Eίμαι άπειρος ερωτικά. Τι φταίει;

nicoleta1994

Νεοφερμένος

Η Νικολετα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 79 μηνύματα.
χαλαρα βρε!!!!!...και που δεν εχεις κανει σχεσεις δεν χανεις και τιποτα......κι εγω πχ που εκανα τι καταλαβα???? στον πρωτο μηνα βαρεθηκα :P.....οποτε περνα καλα με την παρεα σου και αμα κατσει κατι εκατσε ...μην σκας....δεν χαλασε κι ο κοσμος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Οκ, αυτό το θέμα δεν το πειράζω μιας και σέβομαι το παιδί........:crazy:




- Πειραγμένο Παιδί ( :panwkatw: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ρε φίλε μην αγχώνεσαι. Θες σχέση και δεν έχεις; Μία είναι η αιτία -> Δεν το επιδιώκεις. Επιδίωξε το και θα αποκτήσεις και συ. Σιγά το δύσκολο. Με το να κάθεσαι, δεν έρχονται τα κοριτσόπουλα... δυστυχώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Γιατί έχεις άγχος;;;; Σιγά σιγά όλα θα γίνουν................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Ήθελα και να ξερα. Ο σκοπεύει να απαντήσει σε όλα αυτά που έχουμε στείλει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

JunKa

Νεοφερμένος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Αντι να βγεί έξω να φλερτάρει, να ρισκάρει, να αποριφθεί κτλ κάθεται και ανοίγει τόπικ στο φόρουμ και αφετέρου προβλήματιζεται κι όλα γιατι δεν έχει γκόμενα.Δεν θα αναπτύχθω περισσοτέρο, τα συμπεράσματα όλα δικά σου.

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Ήθελα και να ξερα. Ο σκοπεύει να απαντήσει σε όλα αυτά που έχουμε στείλει?
:kissing:Ίσως επειδή άκουσε τις συμβουλές μας τώρα έχει πολλές και δεν βρίσκει χρόνο να μας απαντήσει. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Προσωπικά, το ολο θέμα με τις σχέσεις το εχουν @@@@:/::/::/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

annaki!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μικρή Αννούλα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Θα σου πω και εγώ ότι και οι προλαλήσαντες :P
Μην αγχώνεσαιιιι!Έχεις καιρό μπροστά σου κάνεις σχέσεις,σεξ,ρομάντζα,καυγάδες...Βασικά πιστεύω πως αυτή η ηλικία είναι κυρίως για εμάς και τους φίλους μας.Οι περισσότερες σχέσεις είναι τοσο μα τόσο προβλέψιμες που καταντάνε βαρετές.Αν δεν είναι κάτι ουσαστικό καλύτερα να μην γίνει καθόλου...:worry:
Don't worry!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wrong

Δραστήριο μέλος

Η αβάπτιστη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Υποψήφιος διδάκτορας. Έχει γράψει 439 μηνύματα.
μην το κυνηγάς τόσο πολύ. θα σου έρθει εκεί που δεν το περιμένεις. άλλωστε, οι περισσότεροι στο λύκειο (τουλάχιστον στο δικό μου λύκειο :P) δεν κάνουν σχέσεις αλλά φάσεις. αν θες τόσο πολύ να έχεις μία κάποια εμπειρία κάνε φάση με κάποια, δοκίμασε. δεν είναι κακό. και δεν σε πήραν και τα χρόνια. μια ολόκληρη ζωή έχεις μπροστά σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

keep walking

Δραστήριο μέλος

Ο keep walking αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Παιδί μου έχεις σοβαρό πρόβλημα, σκέφτηκες να πας σε κανα ψυχολόγο να δεις αν είσαι gay? Δε γίνεται να είσαι τόσο χρονώ κ να μην έχει πηδηχτεί
πιστευω να το λες ειρωνικα γιατι αλλιως εσυ δεν πας καλα!!!ξερεις ολοι δεν πηδιουνται με οποια να ειναι!!!!!μαλλον εσυ εχεις λαθος αποψη για αυτην την ηλικια!!!δηλαδα εσυ στα 15 θα κανεις σεξ με τον πρωτο τυχοντα?????????:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ειρωνικα το λεει καλε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εντάξει καλά όλα αυτά που λένε τα παιδιά. Και συμφωνώ κιόλας με όλους. Απλά επίσης μπορώ να καταλάβω τι εννοείς γιατί και εγώ έτσι ένιωθα πέρσυ..Ακριβώς,όλα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις. Εγώ δεν σου λέω μόνο αυτό: χαλάρωσε και πέρνα καλά με τους φίλους σου. Προσθέτω το εξής: έχε ανοιχτά τα μάτια σου και μην σκας και πολύ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελεκα

Νεοφερμένος

Η ελεκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
σιγα σιγα,πατα φρενο.........δεν σημαινει οτι επειδη εισαι σε μια συγκεκριμενη ταξη σημαινει οτι πρεπει να εχεις σχεση........μπορει να πρεπει να περιμενεις λιγακι.........μπορει να ερθει μετα το καλο.......μην τα βαζεις ποτε κατω...:):):kissing::kissing::kissing::huglove::huglove::loveangel:group:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos21

