Eίμαι άπειρος ερωτικά. Τι φταίει;

Madclocker

Νεοφερμένος

Ο Madclocker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
είμαι 15 στα 16 μου, παω πρώτη λυκείου..δεν είχα ποτε σχέση με κορίτσι..και δεν έχω φιλιθεί πότε με καμια..:redface:
δεν νομίζω να είναι θέμα εξωτερικής εμφάνισης..αλλά λόγω του ότι μεχρι την τρίτη γυμνασίου δεν έβγαινα τόσο και δεν είχα πολλές παρέες...ένα χρόνο μετά, βγαίνω πολύ συχνά, έχω αλλάξει παρέες έχω γνωρίσει πολύ κόσμο αλλά δεν έχω καταφέρει τίποτα με καμία...
είναι κακό αυτό?
πάντως είναι κάτι που με στεναχωρεί ιδιαίτερα... και αυτήν την στιγμή στην ζωή μου μου πάνε όλα καλά...είναι το μοναδικό πραγμα που μου λειπει...τ λετε να φταίει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Madclocker δεν υπάρχει κάποιος κανόνας που να λέει ότι έως τα τάδε χρόνια σου θα πρέπει να έχεις σχέση! Γιατί στεναχωριέσαι; Για ποιον λόγο άλλωστε; Μη νομίζεις ότι όλοι στην ηλικία σου έχουν σχέση κλπ. Όταν έρθει η στιγμή-εποχή σου και βρεις την κατάλληλη θα έρθει από μόνο του. Μην ακούς τους γύρω σου, μην σε αποθαρρύνουν και μην αισθάνεσαι μειονεκτικά, δεν υπάρχει λόγος. Δεν χρειάζεται να κάνεις σχέση ή να φιλήσεις κάποια, για να αποδείξεις κάτι. Άλλωστε μικρός είσαι ακόμα, θα 'χεις ευκαιρίες... ουουου! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kateklysmos

Νεοφερμένος

Η kateklysmos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Madlocker και γω πιστεύω πως απλά δεν έτυχε να βρεθεί ακόμη κάποια κοπέλα που να σε ελκύει, έτσι ώστε να δημιουργήσετε μια σχέση.Πάντως,σε καμία περίπτωση μην κάνεις κάτι με μια κοπέλα μόνο και μόνο για να πεις ότι έχεις κάνει, αλλά να το αισθάνεσαι πραγματικά, γιατι θα πληγωθείτε και οι δύο σε μια τέτοια περίπτωση.Επίσης,αν υπάρχει μια κοπέλα που σ'αρέσει εξωτερικά, αλλά και ως χαρακτήρας, ξεκινήστε πρώτα να κανετε παρέα, ώστε να γνωριστείτε καλύτερα.Εξ'άλλου απ'τις φιλίες γενιούνται οι πιο σημαντικοί έρωτες...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Στα 15 είσαι ρε μαν, μη κάνεις έτσι, έχεις μπόλικο χρόνο μέχρι τα 40...


...για να γνωρίσεις από πρώτο χέρι τη ματαιότητα της ανθρώπινης σχέσης, το αισθηματικό αδιέξοδο και την αναζήτηση σαρκικής ευχαρίστησης.


Μη μασάς.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμπελοφιλόσοφος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αμπελοφιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 358 μηνύματα.
καποτε στην ηλικια μας παιζανε κρυφτο και κυνηγητο κι εμεις θα ψαχνουμε για κοριτσι; :Ρ
πανω απο ολα μην επηρεαζεσαι και μην αλλαξεις μονο και μονο για να γινεις αποδεκτος, απο οποιονδηποτε, οχι μονο για καποιο κοριτσι. καποτε θα βρεις καποια αλλα μην το κυνηγας και τοσο, αστο να τυχει και μη βιαζεσαι, πρωτα γνωρισε καλα καποια και μετα προχωρησε. ειναι αλλα πραγματα που δεν θα μπορεις να τα απολαυσεις αργοτερα, ενω με τα κοριτσια θα εχεις χρονο και μετα. τωρα μπορουμε να εκφραστουμε ελευθερα, να πουμε ο,τι θελουμε χωρις να εχουμε καποιον εργοδοτη ή οποιονδηποτε αλλον στο κεφαλι μας, το μυαλο μας ρουφαει γνωσεις σα σφουγγαρι, ειμαστε πιο δημιουργικοι και και και... η εφηβεια ειναι η ηλικια της δημιουργηκοτητας, πανω απο ολα. αν ειναι να ερθει κοριτσι αστο να τυχει, μην το κυνηγας.

