[EΠΑ.Λ] Αστυφυλάκων

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Γεια σας παιδια!!!Πως τα πηγατε στις προκαταρκτικες εξετασεις???:):):):):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Εγω τα περασα....Παντως ενα παιδι που ξαναεδωσε φετος μου ειπε οτι περσυ ηταν τα 5πλασια ατομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Εγω τα περασα....Παντως ενα παιδι που ξαναεδωσε φετος μου ειπε οτι περσυ ηταν τα 5πλασια ατομα


Και εγω τα περασα!!!!!!!!Ναι αληθεια ειναι αυτο!!!Απο τα 7500 χιλιαδες παιδια που εκαναν αιτησεις προσηλθαν μονο τα 3000(και θα παρουν 2100)που σημαινει ενας στους δυο μεσα!!!!!Λες να πεσουν οι βασεις???Εσυ ποσα μορια εβγαλες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristososfp

Νεοφερμένος

Ο xristososfp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 101 μηνύματα.
εσεις που τα περασατε δυσκολευτικατε πολυ στο υψος και στη σφαιρα?? και ποσο καιρο κανατε προπονηση????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
εσεις που τα περασατε δυσκολευτικατε πολυ στο υψος και στη σφαιρα?? και ποσο καιρο κανατε προπονηση????



Υψος περασα με κολοτουμπα....Σφαιρα ανετα και τελος καπνιζω και ειχα να τρεξω απο προπερσυ και περασα πολλα παιδια που πηγαιναν στο γηπεδο για προπονηση.....3:40:00 το 1000


Κωστα 1528 αλλα μαλλον δεν την πιανω με τπτ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Και εγώ αυτό άκουσα πολύ λίγοι πήγαν...Ισως λόγω των επειδσοδίων με την αστυνομία φέτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Και εγω δεν εκανα πολυ προπονηση γιατι μεχρι και την τελευταια μερα ετρεχα στους φυσιοθεραπευτες......αλλα ευτυχως τα περασα!!!!Ε καλα azor μην το λες οτι δεν τη πιανεις γιατι δεν ξερεις πια ειναι η βαση!!!!!!!!!Και εγω μεσα στην αγωνια ειμαι....να φανταστεις στα αθληματα με κατι παιδια που μιλουσα απο Επαλ μου λεγαν οτι εβγαλαν 1200 και 1300 και πιο κατω.....αλλα ακομα ελπιζουν!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Αν μπορει καποιος να πει που περιπου μπορουν να παιξουν οι βασεις στην αστυφυλακων θα του ειμαι υποχρεωμενος......Δηλαδη ποια ηταν η ζητηση....Στα αθληματα ηταν υπρβολικα πολυ λιγα παιδια ενω περσυ ηταν τα 5πλασια.....Εχω αρχισει να πιστευω οτι ειμαι μεσα και δεν μ αρεσει καθολου(οχι οτι δεν θελω να παω,απλα ειμαι προετοιμασμενος αρνητικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paris_2

Νεοφερμένος

Ο paris_2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καστοριά (Καστοριά). Έχει γράψει 87 μηνύματα.
Αν μπορει καποιος να πει που περιπου μπορουν να παιξουν οι βασεις στην αστυφυλακων θα του ειμαι υποχρεωμενος......Δηλαδη ποια ηταν η ζητηση....Στα αθληματα ηταν υπρβολικα πολυ λιγα παιδια ενω περσυ ηταν τα 5πλασια.....Εχω αρχισει να πιστευω οτι ειμαι μεσα και δεν μ αρεσει καθολου(οχι οτι δεν θελω να παω,απλα ειμαι προετοιμασμενος αρνητικα)
κατα τη γνωμη μ , πιστευω πως φετος ή θα παραμεινουν εκει που ηταν ή θα πεσουν..βασικα κ εγω ειχα δηλωσει στ μηχανογραφικο πρωτη επιλογη αστυφυλακων αλλα τελικα τ μετανοιωσα κ δν πηγα να κανω τα χαρτια μου..ευτυχως δηλαδη γιατι αλλιως πιστευω πως θα την επιανα κ δεν τ θελω.σαν δουλεια εμενα τουλαχιστον δεν μου φαινεται καλη κ δεν μ προσφερει τπτ εκτοσ απο τ σιγουρο μισθο που ολοι σχεδον..για αυτο πηγαινουν εκει..τ κυριοτερο ειναι να σ αρεσει αυτο που θ κανεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
κατα τη γνωμη μ , πιστευω πως φετος ή θα παραμεινουν εκει που ηταν ή θα πεσουν..βασικα κ εγω ειχα δηλωσει στ μηχανογραφικο πρωτη επιλογη αστυφυλακων αλλα τελικα τ μετανοιωσα κ δν πηγα να κανω τα χαρτια μου..ευτυχως δηλαδη γιατι αλλιως πιστευω πως θα την επιανα κ δεν τ θελω.σαν δουλεια εμενα τουλαχιστον δεν μου φαινεται καλη κ δεν μ προσφερει τπτ εκτοσ απο τ σιγουρο μισθο που ολοι σχεδον..για αυτο πηγαινουν εκει..τ κυριοτερο ειναι να σ αρεσει αυτο που θ κανεις;)

Μεταξύ 1680 με 1580 λέω οτι θα παίξει η βάση!Ναί όλοι σχεδόν για τον σίγουρο μισθό πάνε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Μεταξύ 1680 με 1580 λέω οτι θα παίξει η βάση!Ναί όλοι σχεδόν για τον σίγουρο μισθό πάνε!

