Eυτυχισμένοι μαζί

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ανυπομονώ να δω τι θα γίνει..Ο πρώτος κύκλος ήταν τεράστεια επιτυχία πάντως ο δεύτερος δεν μου άρεσε τόσο πολύ..

Σε αυτο θα συμφωνησω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Γτ μωρε;:p Θα σε χαλαγε να την εβλεπες να κερατωνει και πατερα και γιο,at the same time,και μετα να την κανει λαγος; :P



Και οσοι την κατεβασουν απο trackers,καθε μερα :D
-----------------------------------------


Εισαι νεουδι και δεν την προλαβες.Σειρα του 1993,του mega,η οποια προκαλεσε αρκετο κοσμο,λογω του θεματος της (συμπλεγμα αναστασιας-και με πατερα και με γιο),αλλα και λογω των προκλητικων σκηνων της...(τ'ονομα σου Αναστασια...:P)


Δεν κατάλαβες. Όταν παιζόταν η σειρά είχα κολλήσει και ήμουν η μόνη από την παρέα μου που την έβλεπε τόσο φανατικά. Οι υπόλοιποι είχαν ενστάσεις λόγω του απεχθούς θεάματος.:P
Είχα κολλήσει και με τα τραγούδια
"Θέλω να σε δω
να μ'αναζητάς
σε κάθε οδό
κι εδώ, στα λίγα που ζητάς
Θέλω να σε δω
μ'έρωτα βαρύ
να μην μπορεί
κανείς να διώξει αυτόν το θάνατο...."
έτσι έμαθα και την Αρβανιτάκη περισσότερο-την εκτίμησα, τότε- και τον Παπαδημητρίου. Μεγάλο κόλλημα.
+ Τα ρούχα και το στιλ της Αναστασίας...Τότε είχα αλλάξει κι εγώ στιλ ντυσίματος και συνέπιπτε με εκείνο, καταλαβαίνεις....
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Δεν κατάλαβες. Όταν παιζόταν η σειρά είχα κολλήσει και ήμουν η μόνη από την παρέα μου που την έβλεπε τόσο φανατικά. Οι υπόλοιποι είχαν ενστάσεις λόγω του απεχθούς θεάματος.:P
Είχα κολλήσει και με τα τραγούδια
"Θέλω να σε δω
να μ'αναζητάς
σε κάθε οδό
κι εδώ, στα λίγα που ζητάς
Θέλω να σε δω
μ'έρωτα βαρύ
να μην μπορεί
κανείς να διώξει αυτόν το θάνατο...."
έτσι έμαθα και την Αρβανιτάκη περισσότερο-την εκτίμησα, τότε- και τον Παπαδημητρίου. Μεγάλο κόλλημα.
+ Τα ρούχα και το στιλ της Αναστασίας...Τότε είχα αλλάξει κι εγώ στιλ ντυσίματος και συνέπιπτε με εκείνο, καταλαβαίνεις....
:P

Κοιτα πως αλλαζει η τιβι το ατομο :P.Μηπως εβαλες και σκουλαρικακι στην μυτη;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Όχι. Έβαλα 2ο στα αυτιά.:D
Εγώ άλλαξα πρώτη στιλ, απλά η σειρά μού επιβεβαίωσε το ορθόν της τότε επιλογής μου.:P
Φουστάνια μακριά, χίπικο ντύσιμο, κλπ, ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Όχι. Έβαλα 2ο στα αυτιά.:D
Εγώ άλλαξα πρώτη στιλ, απλά η σειρά μού επιβεβαίωσε το ορθόν της τότε επιλογής μου.:P
Φουστάνια μακριά, χίπικο ντύσιμο, κλπ, ξέρεις.

Kαταλαβα :D

Θες να σε αφησω με καρδιακο;:p

Απο 30/10,το mega channel ξαναβαζει στις 2 τα ξημερωματα την αναστασια :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Kαταλαβα :D

Θες να σε αφησω με καρδιακο;:p

Απο 30/10,το mega channel ξαναβαζει στις 2 τα ξημερωματα την αναστασια :D:D


:!:


Ευτυχώς που έχω ξεπεράσει τον Κούρκουλο: τότε τον θεωρούσα ωραίο παιδί, τώρα τον θεωρώ ξενέρωμα. :P
Και για την Αναστασία με το στιλ της, ε, δεν κόβω φλέβα, πια.
Μάλλον, όμως, θα ξενυχτήσω εκείνην την περίοδο, Παναγιώτη μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
:!:


