Digital planner

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 19 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Γεια αναζητώ ένα tablet ipad ή android που να έχει εφαρμογή για σημειώσεις και πλάνα.
Η χρηση μου είναι πιο απαιτητική σε σημειώσεις και πλάνα φωτογραφία και παρουσίασεις μαθημάτων δηλαδή να ναι φουλ καλό σε αυτές τις λειτουργίες.
Είμαι ανάμεσα σε ipad air 5th gen και samsung tap s7 k s8 μπορείτε να τα συγκρίνεται και να μου πείτε ή να μου προτείνετε κάποιο άλλο αν έχετε.
 

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας ΑΠΘ και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,849 μηνύματα.
Γεια αναζητώ ένα tablet ipad ή android που να έχει εφαρμογή για σημειώσεις και πλάνα.
Η χρηση μου είναι πιο απαιτητική σε σημειώσεις και πλάνα φωτογραφία και παρουσίασεις μαθημάτων δηλαδή να ναι φουλ καλό σε αυτές τις λειτουργίες.
Είμαι ανάμεσα σε ipad air 5th gen και samsung tap s7 k s8 μπορείτε να τα συγκρίνεται και να μου πείτε ή να μου προτείνετε κάποιο άλλο αν έχετε.
Εγώ έχω ipad 9th gen και είμαι υπερευχαριστημένος. Κάνω σημειώσεις, ρυθμίζω το πρόγραμμα μου, κάνω ιδιαίτερα μαθήματα μέσω αυτού. Δεν σκαλώνει πουθενά. Στα μισά σχεδόν λεφτά του air 5th gen και είναι αρκετά τίμιο. Σκέψου το.

PS: Προτού γράψεις ένα μήνυμα, βεβαιώσου ότι δεν υπάρχει ήδη υπάρχον thread επί του θέματος. Το λέω επειδή το συνηθίζεις κι ενδεχομένως να βοηθηθείς περισσότερο αν δεις ένα παλιό θρεντ.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top