Cod4 σε ποιο level είστε; Ποια όπλα έχετε και σε τι χρώματα;

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω ειμαι 55 level,εχω ολα τα οπλα και σε σχεδον ολα τα χρωματα εκτος απο λιγα εσεις?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Δεν είναι και τρομερά δύσκολο να τα πάρεις, λίγο χρόνο θέλει απλά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Όλα τα όπλα, όλα τα χρώματα 55lvl. Βέβαια όχι εγώ, ο 9χρονος αδερφός μου, εγώ είμαι εντελώς n00b που λενε και στο νετ.

Το αγαπημένο μου όπλο είναι το λεγόμενο n00btube, ένα light machine gun που ονομάζεται Μ(Και κατι νουμερα).

Αγαπημένη μου τακτική, το camping, καθώς έχω μάτι γαρίδα και σκοπεύω άνετα παντού.

Αγαπημένοι μου servers είναι οι hardcore καθώς επειδή δεν πυροβολώ γρήγορα, χάνω το στόχο μου αν χρειαστεί να φάει πάνω από μια σφαίρα για να ψοφήσει.

Αγαπημένο είδος παιχνιδιού το hq καθώς ειναι ο μόνος τρόπος να πάρω πολλούς πόντους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ναι ενταξει χερω πολυ αμα ομως καθεσαι και παιζεις τοσες ωρες! πολυ ομως να σου πω τι κανουν παιρνουν τα οπλα με κωδικους ολα τα χρωματα και εγω καθομαι και και πηγαινω σαν την κοτα ποτε θα τα ολοκληρωσω αντε γεια μεχρι τοτε εγω θα εχω παει πανεπιστημιο:)
-----------------------------------------
Όλα τα όπλα, όλα τα χρώματα 55lvl. Βέβαια όχι εγώ, ο 9χρονος αδερφός μου, εγώ είμαι εντελώς n00b που λενε και στο νετ.

Το αγαπημένο μου όπλο είναι το λεγόμενο n00btube, ένα light machine gun που ονομάζεται Μ(Και κατι νουμερα).

Αγαπημένη μου τακτική, το camping, καθώς έχω μάτι γαρίδα και σκοπεύω άνετα παντού.

Αγαπημένοι μου servers είναι οι hardcore καθώς επειδή δεν πυροβολώ γρήγορα, χάνω το στόχο μου αν χρειαστεί να φάει πάνω από μια σφαίρα για να ψοφήσει.

Αγαπημένο είδος παιχνιδιού το hq καθώς ειναι ο μόνος τρόπος να πάρω πολλούς πόντους.



εμενα μου αρεσει το camping,απο οπλα το mp5 κοκκινο, απο server ενας ο ufhardcore απο ειδος παιχνιδιου το serch and destroy και to free for all εκει τους παιζω ολουσ ανετα μιλαμε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το s&d είναι καλό μόνο στο chinatown που έχει ένα αυτόματο στα χόρτα και με λίγο camping μαζεύεις τρελούς πόντους.

Επίσης όταν παίζω τελείως νουμπίστικα ή σε κακές πίστες, κάνω τον εκνευριστικό.

Τριγυρνώ με μια χειροβομβίδα στο χέρι φωνάζοντας "KAMIKAZEE" και όποιον πάρει ο χάρος. (το μόνο σίγουρο είναι ότι θα πάρει εμένα, γιατί ο μόνος τρόπος για να απαλλαχθώ από τη χειροβομβίδα θα είναι να σκάσει στο χέρι μου)

Κάθομαι σε γωνίες και καρτερώ

Στο s&d πετάω στην έναρξη μια χειροβομβίδα, αλλάζω ομάδα γρήγορα, σκάει η βόμβα και πεθαίνουν οι μισοί μου συμπολεμιστές με αποτέλεσμα να μαζεύω τρελούς πόντους.

Καμπάρω σε δύσκολα σημεία (πχ. το σπιτάκι στη broadcast)

Κάνω βλακείες με τα όπλα, πχ λέω "hunting birds" και πυροβολώ στον αέρα τρέχοντας μέχρι να μου ρίξει κάποιος, ή λέω "worm killer" και πυροβολώ εντελώς σκυμμένος το έδαφος τρέχοντας, μέχρι να με βρει η μοιραία βολή.

