Coalition App

diamag

Νεοφερμένος

Ο diamag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχει χρησιμοποιήσει κανένας το συγκεκριμένο app για υποτροφία σε πανεπιστήμιο του εξωτερικού;

Ρωτάει GPA type και GPA Scale και δε ξέρω τι βάζω για Ελλάδα.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.

Στην Ελλάδα χρησιμοποιούμε 10βάθμια κλίμακα, ενώ στην Αμερική 4-point.

Η συγκεκριμένη εφαρμογή επειδή είναι Αμερικανική, δεν γνωρίζω αν δίνει τη δυνατότητα να αλλάξεις το σύστημα από 4-point GPA σε 10 point CGPA.
 

diamag

Νεοφερμένος

Ο diamag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Όχι δε με αφήνει να κάνω κάτι τέτοιο. Σαν επιλογές στο GPA scale μου έχει:

4.0
5.0
100
Other


Μόλις βάλω Other μου βγάζει ένα κουτάκι "GPA scale other" να γράψω εγώ κάτι.
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Ωραία γράψε το βαθμό σου εκεί (π.χ. 7.65/10) :)
 

diamag

Νεοφερμένος

Ο diamag αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης & Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ο βαθμός του Λυκείου που ζητάει είναι στο 20. Να βάλω στο GPA SCALE OTHER το 20 που είναι ο υψηλότερος Μ.Ο. που μπορεί να πάρει κάποιος; Τον ατομικό Μ.Ο. τον γράφω λογικά σε άλλο κουτάκι από κάτο που γράφει Cumulative GPA
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top