δεν τους ήξερα πριν την Eurovision, βέβαια ο Αγάθωνας μου έκανε εντύπωση πως δέχτηκε να πάει σε αυτό το χαζοπανηγυράκι. Και τέλοσπάντων, εμένα αυτό το τραγούδι δεν μου αρέσει, δεν καταλαβαίνω που είναι το πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Γουστάρω τώρα να μπούμε στην πεντάδα όχι επειδή παρακολουθώ Eurovision, απλώς για να ταπωθείτε όλοι εσείς που θεωρείτε ότι οι Koza Mostra και ο Αγάθωνας είναι "ξεφτίλα" κλπ.

να σου πω κατι; δεν παει να βγει και πρωτο; δεν με νοιαζει. Δεν μου αρεσε δεν το υποστηριζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Να αρχίσουμε να ανησυχούμε και οι 2 τότε... :redface:
Εμμ..
Θα διαφωνήσω.
Κατάφεραν να παντρέψουν δύο εντελώς διαφορετικά πράγματα.
Και τέλος,τα ίδια είχαμε κάνει και πέρυσι που όσοι ψηφίσαν την Ελευθερίου την έκραζαν.

Δεν σου φαίνεται αποτυχία, είναι αποτυχία. :P
Θα ξεφτιλιστούμε πάλι.
Τα άλλα τραγούδια δεν τα έχω ακούσει καθόλου, άλλα με καίνε, δεν με καίει η Eurovision.
Εμένα μ'αρέσει της Δανίας,της Γερμανίας και το δικό μας.
Γουστάρω τώρα να μπούμε στην πεντάδα όχι επειδή παρακολουθώ Eurovision, απλώς για να ταπωθείτε όλοι εσείς που θεωρείτε ότι οι Koza Mostra και ο Αγάθωνας είναι "ξεφτίλα" κλπ.
Εν μέρει θα συμφωνήσω μαζί σου.
δεν μπορώ να καταλάβω τι σας ενοχλεί τόσο πολύ στο τραγούδι μας...
συγκριτικά με τις άλλες συμμετοχές είναι πολύ καλό
Δεν το λες και τέλειο.. Απλώς μπροστά σε άλλα είναι πολύ καλύτερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Semifinal 2-Youtube Views,Likes and Dislikes - Channel : Eurovision
(21.50)

Greece : 29.360 Views , 1.653 Likes (93,87%) , 108 Dislikes (6,13%) [L+D= 1.761]
Norway : 31.166 Views , 960 Likes (78,18%) , 268 Dislikes (21,82%) [L+D= 1.228]
Finland : 24.671 Views , 592 Likes (74,09%) , 207 Dislikes (25,91%) [L+D= 799]
Azerbaijan : 60.352 Views , 952 Likes (90,07%), 105 Dislikes (9,93%) [L+D= 1057]
Iceland : 7.499 Views , 396 Likes (90,82%) , 40 Dislikes (9,18%) [L+D= 436]
Hungary : 20.715 Views , 954 Likes (90,08%), 105 Dislikes (9,92%) [L+D= 1059]
Romania : 40.548 Views , 1.361 Likes (67,91%) , 643 Dislikes (32,08%) [L+D= 2.004]
Malta : 18.815 Views , 526 Likes (90,69%) , 54 Dislikes (9,31%) [L+D= 580]
Georgia : 9.759 Views , 334 Likes (80,48%) , 81 Dislikes (19,52%) [L+D= 415]
Armenia ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς αλλά χθες μας σκάσανε μέχρι να ανακοινώσουν την Ελλάδα...:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δεν ξέρω για εσάς αλλά χθες μας σκάσανε μέχρι να ανακοινώσουν την Ελλάδα...:P:P

Πήγα να πάθω ανακοπή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
:warn:Σημείωση Διαχειριστή!
Nέα δημοσκόπηση έχει ανέβει, η οποία θα είναι ανοιχτή μέχρι άυριο το βράδυ και θα κλείσει λίγο πριν απο την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
Και εγω το ιδιο!Ειχα κατσει στο χαλι και το κοιταγα...και περιμενα να ακουσω ποια χωρα θα πουνε στο τελος!!!Παλι καλα που ημασταν εμεις!!:D
Παντως και εμενα το τραγουδι μου αρεσει...μπορει στην αρχη να μην με ενθουσιαζε κ πολυ...αλλα οσο το ακουγα τοσο μου αρεσε περισσοτερο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
αυτό που μου αρέσει πολύ είναι της νορβηγίας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
Δανία

κι ας χασκογελούσε
μου αρέσουν οι τυμπανιστές της
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
H Δανία θα το πάρει αλλά μου τη σπάει ο αέρας νικητή που έχει.
Πάντως με την Τουρκία να λείπει συν ο αποκλεισμός όλων των βαλκανικών χωρών, ετοιμαστείτε για να τα πάμε καλά.
Οι juries θα μας γ***σουν. (Όπως και το 2011 που ήρθαμε 3οι στο televoting αλλά 14οι στα juries)
Στα στοιχήματα ανεβαίνουμε συνέχεια.

Μας δίνουν σίγουρα μέσα στη 10αδα με peak την 6η θέση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
H Δανία θα το πάρει αλλά μου τη σπάει ο αέρας νικητή που έχει.
Πάντως με την Τουρκία να λείπει συν ο αποκλεισμός όλων των βαλκανικών χωρών, ετοιμαστείτε για να τα πάμε καλά.
Οι juries θα μας γ***σουν. (Όπως και το 2011 που ήρθαμε 3οι στο televoting αλλά 14οι στα juries)

της δανίας είναι εντελώς αδιάφορο! πολύ λίγο για πρώτη θέση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
της δανίας είναι εντελώς αδιάφορο! πολύ λίγο για πρώτη θέση

Και εμένα έτσι μου φάνηκε.....αλλά θα της το δώσουν μωρέ. (like 2011 with Azerbaijan)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Και εμένα έτσι μου φάνηκε.....αλλά θα της το δώσουν μωρέ. (like 2011 with Azerbaijan)

άλλη χαζομάρα κι αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Της Γερμανίας το τραγούδι είναι ΙΔΙΟ (ίδιο όμως) με αυτό που κέρδισε πέρσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Σπυριδούλα, ΝΑΙ!! Αλλά δεν το φτάνει με τίποτα.... Αν και θα τα πάει καλά, πιστεύω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συμφωνώ μαζί σου, Ειρήνη! Καλά θα πάει, αλλά εντάξει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Το Ην. Βασιλειο παλι? Εχουν παρει οι νεοι καλλιτεχνες πρεφα, πως αν εκπροσωπησουν τη χωρα τους θα πατωσουν και ετσι εκμεταλλευονται τους γερους, οι οποιοι ειναι διατιθεμενοι απο την ελλειψη κριση τους να θυσιαστουν... βλ. Engelbert Humperdinck, Bonnie Tyler...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top