Eμπορικό-Πολεμικό Nαυτικό

Xristinaki123

Νεοφερμένος

Η Xristinaki123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ε αφου σου εχει καρφωθει στο μυαλο να δοκιμασεις πλοιαρχων. Φετος η εισαγωγη ειναι πολυ ευκολη αν πιανεις την ΕΒΕ. Η ακτοπλοια και ο τουρισμος χρειαζονται γυναικες αξιωματικους και για λογους μαρκετιγκ.
Πιάνω πολύ εύκολα γιατί είμαι αρκετά μόρια πανω και παίρνουν πολλούς φέτος.. γι'αυτό λέω ας πάω να δοκιμάσω τουλάχιστον και αν δω ότι δεεν, γυρνάω πολύ εύκολα στη 2η επιλογή μου
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Πιάνω πολύ εύκολα γιατί είμαι αρκετά μόρια πανω και παίρνουν πολλούς φέτος.. γι'αυτό λέω ας πάω να δοκιμάσω τουλάχιστον και αν δω ότι δεεν, γυρνάω πολύ εύκολα στη 2η επιλογή μου
Να πας και καλη επιτυχια. Αν εισαι αθηναια και εχεις χρηματα πηγαινε στην υδρα, ειναι λεει η καλυτερη. Η φοιτηση δεν ειναι fabulοus , οπως λεμε φοιτητικη ζωαρα, απειδη αναμιγνυονται λιμενοφυλακες, αλλα και αυτοι ειναι πιο καλμ, οχι οπως τα λιμανια, αλλα εσυ εχεις στοχο.
Η φοιτηση απο γελ ειναι ανετη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top