[EΠΑ.Λ] Αστυφυλάκων

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Μια διόρθωση!Το ύψος είναι 1.70 και για αγόρια και για κορίτσια!Μπερδεύτικα με τις Στρατιωτικές Σχολές!Τα ίδια ισχύουν και για τα αγόρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
παιδια γιατι λετε ηρθαν τοσο λιγα παιδια;και πως λετε να κυμανθουν οι βασεις?λετε να το επηρρεασει αυτο;
εγω περισσοτερο ενδιαφερομαι για το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μια διόρθωση!Το ύψος είναι 1.70 και για αγόρια και για κορίτσια!Μπερδεύτικα με τις Στρατιωτικές Σχολές!Τα ίδια ισχύουν και για τα αγόρια!


Ωραια......:clapup: Λες να τα περασω χωρις γυμναστηρια και τετοια..???? Εσυ τα περασες περυσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
παιδια γιατι λετε ηρθαν τοσο λιγα παιδια;και πως λετε να κυμανθουν οι βασεις?λετε να το επηρρεασει αυτο;
εγω περισσοτερο ενδιαφερομαι για το 10%.

Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.... που ήρθαν;

Ωραια......:clapup: Λες να τα περασω χωρις γυμναστηρια και τετοια..???? Εσυ τα περασες περυσι?

Νομίζω καλό θα ήταν να ξεκινήσεις να τρέχεις μόνος σου για κανένα μισάωρο καθε μέρα κ στο τέλος να βρείς ένα προπονητή να σου δίξει τις κινησεις για το μήκος κτλ!Ναι τα πέρασα εγω!Το 1000 είναι το δύσκολο!Πρέπει να έχεις καλή φυσική κατάσταση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.... που ήρθαν;



Νομίζω καλό θα ήταν να ξεκινήσεις να τρέχεις μόνος σου για κανένα μισάωρο καθε μέρα κ στο τέλος να βρείς ένα προπονητή να σου δίξει τις κινησεις για το μήκος κτλ!Ναι τα πέρασα εγω!Το 1000 είναι το δύσκολο!Πρέπει να έχεις καλή φυσική κατάσταση!


Που να βρω χρονο.....?????? Αντοχη εχω μωρε δεν ειναι αυτο το προβλημα.Φυσικη κατασταση και τετοια,δεν ειμαι και κανενας σωματαρας αλλα ειμαι οκ νομιζω.Αν αρχισω μεσα στις διακοπες του Πασχα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Που να βρω χρονο.....?????? Αντοχη εχω μωρε δεν ειναι αυτο το προβλημα.Φυσικη κατασταση και τετοια,δεν ειμαι και κανενας σωματαρας αλλα ειμαι οκ νομιζω.Αν αρχισω μεσα στις διακοπες του Πασχα???
Δεν ξέρω τι ακριβώς χρόνους θέλει άλλα δεν νομίζω να είναι κάτι δύσκολο.Γενικά δεν έχεις καθόλου φυσική κατάσταση δεν έκανες κανά άθλημα πέρυσι πχ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Που να βρω χρονο.....?????? Αντοχη εχω μωρε δεν ειναι αυτο το προβλημα.Φυσικη κατασταση και τετοια,δεν ειμαι και κανενας σωματαρας αλλα ειμαι οκ νομιζω.Αν αρχισω μεσα στις διακοπες του Πασχα???

Δεν ξέρω τι ακριβώς χρόνους θέλει άλλα δεν νομίζω να είναι κάτι δύσκολο.Γενικά δεν έχεις καθόλου φυσική κατάσταση δεν έκανες κανά άθλημα πέρυσι πχ...

Παιδία δεν είναι τοσο απλό!!Φαντάσου να είσαι Ιούλιο μήνα κ να τρέχεις!Αρχίζεις πρωί στις 7 με το 100αρι!Το 1000αρι το δίνεις τελευταίο!!!Το 1000αρι δηλαδή θα το δόσεις 12-1 το μεσημέρι!!Γι αυτό λέω!Πρέπει να έχεις μία στοιχειώδει φυσική κατάσταση!!!4.20 είναι το 1000αρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Παιδία δεν είναι τοσο απλό!!Φαντάσου να είσαι Ιούλιο μήνα κ να τρέχεις!Αρχίζεις πρωί στις 7 με το 100αρι!Το 1000αρι το δίνεις τελευταίο!!!Το 1000αρι δηλαδή θα το δόσεις 12-1 το μεσημέρι!!Γι αυτό λέω!Πρέπει να έχεις μία στοιχειώδει φυσική κατάσταση!!!4.20 είναι το 1000αρι!


Απο σωματοτυπους και τετοια γνωριζεις τπτ....??? Δεν καταλαβαινω πως σε διαλεγουν,απο κατι ΔΜΣ μ ειπε καποιος και απο τα κιλα σου :/: Δεν ξερω!

