Eurovision 2013

Eurovision 2013 - Ποια χώρα πιστεύετε ότι θα νικήσει στον τελικό;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 47)
  • Αρμενία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αζερμπαϊτζάν

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Λευκορωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Βέλγιο

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δανία

    Ψήφοι: 24 51.1%
  • Εσθονία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φινλανδία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γαλλία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Γεωργία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γερμανία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ελλάδα

    Ψήφοι: 13 27.7%
  • Ουγκαρία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιρλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ιταλία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Λιθουανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Μάλτα

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Μολδαβία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Νορβηγία

    Ψήφοι: 2 4.3%
  • Ρουμανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ρωσία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ισπανία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Σουηδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολλανδία

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ουκρανία

    Ψήφοι: 1 2.1%
  • Ην. Βασίλειο

    Ψήφοι: 0 0.0%

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Θα κάνω αφαιρετικη πρόβλεψη. Θα αποκλείσω τα 3 που δε θα είναι νικητες και αυτο που θα μείνει θα νικησει.

Αρχίζω

Το τραγουδιού δε θα βγει νικητής είναι της Ηλιαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dogie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φιλολογίας Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,092 μηνύματα.
Ήθελα να ήξερα... δε βαριέσαι να μας τα πρήζεις με τις προβλέψεις σου;

ON: Koza Mostra & Αγάθωνας Ιακωβίδης "Alcohol Is Free" :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Το τραγούδι που δε θα βγει νικητής είναι το angel
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
αυτό που μου "έκατσε" καλά από το πρώτο άκουσμα ήταν το Angel

ωραία μελωδία,υπέροχη φωνή
λείπει κάτι όμως,ήθελε κάτι ακόμα για να κάνει την διαφορά

ας στείλουμε Koza Mostra κι ας είναι κλεμμένη η ιδέα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,094 μηνύματα.
Ο κόσμος θα ψηφίσει Αγάθωνα σίγουρα.Το θέμα είναι ότι δεν ψηφίζει μόνο ο κόσμος αλλά και η κριτική επιτροπή. Γι αυτό το λόγο πιστεύω ότι οι δυο πιθανοί είναι οι Θωμαή Απέργη και ο Αγάθωνας με μεγαλύτερες πιθανότητες τον Αγάθωνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,418 μηνύματα.
Φοκο στο φλιτζανι τα ειδες ολα αυτα?

Μια παολα χρειαζεται για γιουροβιζιον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andante

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Εγώ ψηφίζω Αγγελικούλα Ηλιάδη. Τα άλλα μου φαίνονται υπερβολικά μπασταρδεμένα έως κακόγουστα. Ειδικά το τελευταίο μου βγάζει κάτι σε βαθύ σκυλάδικο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Παντελίδη να στέλναμε ή Πάολα και θα σκίζαμε :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Ντουέτο Παντελίδη-Πάολα έπρεπε να στέλναμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ντουέτο Παντελίδη-Πάολα έπρεπε να στέλναμε

Παντελίδη να στέλναμε ή Πάολα και θα σκίζαμε :hehe:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ :rofl:

Έλεος μην με κάνετε να γελάω έτσι βραδιάτικα :P Άμα θέλουμε να ακούσουμε τα περσινά να στείλουμε μόνη της την Πάολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Ο κόσμος θα ψηφίσει Αγάθωνα σίγουρα.Το θέμα είναι ότι δεν ψηφίζει μόνο ο κόσμος αλλά και η κριτική επιτροπή. Γι αυτό το λόγο πιστεύω ότι οι δυο πιθανοί είναι οι Θωμαή Απέργη και ο Αγάθωνας με μεγαλύτερες πιθανότητες τον Αγάθωνα.