και κατι για παρηγορια: κοιτα γυρω σου λιγο, ολοι μπορουν να κανουν οικογενεια με αυτον που αγαπανε και ολοι καποτε βρισκουν το ταιρι τους, ακομα και οι βρικολακες (βλ. Μητσοτακης) :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
μη σκας ρε :)
και μην το βλέπεις έτσι.
Εγώ στην πρώτη λυκείου είχα την πρώτη μου σχέση,και δεν μετάνιωσα καθόλου γι'αυτό.
Αν θες μια ειλικρινή και όμορφη σχέση και όχι κάτι ρηχό,δεν μένει παρά να περιμένεις κ να μην σπρώχνεις τα πράγματα:)
είναι καλό που έχεις αλλάξει και κάνεις περισσότερες παρέες.
Απλά άστο να έρθει.Ειδικά αν είσαι καλά μέσα σου και το δείχνεις,τραβάς τους άλλους σαν μαγνήτης:)
και ντάξει,το φιλί δεν είναι δα και τίποτα φοβερό.Εμένα να σου πω,δε μου αρεσε στην αρχή:P
λογικό είναι βέβαια να σε προβληματίζει,όλοι έχουμε την ανάγκη να έχουμε έναν άνθρωπο πιο κοντα μας,που να σημαίνουμε γι'αυτόν πολλά και να μας κάνει να νιώθουμε όμορφα.
όμως τα πιο ωραία πράγματα έρχονται εκεί που δεν τα περιμένεις ;)
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
:D κοίτα προβλήματα που έχει ο κόσμος....μη σκας για τέτοια πράγματα ρε συ!! κάνε σχέση-ή προσπάθησε να κάνεις, με κάποια που θα ερωτευτείς και όχι για να "μάθεις να φιλάς" ή για άλλες τέτοιες βλακείες...ούτε εγώ έχω κάνει σχέση ποτέ..και τι έγινε?? την υσηχία μου έχω...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

liaki23

Νεοφερμένος

Η Ευαγγελία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
dora μ αρεσεις!!!κ γενικα ολα τα παιδια σ δωσαν καλες συμβουλες!!!!ειμαι 23 κ δεν εχουμε βεβαια τρελη διαφορα ομως παρολα αυτα θυμαμαι πως στα 15 16 μου υπηρχε στους γυρω μου τρελο αγχος να κανεις εκεινο και το αλλο ,κ αα δεν εχεις σχεση ακομα κ αμα δεν ειχες δεν ησουν cool κ in!!!!δεν ειμαι αρκετα μεγαλη να δινω συμβουλες αλλα επειδη εζησα πολλα πραγματα στον ερωτικο τομεα κ βιαστικα παααρα πολυ γ πολλα σου λεω :χαλαρωσε!!!!περνα καλα με τη παρεα σου , κανε αυτο που θελεις μονο εσυ κ μην επηρεαζεσαι απο κανεναν ,διαβασε κ τα μαθηματακια σου κ οπως ειπαν ολοι θα ερθει απο μονο του κ οι ευκαιριες θα ειναι απειρες σε σημειο να βαρεθεις!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phanis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο phanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
εισαι μικρος ακομα (θελω να πιστευω γιατι τωρα σχεσεις αρχιζουν απο τα 10)και μην αγχωνεσαι εχεις καμια 30αρια χρονια ακομα καθαρης σεξουαλικοτητας (εαν δεν καταστραφει ο κοσμος το 2012) αλλωστε μπορεις και να περιμενεις την αστρικη συμμετρια αλλα και την απειροελαχιστη πιθανοτητα το συμπαν να πλεξει συμπτωσεις ετσι ωστε να βρεις και εσυ μια κοπελιτσα αλλα επειδη ειναι δυσκολο το καλυτερο που θα μπορουσες να κανεις θα ηταν να αρχισεις περισσοτερες παρεες με κοριτσια και περισσοτερο 'μπλα μπλα'
οσον αφορα το φιλι ειναι αληθεια οτι δεν ειναι κατι φοβερο και δεν χρειαζεται να ανησυχεις βεβαια λεγεται οτι το πρωτο φιλι μπορει να καθορισει την μετεπειτα πορεια της σχεσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Μadclocker ολοι οι απο πανω καλα τα λενε. Μην ανησυχεις αγορι μου. Η ζωη τα φερνει και συνανταμε το ατομο εκεινο(μεσα απο τη συναναστροφη με κοσμο φυσικα) που μας εμπνεει να θελουμε να κανουμε κατι μαζι του. Να το θεσω διαφορετικα λιγο. Λες δεν εχεις κανει ακομα σχεση. Να σου πω για μενα. Εγω δεν εχω κανει καμια σωστη σχεση. Ολο βλακειες και χαζομαρες και δισταγμους. Πολλοι θα σου πουν να κανεις κατι για να πεις απλα οτι εχεις εμπειρια. Παροτι αυτο μπορει να βοηθαει σε μερικες περιπτωσεις, εγω δεν στο προτεινω. Αργοτερα μπορει να σκεφτεις "πω ρε τι μαλακια εκανα τοτε". Να κανεις κατι μονο οταν το νιωσεις και το θελεις πραγματικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SpyRos____

