Eυτυχισμένοι μαζί

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Στην αρχή είχε λίγη πλάκα με τις φάρσες ανάμεσα στα παιδιά. Στη δεύτερη σεζόν, σταμάτησα να το βλέπω, με ξενέρωσε. Μόνο στους έρωτες επικεντρωνόταν. Και ο μοναδικός που είχε φάση ήταν ο Μάκης.

Ακριβώς έτσι και γω.
Αν και 1η σεζόν ήταν καφρίλα, όχι απλά "λίγη πλάκα".
Αλλά η 2η, πράγματι, τελειώς ξενέρα.

Και για τον Μάκη συμφωνώ. Αν και θέλω να προσθέσω τον κλασικό Μπέζο και τους καινούριους Μποσουλόπουλος (πολύ καλός ηθοποιός) και τον Φώτη (δεν ξέρω το πραγματικό του επιθετόνομα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ακριβώς έτσι και γω.
Αν και 1η σεζόν ήταν καφρίλα, όχι απλά "λίγη πλάκα".
Αλλά η 2η, πράγματι, τελειώς ξενέρα.

Και για τον Μάκη συμφωνώ. Αν και θέλω να προσθέσω τον κλασικό Μπέζο και τους καινούριους Μποσουλόπουλος (πολύ καλός ηθοποιός) και τον Φώτη (δεν ξέρω το πραγματικό του επιθετόνομα).

Θανάσης Τσαλταμπάσης:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
O πρώτος κύκλος φοβερός. Και κάποια επεισόδια από τον 2ο κύκλο ήταν απίθανα. Αλλά γενικά ο 2ος κύκλος δεν μου άρεσε πολύ γιατί είχε τα μέλια του Μάρκου και της Έυας.. Έλεος δηλαδή.. :(


ΑΛΛΑ


αγαπάμε Μάκη (L)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
O πρώτος κύκλος φοβερός. Και κάποια επεισόδια από τον 2ο κύκλο ήταν απίθανα. Αλλά γενικά ο 2ος κύκλος δεν μου άρεσε πολύ γιατί είχε τα μέλια του Μάρκου και της Έυας.. Έλεος δηλαδή.. :(


ΑΛΛΑ


αγαπάμε Μάκη (L)

Χαιρομαι που γινομαστε ολο και περισσοτεροι αυτοι που πιστευουμε αυτο. :p,
Aσε ρε φιλε, περυσι, πρωτη ωρα, και οι ηλιθιες οι μπροστινες μου..:
"Ειδες ευτυχισμενοι μαζι?"
"Ναι.."
"Ειδες που ο Μαρκος φιλησε την Ευα?:zilia:"
"Αχχχχχχχχ ναι.. τα ξαναφτιαξανε..:inlove:"
:mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Χαιρομαι που γινομαστε ολο και περισσοτεροι αυτοι που πιστευουμε αυτο. :p,
Aσε ρε φιλε, περυσι, πρωτη ωρα, και οι ηλιθιες οι μπροστινες μου..:
"Ειδες ευτυχισμενοι μαζι?"
"Ναι.."
"Ειδες που ο Μαρκος φιλησε την Ευα?:zilia:"
"Αχχχχχχχχ ναι.. τα ξαναφτιαξανε..
:inlove:"
:mpam:

Παραλλαγη α λα ischool :P

''Ειδες την Λουκρητια στο ischool?''
''Ναι...''
''Παλι διαολοεστειλε την Kotatsuneko''
''Αχχχχχχχχχ ναι...θα τα ξαναφτιαξουν..:inlove:''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εισαι μεγας μαλαγκας.
Τελος.
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:lol::lol::lol: αχαχαχαχα ελιωσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
O πρώτος κύκλος φοβερός. Και κάποια επεισόδια από τον 2ο κύκλο ήταν απίθανα. Αλλά γενικά ο 2ος κύκλος δεν μου άρεσε πολύ γιατί είχε τα μέλια του Μάρκου και της Έυας.. Έλεος δηλαδή.. :(


ΑΛΛΑ


αγαπάμε Μάκη (L)

Φίλε είσαι σοφός..Ακριβώς αυτό σκέφτομαι και εγώ...Ο πρώτος ήταν όλα τα λεφτά του κόσμου και στον δεύτερο χάλασε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ε ναι, εγώ πιστεύω ότι το "παραχέσανε" λίγο με τους έρωτες. Εντάξει είπαμε να έχει αλλά όχι να τα φτιάχνουν και να τα χαλάνε σε κάθε επεισόδιο. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Απογοητευμένος από το τελευταίο επεισόδιο. Μόνο οι σκηνές με τον Φώτη άξιζαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Απογοητευμένος από το τελευταίο επεισόδιο. Μόνο οι σκηνές με τον Φώτη άξιζαν.

Θα συμφωνήσω......
Μα καλά πολλές εγκυμοσύνες δεν έπεσαν;:wow:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Ναι...Μαυροτσούκαλοι.. τι να πεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fedde le Grand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 1,586 μηνύματα.
Ο Φώτης ήτανε όλααα τα λεφτά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
Πολυ βαρετο αυτο με τις εγκυμοσυνες. Ημουν ετοιμη να τον αλλαξω. Α επισης τρομερος ηταν ο Μακης.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειρηνάκι

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρηνάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Πολυ βαρετο αυτο με τις εγκυμοσυνες. Ημουν ετοιμη να τον αλλαξω. Α επισης τρομερος ηταν ο Μακης.:)
Nαι ο Μάκης ήταν ο αγαπημένος μου!!φοβερός κ είχε μεγάλη φάση..το γέλιο που είχα ρίξει με αυτόν δν περιγράφεται!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angela1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αγγελικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 341 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
θα συμφωνησω μ' αυτο ειπατε για τις εγκυμοσυνες! βαρετο και υπερβολικο κατα τη γνωμη μου...
βασικα, τη δευτερη χρονια ειχε χαλασει...ασχολιοταν με τον ερωτα μαρκου-ευας μονο...
η ''ψυχη'' στο δευτερο κυκλο ηταν ο μακης κ ο φωτης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ο Φώτης, ο Μάκης και ο Μπέζος άξιζαν.
Όχι μόνο οι 2 πρώτοι.

Εικότερα,
1η σεζόν
---> άξιζαν όλοι, από τον πρώτο μέχρι το τελευταίο,
2η σεζόν
---> δεν την είδα. Βαρέθηκα με τα σάλια τους,
Τηλεταινία
---> μια χαρά, αν και λίγο υπερβολικές οι τόσες εγκυμοσύνες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top