Emo

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
σε ποιόν αναφέρεσαι???

δες στο off topic.
Παρ'όλα αυτά, εκείνο το περιστατικό ήταν 3-4 ποστς. Μετά συνέχισε η συζήτηση κανονικά και αποδείχτηκε πως εσύ, miv, ήσουν αυτός που δεν ήταν συζητίσιμος. Εννοείται πως σε μία συζήτηση σε φορουμ μπορεί να υπάρξει αλλαγή απόψεων μετά από εσωτερική σκέψη αφού είναι ασύγχρονη επικοινωνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν ειχες μπει στην κουβεντα τοτε. Αστο μην το ανοιξουμε παλι γιατι δεν θελω να το παω προσωπικα. Δεν εισαι εσυ παντως, οι αλλοι ξερουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Και για να έχουμε καλό ερώτημα, πως προτείνεις να εξαλειφθεί το φαινόμενο των emo;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Nα πιάσουμε έναν ιμο, να τον ξεβρακώσουμε, να τον εκτελέσουμε στο Σύνταγμα και να κρεμάσουμε το πτώμα του να το φάνε τα κοράκια. Έτσι θα παραδειγματιστούν και οι υπόλοιποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
δες στο off topic.
Παρ'όλα αυτά, εκείνο το περιστατικό ήταν 3-4 ποστς. Μετά συνέχισε η συζήτηση κανονικά και αποδείχτηκε πως εσύ, miv, ήσουν αυτός που δεν ήταν συζητίσιμος. Εννοείται πως σε μία συζήτηση σε φορουμ μπορεί να υπάρξει αλλαγή απόψεων μετά από εσωτερική σκέψη αφού είναι ασύγχρονη επικοινωνία!

Ασυγχρονη ναι. Αλλα εγω προσωπικα δεν αλλαζω αποψεις τοσο γρηγορα και τοσο ευκολα. Αλλωστε η συζητηση του φορουμ δεν ειναι ο μονος παραγοντας που θα επηρεασει τη σκεψη μου.
Δε νομιζω παντως οτι δεν ημουν καπου συζητισιμος. Λιγο σκληρος φυσικα, λογω του δυναμικου μου χαρακτηρα. Αλλα οπως τονισα στο προηγουμενο ποστ, ποτε δε δηλωσα παντογνωστης και ποτε δεν απεκλεισα το ενδεχομενο να κανω και λαθος, ενω ο αντιλογος να ειναι ορθοτερος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Και για να έχουμε καλό ερώτημα, πως προτείνεις να εξαλειφθεί το φαινόμενο των emo;
Μεσα απο ψυχοθεραπεια φυσικα. Αυτο βεβαια γινεται ατομικα και ο καθε γονιος emo πρεπει να αναλαβει την ευθυνη.
qwerty ενταξει, οσα λες νομιζω οτι τα λες για χαβαλε...
Αλλα απο την αλλη αν τον σκοτωσεις, τον βγαζεις κι απο τον κοπο να αυτοκτονησει! rofl! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Nα πιάσουμε έναν ιμο, να τον ξεβρακώσουμε, να τον εκτελέσουμε στο Σύνταγμα και να κρεμάσουμε το πτώμα του να το φάνε τα κοράκια. Έτσι θα παραδειγματιστούν και οι υπόλοιποι.
παρακαλώ όποιος είναι ναζιστής να μην μιλάει, γιατί έχουμε δημοκρατία και όχι δικτατορία...οι ναζιστές αρνούνται την δημοκρατία άρα και τον διάλογο...άρα qwertyuiop2 πάψε γιατί θα γίνει χαμός εδώ και δεν θα σεβαστώ τίποτα αν συνεχίσεις να προκαλείς με τις μακακίες που λές.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
Nα πιάσουμε έναν ιμο, να τον ξεβρακώσουμε, να τον εκτελέσουμε στο Σύνταγμα και να κρεμάσουμε το πτώμα του να το φάνε τα κοράκια. Έτσι θα παραδειγματιστούν και οι υπόλοιποι.

