Eurovision 2013

Eurovision 2013 - Ποια χώρα πιστεύετε ότι θα νικήσει στον τελικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Αρμενία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αζερμπαϊτζάν

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Λευκορωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δανία

    Ψήφοι: 24 51.1%
  • Εσθονία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φινλανδία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γαλλία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γεωργία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ελλάδα

    Ψήφοι: 13 27.7%
  • Ουγκαρία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιρλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λιθουανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Μάλτα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μολδαβία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νορβηγία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σουηδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Ην. Βασίλειο

    Ψήφοι: 0 0.0%

Pavlos13

Δραστήριο μέλος

Ο ☺☻ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 552 μηνύματα.
παντα ετσι γινεται και μετα θα ειμαστε στον τελικο πρωτοι απο το τελος:whistle:

Έλα εντάξει , η Ελλάδα σπάνια παίρνει θέσεις κάτω απο 10αδα τουλάχιστον στη σύγχρονη ιστορία .. Το περσυνο τραγούδι ας πούμε ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ! Εντάξει μπορεί να μην θυμάμαι λογια και μουσική , αλλά η τραγουδήστρια άλλο πράγμα!

Πάντως εγώ με αυτά που έχω ακούσει φέτος μόνο Δανία ξεχώρισα ... Και αυτό απλά επειδή τα άλλα είναι πιο αθλία παο το συγκεκριμένο ..

(Αλήθεια , δεν υπάρχει κανένα ροκ κομμάτι? Δεν έχω ακούσει κανένα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.
γτ ειναι εκτος του 2011 τσιρκα
ειδικα το περσυνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Έλα εντάξει , η Ελλάδα σπάνια παίρνει θέσεις κάτω απο 10αδα τουλάχιστον στη σύγχρονη ιστορία .. Το περσυνο τραγούδι ας πούμε ήταν ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ! Εντάξει μπορεί να μην θυμάμαι λογια και μουσική , αλλά η τραγουδήστρια άλλο πράγμα!

Πάντως εγώ με αυτά που έχω ακούσει φέτος μόνο Δανία ξεχώρισα ... Και αυτό απλά επειδή τα άλλα είναι πιο αθλία παο το συγκεκριμένο ..

(Αλήθεια , δεν υπάρχει κανένα ροκ κομμάτι? Δεν έχω ακούσει κανένα)

μεγαλο φαβορι φετος. Και μου αρεσει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Εγώ κάθε χρόνο στη Γιουροβίζιον βλέπω την ψηφοφορία, έχοντας μάθει απ'έξω πού δίνει το 12άρι της η κάθε χώρα :P Τώρα το τραγούδι μας μπροστά σε άλλα που έχουμε στείλει είναι μια χαρά, από πλευράς ρυθμού, στίχων και Αγάθωνα... Δε με νοιάζει καθόλου τι θέση θα πάρουμε, το ευχαριστήθηκα που βγήκε αυτό το τραγούδι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η Κύπρος,και στο μνημόνιο μπήκε με κούρεμα των καταθέσεων και σχεδόν ολική καταστροφή του τραπεζικού της συστήματος,και στον ημιτελικό της Eurovision κόπηκε (στον ημιτελικό!ακόμα χειρότερα απ'το να πάτωνε στον τελικό δηλαδή).Και κερατάς και δαρμένος δηλαδή :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,098 μηνύματα.
Εν τω μεταξύ η Κύπρος,και στο μνημόνιο μπήκε με κούρεμα των καταθέσεων και σχεδόν ολική καταστροφή του τραπεζικού της συστήματος,και στον ημιτελικό της Eurovision κόπηκε (στον ημιτελικό!ακόμα χειρότερα απ'το να πάτωνε στον τελικό δηλαδή).Και κερατάς και δαρμένος δηλαδή :worry:
η κύπρος αποκλείσηκε οχι επειδή δεν είχε καλό τραγούδι αλλά επειδή δεν έχει τηλεθέαση...
η Ελλάδα που έχει χαζους που ασχολούνται με μανία δε νομίζω και να αποκλειστεί ποτέ από το ημιτελικό
μακάρι να γίνει τώρα αυτό αλλά δε νομίζω γιατί ο fockos λεει οτι θα προκριθεί και ότι λεει δυστυχώς γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.



το νεο μ ινδαλμα :D :D :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,098 μηνύματα.
Είναι στημένος ο διαγωνισμός η Ελλάδα θα προκριθεί
fockos

:P ΚΑΠΟΥΤΖΙΔΗ

:P

Αντε ραντεβού το Σάββατο :D οπου θα σας αποκαλύψω τον νικητή ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΕΙ Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ :D
ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΜΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΈΝΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Πέρασε η Ελλάδα; Σήμερα δεν ήταν o ημιτελικός; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πέρασε η Ελλάδα; Σήμερα δεν ήταν o ημιτελικός; :P
Δεν ξέρω αν πέρασε.Ναι,ο 2ος ημιτελικός ήταν.
Μωρή καλή επιτυχία.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,098 μηνύματα.
Πέρασε η Ελλάδα; Σήμερα δεν ήταν o ημιτελικός; :P
Η Ελλάδα έχει περάσει εδώ και καιρό γιατί ο διαγωνισμός είναι στημένος απλά σήμερα ανακοινώθηκε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Περασαμε και μας εδειξε τελευταιους απο αυτους που περνανε.Ο Καπουτζιδης κοντεψε να παθει καρδιακο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Περασαμε και μας εδειξε τελευταιους απο αυτους που περνανε.Ο Καπουτζιδης κοντεψε να παθει καρδιακο.
Γιατί καλέ;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
Εγω σας τον αποκαλυπτω και τωρα αμα λαχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,422 μηνύματα.
Δεν πέρασε η Ελβετία; Εμένα μ' αρεσε το τραγούδι τους.
Αφού πέρασε ο Ρουμάνος δεν υπήρχε περίπτωση να μην περάσουμε εμείς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,098 μηνύματα.
ΠΑΙΔΙΆ δεν υπήρχε περίπτωση να μην προκριθεί η Ελλάδα ακόμα και τον Κατέλη να βάζαμε να τραγουδισει
fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,098 μηνύματα.
Trolls.
Trolls are everywhere.

:P
Στο steki έχω αποκαλύψει τον νικητή εδώ και κάποιες μέρες όπως κάνω τα τελευταία χρόνια.
Τα πάντα στον διαγωνισμό είναι στημένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Στο steki έχω αποκαλύψει τον νικητή εδώ και κάποιες μέρες όπως κάνω τα τελευταία χρόνια.
Τα πάντα στον διαγωνισμό είναι στημένα.
Για πες,για πες.
Όχι τίποτα άλλο βρήκα ευχάριστες μπούρδες να διαβάζω ενώ περιμένω να νυστάξω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top