Μακάρι να είναι τόσο και να περάσετε.Τέσπα ζούμε δύσκολες εποχές αλλά ρε παιδιά να κάνεις μια δουλειά που δεν σου αρέσει για όλη σου την ζωή για 5 φράγκα?Κατ εμέ μαλακία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

μητσος321

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο μητσος321 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
επειδη δν εχω ιδεα απο επαλ.το 1680 με 1580 τι ειναι?για εσας δν ειναι 14303 οπως στο λυκειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

didou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο didou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 233 μηνύματα.
Και εγω τα περασα!!!!!!!!Ναι αληθεια ειναι αυτο!!!Απο τα 7500 χιλιαδες παιδια που εκαναν αιτησεις προσηλθαν μονο τα 3000(και θα παρουν 2100)που σημαινει ενας στους δυο μεσα!!!!!Λες να πεσουν οι βασεις???Εσυ ποσα μορια εβγαλες?


φιλε μου εισαι σιγουρος για αυτο που λες?και ισχυει γενικα,και για τα ενιαια ετσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostashh

Νεοφερμένος

Ο kostashh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
φιλε μου εισαι σιγουρος για αυτο που λες?και ισχυει γενικα,και για τα ενιαια ετσι?


Ναι ισχυει και για τα ενιαια αφου μαζι διναμε τα αθληματα!!!!!Τα παιδια που πηγαν για τις προκαταρκτικες ηταν πολυ λιγα!!!Περσι ηταν τα 5πλασια!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
επειδη δν εχω ιδεα απο επαλ.το 1680 με 1580 τι ειναι?για εσας δν ειναι 14303 οπως στο λυκειο?


στα γενικα λυκεια η βαση ειναι 10000 ενω στα ΤΕΕ και ΕΠΑΛ ομαδα Α η βαση ειναι 1000 με αριστα 2000..ουσιαστικα ειναι το ιδιο πραγμα απλα στις βασεις του γενικου προσθετεις στο τελος ενα μηδενικο παραπανω..οι βασεις των γενικων λυκειων και επαλ ομαδας Β διαφερουν με τις βασεις της επαλ ομαδας Α(διοτι τα παιδια στην ομαδα Α ολων των επαλ συναγωνιζονται μονο μεταξυ τους)..η σχολη ατυφυλακων στα γενικα εχει βαση το 14303 ενω στα ΤΕΕ ειχε βαση 17000 και κατι..φετος ειναι η πρωτη φορα που τα επαλ εδωσαν πανελληνιες για αυτο κιολας θα διαμορφωθουν νεες βασεις(στην ομαδα Α)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
στα γενικα λυκεια η βαση ειναι 10000 ενω στα ΤΕΕ και ΕΠΑΛ ομαδα Α η βαση ειναι 1000 με αριστα 2000..ουσιαστικα ειναι το ιδιο πραγμα απλα στις βασεις του γενικου προσθετεις στο τελος ενα μηδενικο παραπανω..οι βασεις των γενικων λυκειων και επαλ ομαδας Β διαφερουν με τις βασεις της επαλ ομαδας Α(διοτι τα παιδια στην ομαδα Α ολων των επαλ συναγωνιζονται μονο μεταξυ τους)..η σχολη ατυφυλακων στα γενικα εχει βαση το 14303 ενω στα ΤΕΕ ειχε βαση 17000 και κατι..φετος ειναι η πρωτη φορα που τα επαλ εδωσαν πανελληνιες για αυτο κιολας θα διαμορφωθουν νεες βασεις(στην ομαδα Α)!!

+1 Τέλεια περιγραφή:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenouzZ

Νεοφερμένος

Η elenouzZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
γεια σασ παιδια
θέλω ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!!
φετος τελειώνω Επαλ και θέλω να δηλώσω σχολή αστυφυλάκων. αλλά δεν ξέρω τίποτα!
πρέπει να δώσω κάποια αθλήματα???
πρέπει να έχω κάποιο ύψος συγκεκριμένο? (ειμαι κορίτσι)
που δίνω τα αθλήματα?

σασ παρακαλω οποιος ξερει ασ με βοηθήσει γιατι δεν ξέρω καν που πρέπει να ψάξω να παώ στο αστυνομικό τμήμα να ρωτήσω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ναι πρεπει να εχεις ενα συγκεκριμενο υψος και για τα κοριτσια ειναι διαφορετικο απο τα αγορια νομιζω...
Καπου στο 1.70 πρεπει να εισαι.Δεν ειμαι σιγουρος.
Οσον για τα αθλημαα πρεπει να δωσεις αρκετα ναι και πρεπει να περασεις καποια υγειονομικη εξεταση.
Συγνωμη π απαντω τοσο αφηρημενα αλλα δεν εχω συγκεκριμενες πληροφοριες ουτε εγω.
Θα σου προτεινα να ρωτησεις καποιον καθηγητη/τρια που σου κανει ΣΕΠ η πηγαινε και ψαξε για την εκγυκλιο στο Ιντερνετ για Αστυνομια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ύψος 1.65 για κορίτσια!Αθλήματα είναι τα εξείς : Δρόμος 100μ σε 16" (μία προσπάθεια)
Δρόμος 1000μ σε 4.20' (μία προσπάθεια)
Ρίψη σφαίρας και με τα δύο χέρια 9 μέτρα (άθρισμα/3 προσπάθειες για κάθε χέρι)
Άλμα ης μήκος 3.60 (3 προσπάθειες)
Άλμα ης ύψος 1.05 (3 προσπάθειες)

Για το πού δίνεις τα αθλήματα δεν ξέρω!Εξαρτάται με το που μένεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Μπράβο ρε Απόστολε....Δεν λές και για τα αγόρια τώρα αν θές ;) Δεν ξέρω τπτ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top