Ευτυχώς που έχω ξεπεράσει τον Κούρκουλο: τότε τον θεωρούσα ωραίο παιδί, τώρα τον θεωρώ ξενέρωμα. :P
Και για την Αναστασία με το στιλ της, ε, δεν κόβω φλέβα, πια.
Μάλλον, όμως, θα ξενυχτήσω εκείνην την περίοδο, Παναγιώτη μου.:P


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=d0VF7od68fM[/ame]

:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Τον Άλκι, εννοούσα.:P

Αμέσως εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Α. Ταχέως κινούνται οι συνειρμοί.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TheClash

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 375 μηνύματα.
Έχω δει αρκετά επεισόδια,ο Μπέζος είναι κλασικός χιουμορίστας,γενικά δεν παίζεται.Υπάρχουν πολύ καλές ατάκες μέσα σ'αυτή τη σειρά.Καλογυρισμένη μπορώ να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Ξεχνάς το Μάκη. :P

"Φώτη, πιάσε μια μπύρα..." . :lol:
Μάκης:"Υπάρχει περίπτωση να μας το δώσουν (το παιδί από την Ιαπωνία). Η γυναίκα μου δασκάλα, εγώ επιχειρηματίας. Διαθέτουμε πολλά προσόντα"
Διονύσης:"Η γυναίκα σου δασκάλα, εσύ τι;;"
Μάκης:"Επειχηρηματίας."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
Καλύτερα που σταμάτησε γιατί η δευτερη σεζόν είχε χαλάσει και όσο περνούσε ο καιρός χειροτέρευε ακόμα περισσότερο και στο τέλος απλά θα καταντούσε αηδία. Έτσι πρέπει, όταν κάτι είναι καλό να σταματά πάνω στη δόξα του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Καλύτερα που σταμάτησε γιατί η δευτερη σεζόν είχε χαλάσει και όσο περνούσε ο καιρός χειροτέρευε ακόμα περισσότερο και στο τέλος απλά θα καταντούσε αηδία. Έτσι πρέπει, όταν κάτι είναι καλό να σταματά πάνω στη δόξα του.
Σωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Καλύτερα που σταμάτησε γιατί η δευτερη σεζόν είχε χαλάσει και όσο περνούσε ο καιρός χειροτέρευε ακόμα περισσότερο και στο τέλος απλά θα καταντούσε αηδία. Έτσι πρέπει, όταν κάτι είναι καλό να σταματά πάνω στη δόξα του.

+1!!
Πάντως ήταν πολύ καλή σειρά!!!! Περιμένω τα 2 τελευταία επεισόδια!!!!!:jumpy::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bibiblock

Νεοφερμένος

Η bibiblock αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
ναι σωστα αυτες ειναι μερικες απο τις καλυτερες ατακες....σιγουρα ηταν μια τελεια σειρα που μας εκανε και γελουσαμε καθε παρασκευη αλλα αν συνεχιζοταν θα ηταν πια πολυ βαρετο....σχετικα με το love story μαρκου ευας......αντε να δω τι θα βλεπουμε φετος!!!:'(
Ξεχνάς το Μάκη. :P

"Φώτη, πιάσε μια μπύρα..." . :lol:
Μάκης:"Υπάρχει περίπτωση να μας το δώσουν (το παιδί από την Ιαπωνία). Η γυναίκα μου δασκάλα, εγώ επιχειρηματίας. Διαθέτουμε πολλά προσόντα"
Διονύσης:"Η γυναίκα σου δασκάλα, εσύ τι;;"
Μάκης:"Επειχηρηματίας."
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Μάκης= Σταθερή Αξία!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=d5ulpCWM1-E[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3eaTmkarDqU[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=6dxtfahsAK8&feature=related[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=2vD3wedgOuc&feature=related[/ame]
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=J3oaPwvURHw&NR=1[/ame]




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
-Εισαι σκληρος Μακη..
-Σε παρακαλω Διονυση! Απορω πως πηρε οσκαρ αυτη η ταινια, πραγματικα απορω!
:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Στην αρχή είχε λίγη πλάκα με τις φάρσες ανάμεσα στα παιδιά. Στη δεύτερη σεζόν, σταμάτησα να το βλέπω, με ξενέρωσε. Μόνο στους έρωτες επικεντρωνόταν. Και ο μοναδικός που είχε φάση ήταν ο Μάκης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Στην αρχή είχε λίγη πλάκα με τις φάρσες ανάμεσα στα παιδιά. Στη δεύτερη σεζόν, σταμάτησα να το βλέπω, με ξενέρωσε. Μόνο στους έρωτες επικεντρωνόταν. Και ο μοναδικός που είχε φάση ήταν ο Μάκης.
Αυτο ακριβως που ειπα μερικες σελιδες πριν. :P
Μαζι σου Δεσποινα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top