Νεοφερμένος

Ο SpyRos____ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ισως να φταιει η αυτοπεποιθηση σου...
παντως καλα κανεις κ τα σκευτεσαι, μια χαρα ειναι η ηλικια σου;)
τουλαχιστον να φιλισεις καποια επειδη το θες κ οχι απλα για να το κανεις..
εξαλλου το πρωτο μας φιλι ολοι το θυμομαστε γι' αυτο επιδιωκουμε να
ειναι μια (οσο το δυνατον:P) γλυκια αναμνηση.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edweimaste

Πολύ δραστήριο μέλος

Η edweimaste αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,050 μηνύματα.
αα.... μν στεναχωριεσαι δεν εχεις καθολου προβλημα... πιστεψε με... κοιτα να ζησεις την ζωη σου ακομα μικρος εισαι θα ερθει οποτε πρεπει μν στεναχωριεσαι...ζησε για εσενα και κοιτα και τον εαυτο σου περισσοτερο!!!και τοτε θα ζησεις καλυτερα απο ποτε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλα τα ειπανε ολοι. Δεν εχει να κανει η ηλικια σου με το αν εχεις κανει σχεση ή οχι. Αν ερθει απο μονο του καλως, αν οχι, μη σκας κιολας. 15 εισαι, εχεις καιρο για κοριτσια σε σημειο που μπορει να τις μισήσεις χαχα (αντρες -.-)
Τεσπα. Αυτα. Μη κανεις ο,τι κανουν οι αλλοι για να το "παιξεις" καποιος. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tinamamagi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νέοι Επιβάτες (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Παιδί μου έχεις σοβαρό πρόβλημα, σκέφτηκες να πας σε κανα ψυχολόγο να δεις αν είσαι gay? Δε γίνεται να είσαι τόσο χρονώ κ να μην έχει πηδηχτεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rea_94

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rea αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 194 μηνύματα.
Δεν έχεις ιδέα πόσο ελκυστικά είναι τα αγόρια που δεν το παίζουν μάγκες σε μια ψεύτικη σχέση, αλλά ΕΙΝΑΙ μάγκες περιμένοντας την κατάλληλη στιγμή για να κάνουν μια... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BYG123

Νεοφερμένος

Ο BYG123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
Μην σε ανυσηχη τι σχεση εχει η ηλικια βεβαια δεν θα σου κρυψω οτι καποτε στην ηλικια σου ενιωθα και εγω ετσι αλλα πλεον δεν εχω προβλημα ειμαι 17 και εχω κανει μια σχεση μονο που κρατησε ενα χρονο απλα δεν ετυχε να μου αρεσει καμια αλλη γιατι εχω και αυτο το προβλημα μου αρεσουν απειροελαχιστες γυναικες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
α λυκειου και δεν εχεις σχεση??πας καλα??που ζεις???
ελεος :P
εχεις αααπειρο χρονο μπροστα σου.αλλα αν σου αρεσει καμια να κανεις κι εσυ καμια κινηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

germ1984

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νάσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 266 μηνύματα.
Ξέχνα τα "πρέπει" της κοινωνίας και των φίλων. Ψάξε μέσα σου τι έχεις ανάγκη αυτή την περίοδο.Πίστεψε στον εαυτό σου απόλυτα, γιατί αυτό είναι τελικά το πιο σημαντικό σε όλες τις καταστάσεις της ζωής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι να γινει θα γινει φυσικα και στην ωρα του!που ξερεις μπορει να σου πθει εκει που δεν το περιμενεις γιατι ουτος η αλλως τα καλητερα πραγματα ειναι τα μη προγραμματισμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
είμαι 15 στα 16 μου, παω πρώτη λυκείου..δεν είχα ποτε σχέση με κορίτσι..και δεν έχω φιλιθεί πότε με καμια..:redface:
δεν νομίζω να είναι θέμα εξωτερικής εμφάνισης..αλλά λόγω του ότι μεχρι την τρίτη γυμνασίου δεν έβγαινα τόσο και δεν είχα πολλές παρέες...ένα χρόνο μετά, βγαίνω πολύ συχνά, έχω αλλάξει παρέες έχω γνωρίσει πολύ κόσμο αλλά δεν έχω καταφέρει τίποτα με καμία...
είναι κακό αυτό?
πάντως είναι κάτι που με στεναχωρεί ιδιαίτερα... και αυτήν την στιγμή στην ζωή μου μου πάνε όλα καλά...είναι το μοναδικό πραγμα που μου λειπει...τ λετε να φταίει?
τς τς τς ... α λυκείου και ΑΚΟΜΑ να κάνεις σχέση? ντροπή! :P
ρε φίλε έλεος, σιγά, α λυκείου είσαι ακόμα, έχεις τόσο χρόνο μπροστά σου. Δεν είναι ανάγκη να το πιέζεις (επίσης μην αρχίσεις να την πέφτεις σε όλες γιατί εκνευρίζονται :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top