Με μπέρδεψες γέροντα. Τελικά εγώ τι να παίξω στο κουπόνι;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
ιχχχχχχχχχχ
Μπήκα στον κόπο να ακούσω τα τραγούδια,για την ακρίβεια ολα εκτός απο τους κοζα μοστρα,διοτι τους εχω φαει στη μαπα στο μαντ.
Θεωρώ πως αξίζουν αυτοί ή η Απέργη.
Απλά οι μοστρα μπορεί να φανούν κιτς(θα μου πεις έτσι και αλλιώς ο διαγωνισμος ειναι gtp=gia to plyntirio :P ).
Η Απέργη είναι φοβερά εμφανίσιμη,καλλίφωνη και δε δείχνει φτηνή όπως η Ελευθερίου.
Εκτός και αν ξαναβάλουν κανένα τραγικό μπακράουντ με τα κοχύλια μουαχαχαχ.
Μιλάμε κάθε φορά που βλέπω την Ηλιάδη,με πιάνει ένας φόβος μήπως σκιστεί η μούρη της απο το πολύ τράβα-καλατράβα.:confused:
Ακούσατε πώς προφέρει το ''ρ'';
Τώρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρα,ώρρρρρρρρρρρρρα
χαχαχχαχαχχα
Να ρίξω μια δική μου πρόταση;
Σκέφτομαι να στείλουμε το δίδυμο των ημερών Άδωνις-Χαικάλης.
Θα αναστηθουν οι νεκροί και θα δώσουν τουελφ πόιντζ.

oh wait,
σχολιάζω τη γιουροβίζιον;
...
φεύγω γρήγορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

schooliki

Δραστήριο μέλος

Ο schooliki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 594 μηνύματα.
Κρίμα για τον Αγάθωνα που αναγκάζεται να συμμετέχει σε τέτοιες ..αλακίες.
Δε λέω, τα πράγματα είναι δύσκολα, αλλά δεν είναι και το καλύτερο που θα μπορούσε να κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

watson

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο watson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 151 μηνύματα.
αυτος ο alex leon δε μοιαζει στον david guetta ;
και η giorgina δε σας θυμιζει τη Βικυ Σταυροπουλου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
αυτος ο alex leon δε μοιαζει στον david guetta ;
και η giorgina δε σας θυμιζει τη Βικυ Σταυροπουλου;

αυτό σκεφτόμουν όταν το έβλεπα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νάγια Τ.

Διάσημο μέλος

Η Νάγια Τ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,317 μηνύματα.
Τι Αγαθωνα και Koza Mostra μου λετε μωρε?
Rotting Christ feat.Πετρο Γαϊτάνο , επρεπε να στειλουμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε το Angel, νομίζω έχουμε καιρό να στείλουμε μια καλή μπαλάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
:giveup: Eγώ πάλι λέω να μη συμμετάσχουμε καθόλου στην eurovision φέτος... :ermm: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.

προτιμωτερο θα ήταν να μη πάμε καθόλου με τετοια τραγούδια..

Πεταμένα λεφτά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
:giveup: Eγώ πάλι λέω να μη συμμετάσχουμε καθόλου στην eurovision φέτος... :ermm: :P
Εγώ είχα αρκεστεί σε κάτι που είχε ακουστεί πως "Λεφτά δεν έχουμε για τα βασικά ξεχάστε τη eurovision".Αυτό που φέτος ξεκίνησε να μου τη δίνει είναι το γεγονός ότι δε βάζουν μυαλό.
Έλεος μην με κάνετε να γελάω έτσι βραδιάτικα :P Άμα θέλουμε να ακούσουμε τα περσινά να στείλουμε μόνη της την Πάολα.
Να συμπληρώσω ότι στα σχόλια των σχολιαστών ελπίζω να προστεθεί ότι είναι ξανθιά που γαβγίζει.
Αν την στέλναμε θα κοιτούσα μπας και μπορέσω μέσω ίντερνετ να βρω κανένα σάιτ που να μεταδίδει η βρετανική τηλεόραση τη eurovision.
Ε,τι; Τόσο θάψιμο μόνο για τους Άγγλους; Ας ακούσω και΄γω λίγο που τη θάβω συνέχεια.Παιδί είμαι ζηλεύω:redface:
Προσωπικά,από το λίγο που άκουσα τα τραγούδια α. μου φάνηκε το ένα πιο άθλιο από το άλλο. β. έχω αρχίσει να πείθομαι ότι δεν πάνε καλά. Αυτό που λίγο μ'άρεσε ελάχιστα ήταν το Angel (άσχετα που αν πάει θα έχουμε την "επιτυχία" που είχαμε με τη Βίσση το 2006-αν δεν κάνω λάθος-) Εξάλλου η θέση στη δεκάδα είναι τρελό όνειρο πλέον ας το πάρουμε απόφαση. Άλλο άκυρο. Εγώ που είμαι φανατική του mad γιατί δεν τα΄χω πετύχει ποτέ τα τραγούδια; Σημείωση: δεν ακούω τα greeks.:P (αν ζουν ακόμα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top