Emo

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ενταξει isnogood αυτο ομως δε σημαινει οτι πρεπει να τους χτυπανε χωρις να τους εχουν κανει τιποτα ! :!: αυτο ειναι αδιανοητο ! πως αλλιως να το πω....


Γιατί, ποιος είπε οτι οι κάγκουρες δεν ειναι ψυχολογικά διαταραγμένα άτομα για να κάνουν αυτά που κάνουν; Τα ίδια χάλια είναι όλοι τους. Όσο διαταραγμένοι είναι οι emo (οι πραγματικοί, γιατί στην Ελλάδα δεν υπάρχουν emo, αλλά στυλ-emo) που χαρακώνονται, άλλο τόσο είναι και οι κάγκουρες που βιαιοπραγούν με το σκεπτικό "δεν τους γουστάρουμε, γι'αυτό τους χτυπάμε."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
δε νομιζω οτι εχει να κανει με καποια επανασταση.


τι να σου πω,εγω που εχω μιλησει με μερικους,για επανασταση το κανουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Στυλ-emo υπάρχουν στην Ελλάδα, δεν υπάρχουν καν emo. Δεν υφίσταται ιδεολογία emo, αλλά εμφάνιση, ντυσιμο, στυλ emo, πως αλλιώς να το πω. Και φυσικά η απάθεια δεν είναι επανάσταση. Αντιθέτως...Έχει τεράστια διαφορά ο επαναστάτης από τον επαναστατημένο. Ο επαναστάτης είναι γνήσιος αγωνιστής. Ο επαναστατημένος είναι ένας εγωιστής που απλά δε γουστάρει κάτι επειδή το θεωρεί ντεμοντέ και σώνει και καλά θέλει να το αλλάξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
αυτο ακριβως λεω.αυτοι ομως το θεωρουν επανασταση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, ας το θεωρούν. Δεν είναι πάντως...
Κι εγώ μπορώ να πω ράβδος εν τη γωνία, άρα βρέχει. Αλλά δεν είναι έτσι...Δυστυχώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Αφήστε το παιδιά, μόδα ήταν και πέρασε. Μην ασχολείστε. Δεν αξίζει. Άντε να διαβάσετε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Άντε πάω να διαβασω λίγα κυκλωματάκια, γιατί όλη τη χρονιά το έριξα στην κατεύθυνση κι από γενική τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
σκεφτείτε ότι μπορεί να αποτελέσει ένα καλό θέμα για την Τρίτη.... Συρμός- μαζοποίηση - παγκοσμιοποίηση-κοινωνικός κομφορμισμός-οικογένεια....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Καλά άστο, γιατί αν του χρόνου μου πέσει κάνα τέτοιο θα γράψω καναδυο χιλιάδες λέξεις και θα με κόψουνε με το που θα δούνε την έκταση...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mOi

Νεοφερμένος

Ο mOi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Γεια σας ειμαι καινουργιος εδω :bye: Αν κανω μερικα λαθη forgive me εχω συνηθησει τα greeklish,γιατι να αυτοκτονησουν δεν κανουν κατι κακο τα παιδια,και εγω περιπου ετσι ειμαι αλλα δεν αποκαλουμαι "Emo" εχω το δικο μου στυλ κλπ.Απο τη στιγμη που δεν πειραζουν κανενα τα παιδια γιατι τους ενουχλουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ό,τι προκαλεί, ενοχλεί και συζητιέται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Μα ξέρετε πιο είναι το θέμα? Εγώ πιστεύω πώς για αυτό ακριβώς το κάνουν, για να προκαλούν τους άλλους και να ασχολούνται μαζί τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ε, προφανώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Οι περισσότεροι δεν είναι Emo... pozzer είναι όλοι. Εμένα μ τ δίνει λίγο τ -κ καλά- στυλάκι τους. Το ίδιο ισχύει όμως και για τους trendies και για τους κάγκουρες. Οι κάγκουρες είναι πιο μάγκες κ δέρνουν τους emo?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mOi

Νεοφερμένος

Ο mOi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αφου οι καγκουρες αποκαλουντε "μαγκες" γιατι πανε 5-6 μαζι για να δειρουν εναν emo τον οποιο αποκαλουν γ....?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν είπα εγώ οτι είναι μάγκες. Φασίστες είναι, γιατί η στάση τους δηλώνει φασισμό. Έχουν σοβαρό πρόβλημα συμπεριφοράς, όπως και οι πραγματικοί emo. Μιλάω πάντα για τους πραγματικούς, όχι για τους styl-emo, όπως σχεδόν όλοι που γνωρίζουμε, αλλά και ο προλαλήσας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από mOi:
αφου οι καγκουρες αποκαλουντε "μαγκες" γιατι πανε 5-6 μαζι για να δειρουν εναν emo τον οποιο αποκαλουν γ....?
καταρχάς εγώ δεν έχω καταλάβει καν τι είναι οι κάγκουρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ειχα δει στην τιβι κατι καγκουρες που δηλωναν οτι θελουν να βοηθησουν τους ιμο και να τους δειξουν το σωστο δρομο και κατι τετοια. Αυτα τα παιδια εχουν παντελη ελειψη πνευματικης μορφωσης. Ακου να τους δερνουν, να τους βριζουν κτλ για να τους βοηθησουν... και τι στο καλο τους νοιαζουν τι κανει ο καθενας? Το ελεγαν λες και ειχαν καθε δικαιωμα να επεμβουν στις ζωες των αλλων και οχι μονο οτι ειχαν δικαιωμα, αλλα και καθηκον να το κανουν! Πραγματικα φαινονταν τοσο ανασφαλη ατομα. Εγω τους θεωρω τρισχειροτερους απο τους ιμο, τουλαχιστον οι δευτεροι ασχολουνται με τον εαυτο τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φασίστες είναι οι κάγκουρες. Έχουν δικαίωμα να κρίνουν, έστω και να κοροιδεύουν, στα πλαίσια της δικής τους παρέας, αλλά είναι ανώμαλο και φασιστικό να λες οτι δέρνεις απρόκλητα κάποιον επειδή...δε γουστάρεις τη φάτσα του. Κι εγώ δε γουστάρω τη φάτσα πολλών. Αυτό σημαίνει οτι πρέπει να τους ξεσκίσω στις μάπες; Έλεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Στη ζωή μου πραγματικό emo δεν παίζει να είδα. Αλλά στην τελική όμως δεν με ενδιαφέρει το τι κάνουν ή τι θέλουν να δείξουν με αυτό που κάνουν, δικιά τους είναι η ζωή :D ας την κάνουν ότι θέλουν. Αρκεί βέβαια να μην επιβαρύνεται η δικιά μου ζωή με τις πράξεις τους. Δημοκρατία έχουμε, δικαίωμα του καθενός να κάνει ότι θέλει αρκεί να μην περιορίζει την ελευθερία του άλλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top