down with racism!!!
down with racism!!!
down with racism!!!
spread love!!!stop terrorism!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
παρακαλώ όποιος είναι ναζιστής να μην μιλάει, γιατί έχουμε δημοκρατία και όχι δικτατορία...οι ναζιστές αρνούνται την δημοκρατία άρα και τον διάλογο...άρα qwertyuiop2 πάψε γιατί θα γίνει χαμός εδώ και δεν θα σεβαστώ τίποτα αν συνεχίσεις να προκαλείς με τις μακακίες που λές.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Ελα μωρε κι εσυ! Λες και τα λεει σοβαρα!
Βεβαια για να μη μπερδευομαστε κιολας, ο Χιτλερ μετα απο εκλογες ανεβηκε στην εξουσια. Δεν ανετρεψε κανεναν εκλεγμενο. Αρα λοιπον ο καθε λαος φερει ευθυνη για το δυναστη του. Οταν ψηφιζεις ή αποδεχεσαι ενα διεστραμμενο ψυχοπαθη (Χιτλερ) ή ενα λαμογιο (Ουγκο Τσαβες) ή εναν πατερουλη που κρυβεται πισω απο τη μασκα της ιδεολογιας (Σταλιν) ετοιμασου για τα χειροτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Για να γίνει αυτό που λες miv θα πρέπει να το θέλει και το ίδιο το παιδί. Αν είναι να σύρουν τους emo για ψυχοθεραπεία θα πρέπει να σύρουν όλους όσους ακολουθούν μία μόδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
παρακαλώ όποιος είναι ναζιστής να μην μιλάει, γιατί έχουμε δημοκρατία και όχι δικτατορία...οι ναζιστές αρνούνται την δημοκρατία άρα και τον διάλογο...άρα qwertyuiop2 πάψε γιατί θα γίνει χαμός εδώ και δεν θα σεβαστώ τίποτα αν συνεχίσεις να προκαλείς με τις μακακίες που λές.:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

Όπως τα λες είναι. Είμαι φασιστόμουτρο. Πάω να βάλω τη σημαία με τη σβάστικα στην ταράτσα , να φορέσω τη στολή μου , να πάρω το ντουφέκι μου να μπω στο panzer μου και να οργώσω την Αθήνα και να εκτελέσω-πατήσω-πυροβολήσω όλους τους ίμο.


HEIL HITLER!


















(το εγκεφαλικό ελπίζω να το γλύτωσες, γιατί κάνω πλάκα :lol::lol::lol::lol::lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
οι emo οι αληθινοί λένε ότι είναι ενάντια στην μόδα.άρα είναι άτοπο να μιλάμε για μόδα των emo καταλάβετέ το...είναι ιδεολογία...όσον αφορά τις ψυχοθεραπείες...εντάξει ρε παιδιά, το ανέφερα και πρίν...δώσατε που δώσατε χαρακτηρισμούς στους emo...τους βγάλατε και ψυχασθενείς...έλεος!
down with racism!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
οι emo οι αληθινοί λένε ότι είναι ενάντια στην μόδα.άρα είναι άτοπο να μιλάμε για μόδα των emo καταλάβετέ το...είναι ιδεολογία...όσον αφορά τις ψυχοθεραπείες...εντάξει ρε παιδιά, το ανέφερα και πρίν...δώσατε που δώσατε χαρακτηρισμούς στους emo...τους βγάλατε και ψυχασθενείς...έλεος!
down with racism!!!:mad:

δεν αμφιβάλλω πως υπάρχουν άτομα που έχουν κάποια ιδεολογία και την εκφράζουν μέσω αυτού του ντυσίματος, εξάλλου από κάπου πρέπει να ξεκίνησε. Άλλα το γεγονός είναι πως έχει καταντήσει μόδα και αυτός είναι ο σημαντικότερος λόγος για τον οποίο η ψυχοθεραπεία δεν έχει κανένα νόημα. Ακόμα και μόδα να μην ήταν πάλι δε θα είχε βέβαια... είναι στην κρίση του καθενός το αν χρειάζεται ψυχίατρο/ψυχολόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
σύμφωνοι Krou, δεν πιστεύω όμως ότι έγιναν μόδα επειδή τώρα ασχολούνται όλοι με αυτό προσωπικά το ήξερα το θέμα πολύ πρίν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
σύμφωνοι Krou, δεν πιστεύω όμως ότι έγιναν μόδα επειδή τώρα ασχολούνται όλοι με αυτό προσωπικά το ήξερα το θέμα πολύ πρίν...

ναι κι εγώ το ήξερα από πιο πριν, δεν εννοώ πως έγιναν μόδα από την τηλεόραση όμως, αν εννοείς αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Για να γίνει αυτό που λες miv θα πρέπει να το θέλει και το ίδιο το παιδί. Αν είναι να σύρουν τους emo για ψυχοθεραπεία θα πρέπει να σύρουν όλους όσους ακολουθούν μία μόδα.