Τέλος, όταν παίζω s&d ή sudden death στο sabotage και έχω μείνει τελευταίος στην ομάδα κάνω αυτό που ονομάζω "the honour's way out". Δεν είναι τίποτα άλλο από το να αφοπλίσω μια χειροβομβίδα και να την κρατήσω εως ότου σκάσει στο χέρι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
banzai πρεπει να φωναζεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PGeorge4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PGeorge4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Κοζάνη (Κοζάνη). Έχει γράψει 1,740 μηνύματα.
Επειση εγω δεν παιζω Cod4 αλλα ειμαι ακομα στο 2:heart:(μονιμα:P) multiplayer και λιγο 5 κανα lan ή στο νετ μπορειτε να μου πειτε τι παιζεται με τα level ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
Επειση εγω δεν παιζω Cod4 αλλα ειμαι ακομα στο 2:heart:(μονιμα:P) multiplayer και λιγο 5 κανα lan ή στο νετ μπορειτε να μου πειτε τι παιζεται με τα level ?

τι εννοεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
Στο s&d πετάω στην έναρξη μια χειροβομβίδα, αλλάζω ομάδα γρήγορα, σκάει η βόμβα και πεθαίνουν οι μισοί μου συμπολεμιστές με αποτέλεσμα να μαζεύω τρελούς πόντους.


ΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑ
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Γαμάτος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
για πειτε ξερετε κανενα ελληνικο server να μπω για να παιξω μαζι σας.Εγω παιζω παντα s&d και free for all το ονομα μου ειναι Grmonster και απο εληνικουσ server ξερω μον τον ufhardcore στο s&d και greekdeath στο teamdeathmatch[to greekdeath θα το βρειτε μονο το βραδυ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
εννοεις σε παιχνιδια ετσι???

εγω ειμαι στο μετιν (δεν εχω φτιαξει ακομα χαρακτηρα ,εχω λογαριασμο μονο)
απο οτι ξερω πρεπει να ειναι ελληνικοι (δηλαδη να παιζουν ελληνες ) και στους δυο σερβερ που εχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
δεν λες ομως ποιουσ server και το ονομα σου φιλε πες γιατι αυριο θα μπω στο cod4 οποτε φτιαξε λογαργιασμο για να παιξουμε μαζι please
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μολις φτιαξω χαρακτηρα θα ποσταρω εδω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
ομως παρακαλω λιγο γρηγορα γιατι αυριο ειναιη μοναδικη μερα που μπορω να μπω λοιπον αν φτιαξεις γρηγορα χαρακτηρα τοτε θα με βρεις s&d στον server ufhardcore,με λενε grmonster εναξει γεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
banzai πρεπει να φωναζεις.

Kαι αυτό το φωνάζω, ευχαριστώ που μου το θύμισες.

Το κάνω με το μαχαίρι όμως. Πατάω το V συνεχόμενα και τρέχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
εννοεις σε παιχνιδια ετσι???

εγω ειμαι στο μετιν (δεν εχω φτιαξει ακομα χαρακτηρα ,εχω λογαριασμο μονο)
απο οτι ξερω πρεπει να ειναι ελληνικοι (δηλαδη να παιζουν ελληνες ) και στους δυο σερβερ που εχει

δεν λες ομως ποιουσ server και το ονομα σου φιλε πες γιατι αυριο θα μπω στο cod4 οποτε φτιαξε λογαργιασμο για να παιξουμε μαζι please

μολις φτιαξω χαρακτηρα θα ποσταρω εδω.

ομως παρακαλω λιγο γρηγορα γιατι αυριο ειναιη μοναδικη μερα που μπορω να μπω λοιπον αν φτιαξεις γρηγορα χαρακτηρα τοτε θα με βρεις s&d στον server ufhardcore,με λενε grmonster εναξει γεια
Επειδή μάλλον δεν το έχετε καταλάβει, μιλάτε για διαφορετικά παιχνίδια :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
εγω παιδια που επαιζα παντως χθες το βραδυ μιλαμε ηταν απεκτο επαιζα σε μια πιστα με κατι ξενους και τουσ εφαγα τα "συκωτια":lol::lol: μα καλα ολοι οι αμπαλοι μπαινουν και παιζουν δηλαδη ελεος πρεπει να υπαρχει κατι που να μην επιτρεπει στους αρχαριουσ παικτες να παιζουν:mad::mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top