Νεοφερμένος

Ο Nάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Οι σχέσεις σε αυτή την ηλικία ειναι καθαρά κοινωνικές.(εξαρτάται από το ατομο)
Το συναίσθημα είναι απόν στις περισσοτερες περιπτωσεις. (Λόγω της μη επαρκώς ανεπτυγμένης περιοχής του εγκεφάλου που έχει να κάνει με τα συναισθήματα.)Κατά την γνώμη μου αυτή ειναι η ουσία των σχέσεων.:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
ευχαριστώ για τις απαντησεις σας.....σε καποιους που μου λένε οτι δεν το κυνηγάω....το κυνηγάω και σε μεγάλο βαθμό.....περισσότερο επηρρεάζομαι απο την παρέα μου....ολοι έχουν/ειχαν σχέσεις σε αντιθεση με εμένα...δεν μου έχουν πει πότε τίποτα απλά εμένα μου κακοφαίνετε.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εγώ λέω να ηρεμήσεις και να μην το σκέφτεσαι. Τι τις θες και εσύ τώρα τις δεσμεύσεις??? Μικρός είσαι....Δηλαδή ότι κάνουν οι άλλοι πρέπει να το κάνουμε και εμείς?? οχι βέβαια...Και αυτο είναι το ωραίο σε μία προσωπικότητα .Οτι διαφέρει απ τις υπόλοιπες!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
ευχαριστώ για τις απαντησεις σας.....σε καποιους που μου λένε οτι δεν το κυνηγάω....το κυνηγάω και σε μεγάλο βαθμό.....περισσότερο επηρρεάζομαι απο την παρέα μου....ολοι έχουν/ειχαν σχέσεις σε αντιθεση με εμένα...δεν μου έχουν πει πότε τίποτα απλά εμένα μου κακοφαίνετε.........

Είναι απόλυτα λογικό να σε επηρεάζει η παρέα σου,ειδικά σε αυτή την ηλικία.
Αλλά εσυ τη σχέση τη θες μονο κ μόνο για να συμβαδίζεις με την παρέα ή γιατί πραγματικά νιώθεις ότι χρειαζεσαι μια σχέση,εναν ανθρωπο που να σου δίνει κ να παιρνει απο σενα αγάπη?
εχει διαφορά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπάμπης ο Άλλος

Δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης ο Άλλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 418 μηνύματα.
Πρέπει να ξεπεράσεις τα κολλήματα που ίσως έχεις. Λές ότι το κυνηγάς, δηλαδή τι κάνεις γι' αυτό?

Γιατί εάν το κυνηγάς και δεν καταφέρνεις κάτι και δεν είναι λόγω εξωτερικής εμφάνισης, τότε ή κάτι κάνεις πολύ λάθος ή δεν το κυνηγάς αρκετά;

Σε συμβουλεύω πάντως να το κυνηγήσεις, όχι γιατί έχεις αργήσει - καμία σχέση- αλλά γιατί είναι κάτι πολύ όμορφο!

Πρώτα πρώτα πρέπει να ξεπεράσεις τα κολλήματα που ίσως να έχεις. Πρώτον, να μην αγχώνεσαι που "έχεις αργήσει" και Δεύτερον να μην φοβάσαι την απόρριψη. Η απόρριψη είναι κάτι απολύτως φυσιολογικό και δεν τρέχει τίποτα.

Να ξέρεις ότι όποιος και να είσαι, είτε όμορφος, είτε άσχημος, είτε έξυπνος, είτε χαζός και όποια και να είναι η κοπέλα, (ακόμη και αν είναι πανέμορφη και έχει τον σούπερ ντούπερ γουάου γκόμενο) θα κολακευτεί άμα δεί ότι σε κάποιον αρέσει. Όλοι θέλουν να αρέσουν, ακόμη και εάν αυτός στον οποίον αρέσουν δεν τους αρέσει.

Πάντως, ένα πρόβλημα που συχνά αντιμετωπίζεις στο κεφάλι σου ενδεχομένως, είναι το ότι όταν μια κοπέλα είναι γνωστή σου, είτε απ' το σχολείο, είτε από φροντηστήρια, γειτονιά ή οτιδήποτε, φοβάσαι πιό πολύ την απόρριψη γιατί κάνεις σκέψεις όπως "Αν με απορρίψει μετά πως θα βγαίνω στην ίδια παρέα με αυτήν, πώς θα την κοιτάξω, τι θα πούν οι άλλοι, πως θα την δώ στο φροντηστήριο κλπ".

Έναν τρόπο ξέρω για να το αντιμετωπίσεις αυτό και είναι να πλησιάζεις, με όμορφο βέβαια τρόπο, κοπέλες άγνωστες που της είδες να κάθονται κάπου, σε μια καφετέρια, ένα παγκάκι κλπ κλπ και να τους μιλάς με έναν φίλο σου. :)
'Η φυσικά, για όσες κοπέλες γνωρίζεις, να είσαι γρήγορος και αποφασιστικός και να κάνεις κάτι γρήγορα εάν είναι να το κάνεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top