Απο ολα αυτα που ειπα δε φανηκε η αποψη μου οτι οι emo ειναι μοδα που δημιουργει κοινωνικο προβλημα? Δεν ειναι απλα μια μοδα λοιπον. Γι αυτο και χρειαζεται αντιμετωπιση. Η ψυχοθεραπεια, δεν ξερω, δεν ειμαι και ειδικος, θελει βεβαια και τη συγκαταθεση ολων των πλευρων, αλλα δεν ειναι παντα αυτο εφικτο. Δηλαδη στα προγραμματα απεξαρτησης απο τα ναρκωτικα θελει ο ιδιος ο χρηστης και παει? Το ζητημα ειναι οι γονεις. Αυτοι πρεπει πρωτιστως να θελουν για να βοηθησουν. Αλλωστε ειναι γνωστο, οταν εχεις καποιο προβλημα δεν ειναι δυνατο να το παραδεχτεις, ποσο μαλλον να αποδεχτεις καποιους θεραπευτες. Δεν ειναι ιδεολογια γιατι οι emo δεν εχουν καμια εμπεριστατωμενη αποψη. Ολα ειναι μετεωρα. Ειναι προβλημα γιατι δεν ειναι δυνατον ανθρωπος με πληρη και υγιη συνειδηση να κανει αυτα που κανουν. Δε μιλαω βεβαια για το ντυσιμο. Μιλαω για τους αυτοτραυματισμους, τις τασεις αυτοκτονιας και την αρνηση της κοινωνιας. Αναφερομαι στους πραγματικους emo και αυτοι ειναι που χρειαζονται βοηθεια. Αν ο πραγματικος emo βοηθηθει και αλλαξει, τοτε ο fake, οι περισσοτεροι δηλαδη δεν θα εχουν προτυπο. Οποτε αλυσιδωτα θα επανελθουν. Αν ομως αυτο δε γινει συντομα, τοτε οι fake θα απαγκιστρωθουν απο το προτυπο του πραγματικου emo κι επειδη οι περισσοτεροι απο αυτους τους fake δεν εχουν προβλημα, αλλα το κανουν μετα απο πλυση εγκεφαλου, αντε να τους αλλαξεις....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ιδεολογίες δεν είναι μόνο αυτές πολιτικού περιεχομένου. Και μία συγκεκριμένη στάση ζωής, καθώς και η άρνηση συμμετοχής στα κοινά μπορεί να αποτελέσει ιδεολογία. Εξάλλου, η πλειοψηφία των εφήβων κάποια στιγμή στην εφηβεία τους έχουν τις ανησυχίες που εκφράζουν οι emo, απλώς οι emo επιλέγουν να έχουν και το συγκεκριμένο στυλ. Άσε που οι περισσότεροι emo πλεον είναι απλώς θύματα αυτής της μόδας. Σου έκανα και μία παράθεση πιο πριν σχετικά με τον αυτοτραυματισμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εδω θα συμφωνησω οτι οντως οι περισσοτεροι επηρεαζονται απο τη μοδα. Και οντως θα ελεγα οτι αυτοι δεν αποτελουν ουσιαστικο προβλημα. Γιατι μια μοδα καποτε περναει, ελπιζω.
Οταν ομως μιλαμε για ιδεολογια, μιλαμε για μια κοσμοθεωρια μεσα απο την οποια ο ιδεολογος βλεπει τον κοσμο. Η τοποθετηση μου οτι δεν ειναι ιδεολογια ηταν καπως ατοπη, ισως γιατι σαν ιδεολογια προσωπικα θεωρω κατι το οποιο βοηθαει την κοινωνια. Γι'αυτο βεβαια και το ναζισμο τον θεωρω τρελα, παρανοια ή κατι τετοιο. Ενταξει, εκφραστικη μου ιδιορρυθμια πειτε το. Το πραγματικο ειναι οτι δεν εχουν ιδεολογια που να προωθει την κοινωνικη προοδο λοιπον και νομιζω οτι ειπα πολλες φορες οτι ειμαι ακριβως εναντιον της καταστασης αυτης. Οπως και ειμαι εναντιον στο ναζισμο, τον κομμουνισμο (στη φαση της δικτατοριας, εστω και του προλεταριατου) και αλλες απολυτες ιδεολογιες που πολλες φορες μηδενιζουν. Ενταξει και στο φιλελευθερισμο ειμαι κοντρα, αλλα για αλλους λογους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Εδω θα συμφωνησω οτι οντως οι περισσοτεροι επηρεαζονται απο τη μοδα. Και οντως θα ελεγα οτι αυτοι δεν αποτελουν ουσιαστικο προβλημα. Γιατι μια μοδα καποτε περναει, ελπιζω.

