Emo

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Μπράβο piou, τα είπες πολύ καλά. Προσωπικα με ενοχλούν οι ψευτο-ιμο που είναι δήθεν σε κατάθλιψη, αλλά είναι απεναντίας μες στην τρελή χαρά κ υποκρίνονται. Αυτοί,ναι, με ενοχλούν, γιατί κάνουν κάτι επειδή το επιτάσσει η μόδα κ όχι επειδή έχουν τη δικιά τους προσωπικότητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tolisman

Δραστήριο μέλος

Ο tolisman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 457 μηνύματα.
εμένα δεν μου αρέσει και τόσο το emo στυλάκι, αλλά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα παιδιά.. με τους μόνους που έχω πρόβλημα είναι με αυτούς που για να το παίξουν κάποιοι πάνε και κάνουν τους μάγκες και επιτίθενται στους emo και τους λένε αδερφές κτλ.. κατουρήστε και λίγο ρε παιδιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

932df0a57b

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο 932df0a57b αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 853 μηνύματα.
Καλα τα αγόρια emo δεν είναι και πολύ φανατικοί άντρες εδώ που τα λέμε, είναι πως να το πω double fast :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
δν μπορεις να εισαι σιγουρος για αυτο..η αληθεια ειναι οτι μερικοι ειναι bi αλλα πολλοι υιοθετουν απλα το στυλακι ειτε γτ τους αρεσει ειτε χαριν της μοδας..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Οι πραγματικοί emo είναι πάντα καταθλιπτικοί????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Οι πραγματικοί emo είναι πάντα καταθλιπτικοί????

Οι πραγματικοί ναι. Έτσι δεν είναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από neni:
Οι πραγματικοί emo είναι πάντα καταθλιπτικοί????
Φυσικά...αλλιώς δεν θα ήταν emo:D.Πρέπει να φοράνε μαύρα ρούχα να ακούνε πεθαμενατζίδικα και να είναι σε κατάθλιψη όλη μέρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sed

Νεοφερμένος

Ο Στάθης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Που κολλάει αυτό;
Δεν είναι emo αυτό, καθυστερημένο είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Καλα τα αγόρια emo δεν είναι και πολύ φανατικοί άντρες εδώ που τα λέμε, είναι πως να το πω double fast :D

ε ενταξει ..ο πραγματικος αντρας δεν κρινεται απο το αν ειναι bi ή straight ..αλλα απο το πως σκεφτεται...
και να ειναι bi αυτο δε μας αφορα σε κατι...;)


In Flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elisavet21

Δραστήριο μέλος

Η Ελίσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 504 μηνύματα.
Βασικά υπάρχουν και κάποια άτομα που γίνονται emo μόνο επειδή τους αρέσει το στυλάκι τους. Έχω ακούσει παιδιά που λένε ότι δεν είναι emo απλώς τους αρέσει το στυλ τους. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτά τα άτομα. Επιλογή τους είναι. Απλώς με ενοχλεί το ότι με το που ήρθαν στην Ελλάδα οι emo, δηλαδή μάθανε για τους emo, έγιναν όλοι κατευθείαν. Εγώ πιστεύω πως μόδα είναι και θα περάσει. Δε με απασχολεί. Ο καθένας ας κάνει ότι θέλει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Οι πραγματικοί emo είναι αυτοί που θα μείνουν όταν περάσει η μόδα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Οι trendy και οι κάγκουρες τι είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Παρόμοιας ποιότητας σούργελα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Choco

Νεοφερμένος

Ο Ηλιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γιατι αυτοι οι αχρηστοι ονομαστηκαν emo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
για το αχρηστοι δν μπαινω στν κοπο να σχολιασω...
emotional και hardcore =emocore=emo
ή απλα απο το emotional
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
..."Και καλά", να προσθέσω, έτσι για να κάνω λίγο το συνήγορο του διαβόλου...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οι trendy και οι κάγκουρες τι είναι?


Οι trendy ειναι αυτοι που βγαινουν εξω με 50 βραχιολια σε καθε χερι κα φορανε παντελονι ΜΟΝΟ προσεξε με ΜΟΝΟ με 321321321 ευρω

Οι καγκουρες(αλλοι αυτοι) ειναι αυτοι που και καλα μισουνε τους emo και ριχνουν και καμια σφαλιαρα στην καλυτερη των περιπτωσεων γιατι στην χειροτερη τους στελνουν και στα νοσοκομεια(ντροπη!κατω η βια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
..."Και καλά", να προσθέσω, έτσι για να κάνω λίγο το συνήγορο του διαβόλου...;)

δε θα διαφωνησω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Νομιζω οτι λειπει αυτο το θεμα απο δω κι επειδη μας αφορα αρκετα, τουλαχιστον στην αθηνα/θεσσαλονικη, ας το συζητησουμε! Δεν εχω αυτη τη στιγμη χρονο να γραψω ολα μου τα επιχειρηματα! Αρχιστε και θα το κανω στην πορεια.
Πειτε αποψεις, εμπειριες κλπ...

Είναι θέμα άποψης!!!΄Αμα θές να νιώθεις μαύρα!!
Εγώ δεν έχω πρόβλημα μαζί τους!!!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top