ECPE speaking - είναι εύκολο να πιάσεις 800/1000+;

Jim_05

Νεοφερμένος

Ο Jim_05 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Είναι δύσκολο να πάρεις 80 στο ecpe speaking???
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Εγώ νομίζω είχα πάρει 77 , δεν είναι δύσκολο απλά πρεπει να απαντάς ολοκληρωμένα στις ερωτήσεις και να υπαρχει γενικα καλο κλιμα με τον εξεταστή.
 

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Μιας και είδα αυτό το θέμα επειδή ακόμα δεν έχω δώσει για προφισιενσι ήθελα να ρωτήσω εσάς που κάτι θα ξέρετε. Μέχρι τώρα έχω μόνο το πτυχίο του λοουερ . Το πρώτο ερώτημα είναι αξίζει να συνεχίσω για προφισιενσι; Και το δεύτερο αν γνωρίζει κάποιος μπορεί να με πληροφορήσει λιγάκι για το πτυχίο του NOCN το οποίο αν δε κάνω λάθος αναγνωρίζεται παγκοσμίως
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,346 μηνύματα.

Helen06

Δραστήριο μέλος

Η Helen06 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 409 μηνύματα.
Πάντως για Michigan C2 (ECPE) από B2 (ECCE) αξίζει με χίλια!!
Το φαντάζομαι ότι είναι πιο "δυνατό",αλλά νομίζω ότι αυτά δεν αναγνωρίζονται στο εξωτερικό, και σκοπεύω να το κάνω παράλληλα με τη σχολη
 

smarw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η smarw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
Το φαντάζομαι ότι είναι πιο "δυνατό",αλλά νομίζω ότι αυτά δεν αναγνωρίζονται στο εξωτερικό, και σκοπεύω να το κάνω παράλληλα με τη σχολη
αναγνωρίζονται στο εξωτερικό και εκτός Ευρωπαϊκής Ένωσης , και εγω σκέφτομαι να κάνω γαλλικά
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top