Εγω ειμαι Ψηλος αλλα Λιγο αδυνατος (1,78 και 64 κιλα ας πουμε:whistle::whistle::whistle: ) περναω αστυφυλακων η ειμαι Gtp!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ναι πρέπει να έχεις ΔΜΣ((ύψος^2)/κιλά)) 20-25!Εσύ έχεις 20,19!Μπορείς να πάρεις ακομα 5 κιλά άνετα!Αλλά πρόσεξαι μην χάσεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι πρέπει να έχεις ΔΜΣ((ύψος^2)/κιλά)) 20-25!Εσύ έχεις 20,19!Μπορείς να πάρεις ακομα 5 κιλά άνετα!Αλλά πρόσεξαι μην χάσεις!!


5 κιλα......:look: Βασικα εγω εχω ενα μικρο προβληματακι.Ο μεταβολισμος μου ειναι ας τα να πανε.Μια περνω μια χανω,Ποτε δεν ξερεις.Και τρωω ρε γαμωτο μεχρι αηδιας,και ολοι μου λενε εισαι αδυνατος.
Θα προσπαθησω να παρω 5 κιλα τι να κανω αμα ειναι να περασω.
Μηπως να δοκιμασω αυτα τα snacks που περνουν οι Μποχερς για να ανεβουν κιλα και κατηγοριες :whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
5 κιλα......:look: Βασικα εγω εχω ενα μικρο προβληματακι.Ο μεταβολισμος μου ειναι ας τα να πανε.Μια περνω μια χανω,Ποτε δεν ξερεις.Και τρωω ρε γαμωτο μεχρι αηδιας,και ολοι μου λενε εισαι αδυνατος.
Θα προσπαθησω να παρω 5 κιλα τι να κανω αμα ειναι να περασω.
Μηπως να δοκιμασω αυτα τα snacks που περνουν οι Μποχερς για να ανεβουν κιλα και κατηγοριες :whistle::whistle::whistle:

Εφόσον είσαι μεσα στα όρια δεν έχεις πρόβλημα!Απλά είσαι αρκετά αδύνατος!Σαν συμβουλή στο λέω!Πάρε 2-3 κιλά!Δεν τρως και κανένα γουρουνόπουλο!!!!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
που να ξέρατε ρε φουκαράδες ότι θα πέφταν οι βάσεις τόσο πολύ εεε πώω το βλέπω αυτά πριν έναν χρόνο σχεδόν και μακάρι να μπορούσα να σας πω αν ήξερα φυσικά ότι θα πέφταν τόσο , τώρα είναι το θέμα ποιος θα μας πει αν θα πέσουν και άλλο , εεεεε? υπάρχει κανένα παιδί εκεί στο μέλλον να μας πείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ??? :D :D ζήστε την ζωή , είναι μικρή , σύντομη και ωραία !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Εφόσον είσαι μεσα στα όρια δεν έχεις πρόβλημα!Απλά είσαι αρκετά αδύνατος!Σαν συμβουλή στο λέω!Πάρε 2-3 κιλά!Δεν τρως και κανένα γουρουνόπουλο!!!!!:P:D


Εχω να σου πω φιλε sxetlant οτι χθες αρχισα να τρεχω και θα αρχισω και γυμναστηριο.Το παρακανα λιγο με το τρεξιμο αλλα χαλαλι.
Επισης χθες πηγα να ζυγιστω και δεν θα το πιστεψεις απο 65 πηγα 62 :/:
Ο Μεταβολισμος που λεγαμε......Δεν ξερω εχω απελπιστει.Τωρα να δεις σε καμια εβδομαδα θα γινω παλι 65 :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
που να ξέρατε ρε φουκαράδες ότι θα πέφταν οι βάσεις τόσο πολύ εεε πώω το βλέπω αυτά πριν έναν χρόνο σχεδόν και μακάρι να μπορούσα να σας πω αν ήξερα φυσικά ότι θα πέφταν τόσο , τώρα είναι το θέμα ποιος θα μας πει αν θα πέσουν και άλλο , εεεεε? υπάρχει κανένα παιδί εκεί στο μέλλον να μας πείιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ??? :D :D ζήστε την ζωή , είναι μικρή , σύντομη και ωραία !!!


Τι εννοεις.....:hmm:????
Μαρεσε αυτο που ειπες στο τελος,σωστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
να συμπληρώσω , το ύψος ειναι 1.70 και για τα αγορια και για τα κοριτσια !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Το υψος το εχουμε...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκης13

Νεοφερμένος

Ο Αλκης13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Μηπως ξέρει κανείς πόσα άτομα θα πάρει φέτος η αστυνομια ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kyriakos21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κυριάκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
σύμφωνα με αυτά που ακούω και μου λένε οι φίλοι μου μέσα από την σχολή , θα είναι μέχρι 1200 άτομα !!! Μακάρι να πέφτω έξω !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
1200.........??? Εμενα λιγα μοθ φαινονται νομιζω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αλκης13

Νεοφερμένος

Ο Αλκης13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
σύμφωνα με αυτά που ακούω και μου λένε οι φίλοι μου μέσα από την σχολή , θα είναι μέχρι 1200 άτομα !!! Μακάρι να πέφτω έξω !!!Περιμένουμε μέσα στον μήνα την προκήρυξη η οποία θα μας πει τον μαγικό αριθμό !!!

εσύ μιλάς για το σύνολο, εγώ σου λέω για επά αυτό είναι που μας νοιάζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top