Eγγραφές σε ΑΠΘ και ΠΑΜΑΚ

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Αμα ειναι πανω απο την Αγιου Δημητριου τοτε ειναι κοντα:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Butterfly

Νεοφερμένος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
OK!
Thanks!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsos_312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mitsos_312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 193 μηνύματα.
Κρηνη is no more the paradise μητσο.Εχει χαλασει αρκετα απο το 2004 και μετα....;)Τριανδρια,πανω απο τα πανεπιστημια και τουμπα ειναι τα δημοφιλεστερα

Πρόσεξε να δεις πιστεύω ότι Κρήνη και Καλαμαριά είναι οι πιο τέλειες γειτονιές στη Θεσσαλονικη και δεν πρόκειται να μου αλλάξεις γνώμη!!Ησυχία, κέντρο - απόκεντρο, νέες πολυκατοικίες, καλό επίπεδο ζωής χωρίς τη χλίδα του Πανοράματος που δε μαρέσει!!!Τριανδρία και Τούμπα είναι οι καλύτερες συνοικίες "για φοιτητή" γιατί είναι και πολύ κοντά στο πανεπιστήμιο με καλό επίπεδο ζωής και προσιτά ενοίκια!!Ποιος φοιτητής θα παει να νοικιάσει σπίτι στην Καλαμαριά εκεί που έχουν πάει τα ενοίκια!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Πρέπει να είσαι πάρα πολύ κοντά γιατί το Ράδιο Σίτυ είναι σχεδόν δίπλα στο σπίτι μου...
Το κέντρο όπως και το πανεπιστήμιο είναι κοντά ,εγώ κάνω τη διαδρομή άνετα με τα πόδια...Οπότε μην αγχώνεσαι!Η Βασιλίσσης Όλγας είναι από τις καλύτερες περιοχές για φοιτητές και όχι μόνο...Δίπλα στην παραλία τι άλλο θες?

Παρασκευοπουλου μενεις κ εσυ???:P Γειτονισσες.. Ενταξει καλα ειναι..Εχει και κινηση οποτε οκ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Ρε παιδιά πότε ξεκινούν οι εγγραφές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ρε παιδιά πότε ξεκινούν οι εγγραφές?

Σήμερα έψαξα στην σελίδα του Πα. Μακ αλλά δεν υπήρχε σχετική ανακοίνωση για εγγραφές, οπότε θεωρητικά δεν έχει αποφασιστεί ημερομηνία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Σήμερα έψαξα στην σελίδα του Πα. Μακ αλλά δεν υπήρχε σχετική ανακοίνωση για εγγραφές, οπότε θεωρητικά δεν έχει αποφασιστεί ημερομηνία!

Κάτι άκουσα για 12 αλλά δεν ξέρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Από Δευτέρα θα τηλεφωνήσω στη γραμματεία του Πα. Μακ για να ρωτήσω και θα σας πω στα σίγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Οι εγγραφές των επιτυχόντων στα Πανεπιστήμια, στα Τεχνολογικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (ΤΕΙ), στις Ανώτατες Εκκλησιαστικές Ακαδημίες και στην Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. θα γίνουν από 12 μέχρι και 30 Σεπτεμβρίου 2011.
πηγή

Αλλά πιο συγκεκριμένα και τι θα χρειαστούμε θα το μάθουμε αργότερα... Και για να ψάχνουμε στις σελίδες των σχολών μαλλον είναι νωρίς, με την έννοια ότι είναι ακόμα Αύγουστος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Από Δευτέρα θα τηλεφωνήσω στη γραμματεία του Πα. Μακ για να ρωτήσω και θα σας πω στα σίγουρα!
Λόγω της κατάστασης κανείς δε ξέρει ακόμη αν θα λειτουργήσουμε κανονικά.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Να κοιτάτε τα site των σχολών.Εγώ άκουσα για 26.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar4Kak1503

Νεοφερμένος

Η Mar4Kak1503 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
έβγαλε κανείς άκρη για εγγραφές και για τι χαρτιά απαιτούνται???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Νωρίς είναι... όταν είναι θα ενημερωθείς και από το ischool και από τις ειδήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Εγώ θα πάω δευτέρα ή τρίτη να τελιώνω με αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
So....
Οι εγγραφές στο Πα.Μακ παιδούλια μου έχουν ξεκινήσει από τις 12 Σεπτέμβρη και είναι μέχρι και τις 30.
Στη σελίδα της σχολής μπορείτε να δείτε λεπτομέρειες καθώς και να διαβάσετε την εγκύκλιο του Υπουργείου όπου αναφέρονται αναλυτικά όλα τα απαραίτητα δικαιολογητικά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eγώ τελικά δε κατέβηκα ακόμα μιας και χθες ήμουν απασχολημένος με τη καζούρα στη γ λυκείου ενώ σήμερα ξύπνησα στη μία η ώρα:P.Αύριο θα κατέβω για μερικές δουλειές που έχω στο κέντρο και αν προλάβω να βγάλω φώτος θα πάω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thetikos

Δραστήριο μέλος

Ο Θετικός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 783 μηνύματα.
Eγώ τελικά δε κατέβηκα ακόμα μιας και χθες ήμουν απασχολημένος με τη καζούρα στη γ λυκείου ενώ σήμερα ξύπνησα στη μία η ώρα:P.Αύριο θα κατέβω για μερικές δουλειές που έχω στο κέντρο και αν προλάβω να βγάλω φώτος θα πάω ;)

Εγώ τις φωτογραφίες τις έβγαλα και έχω συγκεντρώσει όλα τα δικαιολογητικά! Αλλά λέω να πάω προς το τέλος μιας και δεν μένω Θεσσαλονίκη:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Kαι πιο μετά να πας δε νομίζω να υπάρχει θέμα.Καλύτερα να το συνδυάσεις με κάποια σου δουλειά εδώ.Μην έρθεις μόνο για αυτό δηλαδή;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top