ακριβως.μονο που οι πραγματικοι emo το κανουν τροπο ζωης.δεν ειμαι εναντιον τους,καθε αλλο,τα παιρνω ασχημα με οσους τους βριζουν και λενε @@@@@@@ τυπου "ετσι και πιασω κανενα στα χερια μου θα τον σπασω στο ξυλο".μπορει να ειναι απο τα καλυτερα παιδια,καθονται μονο τους και ενω δεν ενοχλουν κανενα,καταστραφουν τη ζωη τους.

Οταν ψηφιζεις ή αποδεχεσαι ενα διεστραμμενο ψυχοπαθη (Χιτλερ) ή ενα λαμογιο (Ουγκο Τσαβες) ή εναν πατερουλη που κρυβεται πισω απο τη μασκα της ιδεολογιας (Σταλιν) ετοιμασου για τα χειροτερα.

απο εδω ο μονο που θα σχολιασω ειναι ο χιτλερ.αυτος το μονο που ηθελε να κανει ηταν να βαλει ταξη(χωρις να ειμαι υπερ του τα λεω αυτα!),χωρια με αυτα που εγιναν με τους εβραιους.αν τον αποδεχονταν,οι αλλαγες δεν θα ηταν μεγαλες.απο τη στιγμη που ειπαν οχι εγινε ολο αυτο.ο σταλιν ειναι κλαμμενη ιστορια αλλα δνε ειναι τιποτα καλυτερο.

τεσπα,μεπειδη ξεφυγα,ειναι λαθος να λετε οτι οι emo αποτελουν κοινωνικο προβλημα.ολοι οι αλλοι που ειναι εναντιον τους προκαλουν τα προβληματα και ειναι ενας ειδος ρατσισμου να το λετε αυτο.δεν ακουσα να γινει λογος για τους πανκ ή για τους τρεντυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
ακριβως.μονο που οι πραγματικοι emo το κανουν τροπο ζωης.δεν ειμαι εναντιον τους,καθε αλλο,τα παιρνω ασχημα με οσους τους βριζουν και λενε @@@@@@@ τυπου "ετσι και πιασω κανενα στα χερια μου θα τον σπασω στο ξυλο".μπορει να ειναι απο τα καλυτερα παιδια,καθονται μονο τους και ενω δεν ενοχλουν κανενα,καταστραφουν τη ζωη τους.



απο εδω ο μονο που θα σχολιασω ειναι ο χιτλερ.αυτος το μονο που ηθελε να κανει ηταν να βαλει ταξη(χωρις να ειμαι υπερ του τα λεω αυτα!),χωρια με αυτα που εγιναν με τους εβραιους.αν τον αποδεχονταν,οι αλλαγες δεν θα ηταν μεγαλες.απο τη στιγμη που ειπαν οχι εγινε ολο αυτο.ο σταλιν ειναι κλαμμενη ιστορια αλλα δνε ειναι τιποτα καλυτερο.

τεσπα,μεπειδη ξεφυγα,ειναι λαθος να λετε οτι οι emo αποτελουν κοινωνικο προβλημα.ολοι οι αλλοι που ειναι εναντιον τους προκαλουν τα προβληματα και ειναι ενας ειδος ρατσισμου να το λετε αυτο.δεν ακουσα να γινει λογος για τους πανκ ή για τους τρεντυ!


Ενταξει, δεν θα βγαλουμε και υπαιτιους τους αντιστασιακους για οσα εκανε αυτος ο αποδεδειγμενα σχιζοφρενης. Ηταν ο μονος που εφταιγε. Δηλαδη επρεπε να του πουνε "καλωσηρθατε" για να μην τους σφαξει? Ενταξει, νομιζω οτι υπερβαλλουμε λιγο. Και δεν ειχε καμια δουλεια να βαλει ταξη στην Ευρωπη.
Για τους πανκ και τους τρεντυ δεν εχω πολλες γνωσεις. Οποιος εχει ας ανοιξει αντιστοιχο θεμα. Δεν ειπα εγω οτι οι emos ειναι το μονο προβλημα.
Το τι ειναι λαθος και το τι οχι δεν το ξερει κανενας. Ακριβως αυτο ψαχνουμε. Εγω λεω οτι ειναι, αλλοι ο,τι δεν ειναι. Νομιζω οτι το μελλον θα το δειξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top