CSI

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
οχι οτι εχω κολλημα,αλλα τις τελευταιες μερες εχω αρχισει να το παρακολουθω ανελλιπως.:who: εχω δει επεισοδια και απο τα 3,αλλα κυριως απο το Miami που ειναι η μεγαλη μου αγαπη!ακομα μαθαινω τους χαρακτηρες,βασικα μονο τον Ορατιο ξερω που ειναι και κουκλακι.:Dπροβλεπω να κολλαω συντομα,αλλα δυστυχως τωρα με τα σχολεια δνε ξερω κατα ποσο θα μπορω να το βλεπω,αλλα γι αυτο εχουμε και τα dvdιά.
αλλος που ειναι κολλημενος??:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
μεγάλο κόλλημα!
Τα εβλεπα και τα τρία αλλά είχα μεγαλύτερο κόλλημα με το Las Vegas. Το miami να σου πω την αλήθεια με εκνευρίζει 1)γιατί οι πρωταγωνιστές τα ξέρουν όλα χωρίς πολλές αναλύσει όπως τα υπόλοιπα 2)γιατί παιζει εκείνη η ξανθιά μπάρμπι και μου σπάει τα νεύρα. Στο new york μ' αρέσει η σγουρομάλλα...
Πόρωση πάντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
ναι,αυτη η ξανθια ειναι πολυ βλαμμενη κια εχει και μια φωνη "νινινινι".:P
μπα,εγω στο miami δε μπορω να βρω το δλοφονο ουτε το κιντρο ενω στα αλλα 2 το βρισκω πιο ευκολα.ειδικα χτες στο las vegas.ηταν φως-φαναρι ποιος το εκανε,μονο τις αποδειξεις θελαμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
μου αρέσουν κυρίως τα επεισόδια που έχουμε τους υπόπτους απο την αρχή και είναι ένας απο αυτούς και όχι τα επισόδεια που δεν έχουν ιδέα και βρήσκουν ένα άσχετο στο τέλος
Το αγαπημένο μου επεισόδιο ήταν στο μαιάμι εκείνο που απέδρασε ο παιδεραστής απο τις φυλακές και ένα άλλο που ο πατέρας σκότωσε όλη την οικογένεια. Ειδικά στο τέλος σοκαρίστηκα όταν έμαθαν πως ήταν εκείνος
Εφτασες στο μαιαμι τη φάση που πεθαίνει ο σπιντ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
βασικα τωρα τα βλεπω ετσι απο την tv,οταν θα ανοιξουν τα σχολεια θα τα παρω απο την αρχη.αμαν πια με αυτον τον σπιντ!τι κολλημα εχουν ολοι εκει μεσα??:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cel

Δραστήριο μέλος

Ο χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 665 μηνύματα.
Miami ftw:no1:

Το NY δεν μου αρεσει καθολου και το las vegas δεν εχω δει κανενα επεισοδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ιπταμενος

Νεοφερμένος

Ο Ιπταμενος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
λας βεγκας,τελεια σειρα με εξυπνες υποθεσεις και πολυ καλους ηθοποιους!
δεν εχω χασει επεισοδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Βλέπω CSI όποτε το θυμάμαι στο ΣΚΑΪ.Πιο πολύ βλέπω CΣΙ Miami επειδή όταν τελειώνει η "Πολυκατοικία" δεν έχω τίποτα να δω (δεν μου αρέσει το Unit και το LAPD) και το βλέπω μέχρι να αρχίσει το Las Vegas.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Βλέπω CSI όποτε το θυμάμαι στο ΣΚΑΪ.Πιο πολύ βλέπω CIA Miami επειδή όταν τελειώνει η "Πολυκατοικία" δεν έχω τίποτα να δω (δεν μου αρέσει το Unit και το LAPD) και το βλέπω μέχρι να αρχίσει το Las Vegas.:P

μηπως εννοεις csi??:P:lol::lol:
απο το las vegas δε μου αρεσει κανενας ρε παιδια...οι χαρακτηρες φαινονται πολυ κουφιοι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
το Miami ειναι χαλαρα το χειροτερο απο τα 3. Το Las Vegas ειναι το καλυτερο που κραταει ισορροπιες στις υποθεσεις κ στην ερευνα, το New York ειναι ωραιο αλλα το παρακανει λιγο με τις λεπτομερειες ισως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
επειδη το ειχα σαν χομπι να ασχολουμαι με τα σωματα ασφαλειας της αμερικης και εχω μια αδυναμια στην NYPD προτιμω το NY. Μου αρεσει ο τροπος που εξελισονται οι υποθεσεις και το στυλακι των ηθοποιων. Η σγουρομαλλα που παιζει ειναι ποντια ηθοποιος και απο οτι ξερω μιλαει ελληνικα. Δευτερο ερχεται το Miami γιατι μου ειναι και αυτο πιο οικειο σαν πολη και τριτο το Λας Βεγκας γιατι δεν εχω ιδεα απο το τι γινεται σε εκεινη την πολη οσον αφορα την αστυνομια.


δεστε και αυτο απο την βικιπεδια
Each incarnation of CSI has a distinctive color attained by digital color correcting and grading process in post production. The CSI: Crime Scene Investigation color is primarily green and white, CSI: Miami is deep yellow or gold, and CSI: New York is cobalt blue and grey[citation needed], though after the first season, CSI:NY was given a different color motif, as the constant blues and greys were 'too grim'.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Μονο το csi ny εχω δει το πρωτο season. Είναι πολυ ωραίο. Ειδα και ενα επεισοδιο απο csi στο skai αλλα δε ξερω αν ηταν το las vegas ή miami...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Το ΣΚΑΪ δεν έχει Λάς Βέγκας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
CSI: Miami is deep yellow or gold

Γιαυτό ακριβώς με εκνευρίζει και δεν μ'αρέσει να το παρακολουθώ.

Με την σειρά που λέει η Κrou τα προτιμώ.


Το ΣΚΑΪ δεν έχει Λάς Βέγκας.

Αφού έκανε csi nights κατά την διάρκεια της χρονιάς ρε και τα έδειχνε και τα 3 στην σειρά αν δεν κάνω λάθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

BE16

Νεοφερμένος

Η BE16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
τα παρακολουθω και τα 3 αλλα κυριως το miami και το las vegas!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
las vegas........μ'αρεσει πολυ......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Miami κυρίως, που είναι και το αγαπημένο μου (Οράτιος rulez), και μετά Las Vegas. Και το New York καλό είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top