Emo

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Κι εμένα τα τρέντουλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kotatsuneko

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Kotatsuneko αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,494 μηνύματα.
Κοίτα,άλλο έχω λεφτά και είμαι κομψός χωρίς να δείχνω φρικιό της μάρκας και άλλο να επιδεικνύομαι με τον χειρότερο τρόπο,ποζεριά λαϊκιστή.
-----------------------------------------
λαϊκιστί****
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex$$$

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 15 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Τι λες ρε;
Και για τα κοριτσια τοτε τι ειναι;
Μια ευκαιρια για να κανουν τα μαλλια τους σαν τεραστιες τουρτες;

τι με ρωτάς αφού το ξέρεις..για τα κορίτσια είναι όνομα...ότι νιώθουμε το ονομάζουμε και στην τελική γίνετε καθημερινότητα κάποιον ανθρώπων(στυλ) μέχρι και ο έρωτας έγινε στυλ..νομίζουν τα παιδιά που είναι έστω και λίγο καταθλιπτικά ότι η λέξη "emo" τους εκφράζει και τους πηγαίνει απόλυτα...ε λοιπόν τα στυλ είναι πακέτα και αυτό κάνει τα παιδιά μ@λ@κισμένα και δεν καταλαβαίνουν ότι άλλο να είσαι καταθλιπτικός και άλλο emo καταθλιπτικός μπορεί να είσαι..η ζωή έπαιξε άσχημα μαζί σου..άλλα από την στιγμή που γίνεις emo πάει μαζί και το χαράκωμα και η βλακεία στον εγκέφαλο..βέβαια στη ελλάδα emo δεν παίζει άλλωστε τα καμάρια της ελληνικής κοινότητας δεν έχουν τίποτα που να τους κάνει emo γιατι ότι τους ενοχλεί το απλά είναι κόλλημα..κάποιος είπε μόδα είναι θα περάσει..;)εγώ κόβω της φλέβες μου;;όχι τι με νοιάζει εμένα να τα μαζέπσουν οι...γονείς τους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω τι παριστανουν...Για μενα ειναι δυστυχισμενα,ανασφαλη και κακομοιρα ατομα...κυριως ανασφαλη ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Δεν μπορω να καταλαβω τι παριστανουν...Για μενα ειναι δυστυχισμενα,ανασφαλη και κακομοιρα ατομα...κυριως ανασφαλη ομως!

Δε μπορώ να καταλάβω τι παριστάνεις...resurrecting a dead thread about a dead fad!
wtf,seriously!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Δε μπορώ να καταλάβω τι παριστάνεις...resurrecting a dead thread about a dead fad!
wtf,seriously!

Χαιρομαι που δεν συμμεριζομαι την ιδια αποψη με σενα!!
Για λεγε μου εσυ αφου εισαι υποστηρικτης τους,τι παριστανουν;;Τι μας το παιζουν;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν πια ίμοζ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

nioniosmeg

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,949 μηνύματα.
Στην Ελλάδα, στην Αμερική υπάρχουν ακόμα επειδή έχουν πέραση στις τσόντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Στην Ελλάδα, στην Αμερική υπάρχουν ακόμα επειδή έχουν πέραση στις τσόντες.
στην Ελλαδα δεν υπηρξαν ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Μοδα ηταν και περασε(για την Ελλαδα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Χαιρομαι που δεν συμμεριζομαι την ιδια αποψη με σενα!!
Για λεγε μου εσυ αφου εισαι υποστηρικτης τους,τι παριστανουν;;Τι μας το παιζουν;;

Βασικά δεν τους υποστηρίζει,σου λέει ότι κάθεσαι και ασχολείσαι με ένα νεκρό thread που πραγματεύεται κάτι που δεν υπάρχει πια.Νομίζω ένα στοιχειώδες IQ γύρω στο -10 μπορεί να καταστήσει σαφές στον καθένα ότι αυτό εννοεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ενταξει η κοπελα τη γνωμη της ηθελε να πει.νεα ειναι στο φορουμ μπορει να μη το καταλαβε.αμεσως να την δουλεψετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στην Ελλάδα, στην Αμερική υπάρχουν ακόμα επειδή έχουν πέραση στις τσόντες.

στην Ελλαδα αναφερεσαι η γενικα?

Χαιρομαι που δεν συμμεριζομαι την ιδια αποψη με σενα!!
Για λεγε μου εσυ αφου εισαι υποστηρικτης τους,τι παριστανουν;;Τι μας το παιζουν;;

Δεν μπορω να καταλαβω τι παριστανουν...Για μενα ειναι δυστυχισμενα,ανασφαλη και κακομοιρα ατομα...κυριως ανασφαλη ομως!

Ειναι που γραφετε σε ό,τι να ναι!Δεν υφιστανται πια στην Ελλαδα!!Και..John..υπηρξαν!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alejandro Papas

Περιβόητο μέλος

Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 4,300 μηνύματα.


ασχολουμαστε με μαλακιες που προωθησαν καποιοι για να πουλησουν πριν 4 χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζαννα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ζαννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Ακριβως ολα εγιναν για να πουληθουν ολ-σταρ!
Και τωρα γινετε το ιδιο με αυτη την μοδα που κυκλοφορει να φορανε κοριτσια και αγορια ιδια ρουχα , για να πουληθουν βεσκ και κατι τετοιες βλακιες :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τώρα είναι στη μόδα οι hipsters, στην Ελλάδα δεν έχει φτάσει βέβαια ακόμα, ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο διαδεδομένο, ή δεν έχω δει εγώ τόσους.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Τώρα είναι στη μόδα οι hipsters, στην Ελλάδα δεν έχει φτάσει βέβαια ακόμα, ή τουλάχιστον δεν είναι τόσο διαδεδομένο, ή δεν έχω δει εγώ τόσους.:redface:
μα στην Ελλαδα δεν εχουμε ποτε καποιους..απλα μερικοι που μιμουνται επιφανειακα στοιχεια τετοιων ομαδων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
μα στην Ελλαδα δεν εχουμε ποτε καποιους..απλα μερικοι που μιμουνται επιφανειακα στοιχεια τετοιων ομαδων

Ε, όλα από κει αρχίζουν.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ε, όλα από κει αρχίζουν.:P
ναι αλλα δεν μπορεις να πεις οτι υπαρχουν τετοιοι οταν υπαρχουν καποιοι απλα επιφανειακοι μιμητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top