CSI

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Melina το ειπε καποιος παραπανω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Septagram

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Το CSI : Miami εβλεπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω κανενα γιατι δεν μου αρεσουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
CSI:las vegas :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
CSI:New York. :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avicii

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,944 μηνύματα.
Όποτε το πετυχαίνω, βλέπω το New York , το οποίο πιστεύω πως υπερέχει από τα άλλα 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MakingMirrors

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ντένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εγω δεν εχω προβλημα..οτι πετυχαίνω το βλέπω..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.

chronis_25

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.
Και τα 3 υπέροχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
εντοπισα οτι τις δευτερες ειναι βρδια csi στον alpha και τις τριτες στο ΣΚΑΙ.ολε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GABRIELLA

Δραστήριο μέλος

Η GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλολογίας Πελοποννήσου (Καλαμάτα) και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 791 μηνύματα.
εγω ειμαι φανατικη και με τα τρια αν και εχω μια μικρη προτιμηση στο crime scene investigation:miami!!!
μ αρεσει παρα πολυ ο τροπος που λυνουν τις υποθεσεις!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lita Athens

Δραστήριο μέλος

Η Lita Athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 541 μηνύματα.
Τα βλέπω όποτε μπορώ... Κάποια επεισόδια είναι πολύ καλά!!! Σε κρατούν σε αγωνία μέχρι το τελευταίο λεπτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
εντοπισα οτι τις δευτερες ειναι βρδια csi στον alpha και τις τριτες στο ΣΚΑΙ.ολε :D

και τις δευτερες αργα εχει csi το σκαι νομιζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
και τις δευτερες αργα εχει csi το σκαι νομιζω


Εγώ την Παρασκευή στη μία το βράδυ πέτυχα CSI Miami στο Skai, και μετά είχε το NY. Αλλά είναι παλιά επεισόδια όλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georg13pao

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
αναμφισβήτητα Dexter>all
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Hμουν και ειμαι φανατικος του csi:Las Vegas!! Ειναι με διαφορα το καλυτερο, τοσο απο πλευρας ερευνας και υποθεσεων, οσο και απο πλευρας χαρακτηρων... Απλα πορωση, μεγαλη αγαπη!! Ειχα δει μεχρι τον 4ο κυκλο και υστερα ηρθαν οι πανελληνιες... Καποια στιγμη θα το ξαναρχισω σιγουρα!! Οσο για τα υπολοιπα, το csi: NY βλεπεται ευχαριστα (αν και δε φτανει το επιπεδο του Las Vegas) και το csi:miami ειναι σκετη μουφα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Hμουν και ειμαι φανατικος του csi:Las Vegas!! Ειναι με διαφορα το καλυτερο, τοσο απο πλευρας ερευνας και υποθεσεων, οσο και απο πλευρας χαρακτηρων... Απλα πορωση, μεγαλη αγαπη!! Ειχα δει μεχρι τον 4ο κυκλο και υστερα ηρθαν οι πανελληνιες... Καποια στιγμη θα το ξαναρχισω σιγουρα!! Οσο για τα υπολοιπα, το csi: NY βλεπεται ευχαριστα (αν και δε φτανει το επιπεδο του Las Vegas) και το csi:miami ειναι σκετη μουφα...


CSI Miami > CSI NY > CSI Las Vegas


Όχι και μούφα το Miami. Ο Horatio είναι απλώς λίγο υπερβολικός με το γυαλί. Και μερικές φορές, όταν δείχνει ότι λυπάται άτομα, ή όταν είναι μαζί με ένα παιδάκι και του μιλάει, και παίρνει ένα ύφος πολύ γούτσου, έτοιμος να κλάψει, μου 'ρχεται να βάλω τα γέλια.
Ενώ ο Mac, σοβαρός, σοβαρός, μια χαρα ο τύπος.

Από τότε που πέθανε ο Speedle, το χαλάσανε. Ο Wolfe, μου δίνει στα νεύρα.

Το Las vegas, μου αρέσει περισσότερο όταν το παίζω στο ps2, παρά η σειρά αυτή καθ'αυτή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μουφα, συμφωνω. Οι υποθεσεις του L.V και οι χαρακτηρες απλα δε πιανονται. Και το NY πολυ καλο, αλλα υπερβαλει λιγο στην τεχνολογια και τις λεπτομερειες πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Μουφα, συμφωνω. Οι υποθεσεις του L.V και οι χαρακτηρες απλα δε πιανονται. Και το NY πολυ καλο, αλλα υπερβαλει λιγο στην τεχνολογια και τις λεπτομερειες πιστευω.
:no1::no1:

Αυτο ακριβως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

|~Vivid~|

Νεοφερμένος

Η Εύη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Κατα την γνωμη μου τ καλυτερο ειναι τ Las Vegas γτ εχει φο-βε-ρους χαρακτηρες και πιο ενδιαφερουσες υποθεσεις αλλα μου αρεσουν και τα υπολοιπα επισης!!!!:no1: Grissom, Sara, Nick, Warrick, Catherine, Jim, Greg, etc. 4 eveeeer!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top